Skocz do zawartości

Marynia z niecierpliwością czeka na nadejście jej 495 wiosny


Hawkeye

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdolę, obejrzałem atora opisującego szykany na polskim jutubie i mafie jakiegoś Gimbera. Mam nadzieję że już wkrótce PAD zdelegalizuje polskiego jutuba.

Też oglądałem, sam Ator imo też nie jest bez winy. Tak czy siak merytorycznie wygrywa z gimpusem i faktycznie ma podstawy by sądzić, że pozew wygra. Liczę, że ta sprawa będzie miała rozgłos, bo dość mam tego trendu wśród ytberów, którzy nagrywają gówniane materiały, gdzie obrażanie i rynsztokowy język jest podstawą ich popularności, a samobójstwo kogośtam jest powodem do heheszkowania. Atora lubię oglądać, bo wypowiada się całkiem sensownie na wiele tematów, ale przez to, że stara się mówić o wszystkim to niektóre z jego materiałów nie są w 100% rzetelne, bo po prostu nie da się wiedzieć wszystkiego.

Odnośnik do komentarza

 

Ja pierdolę, obejrzałem atora opisującego szykany na polskim jutubie i mafie jakiegoś Gimbera. Mam nadzieję że już wkrótce PAD zdelegalizuje polskiego jutuba.

Też oglądałem, sam Ator imo też nie jest bez winy. Tak czy siak merytorycznie wygrywa z gimpusem i faktycznie ma podstawy by sądzić, że pozew wygra. Liczę, że ta sprawa będzie miała rozgłos, bo dość mam tego trendu wśród ytberów, którzy nagrywają gówniane materiały, gdzie obrażanie i rynsztokowy język jest podstawą ich popularności, a samobójstwo kogośtam jest powodem do heheszkowania. Atora lubię oglądać, bo wypowiada się całkiem sensownie na wiele tematów, ale przez to, że stara się mówić o wszystkim to niektóre z jego materiałów nie są w 100% rzetelne, bo po prostu nie da się wiedzieć wszystkiego.

 

No ator to chyba jedyny polski youtuber, którego subuję ;). Na tę "elitę" śmieszkującą i liżącą sobie wzajemnie dupę nie mogę patrzeć.

Odnośnik do komentarza

Ja pierdolę, obejrzałem atora opisującego szykany na polskim jutubie i mafie jakiegoś Gimbera. Mam nadzieję że już wkrótce PAD zdelegalizuje polskiego jutuba.

 

Dwóch gości z youtube'a spotka się w sądzie? Gdzie Timą i jego To tylko internet? :P To chyba kwestia czasu, gdy goście z YT zaczną zarabiać podobne stawki do tych z TV. Trzeba przyznać, że zaczynają mocno o nie walczyć.

Odnośnik do komentarza

Kurde, mam spinę od półtora sezonu z Nikoliciem, bo nie wpuszczam go do gry. Ale on w ogóle nic nie strzela, pomimo tego, że staty ma zajebiste, to nic nie strzela :/ A teraz mój najlepszy napastnik ma kontuzję, NIko obrażony, a Prijo nie jest idealny do mojej taktyki i bramki strzelają tylko skrzydłowi :/

Odnośnik do komentarza

 

Hello

 

co Ty o tej godzinie robiłeś?

 

hmm, zmywałem po śniadaniu ;)

 

 

wyjeżdzam sobie dzisiaj kulturalnie w żeromskiego,zaraz w słowackiego i jakiś cep z żolbiorza zajechał mi drogę, musiałem dać po heblach i obtrąbić sukinsyna, generalnie pewnie bym odpuścił ale widziałem, że skurwiel coś gestykulował. więc postoczeniu się ze ślimaka potem dał w gaz, więc zaraz już na trasie S8 przetrzymałem chuja na pasie do włączenia się do ruchu w ramach rewanzu i zjechałem na lewy, powoli wyprzedzając sznur ciężarówek. gość siedział mi na zderzaku. wyprzedzam ostatnia patrze w prawo lusterko a tu juz Janusz z żoliborza mknie prawym pasem, zjezdza przedemie i po heblach i do zera. jestem bardzo ciekaw co chciał osiągnąć takim zachowaniem ?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...