Skocz do zawartości

Marynia zawstydza Hyde'a i zdobywa 494 punkty w teleturnieju Jeden z Dziesieciu


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

No tak między Bogiem a prawdo, jeżeli Mourinho chce zostać na Wyspach to może czekać na United albo Arsenal, gdzie ma pewnie sporą opozycję i zero gwarancji. Ciekawe czy by się skusił na zrobienie kroku w tył. Skoro Klopp poszedł do Liverpoolu to uwierzę we wszystko.

Odnośnik do komentarza

No tak między Bogiem a prawdo, jeżeli Mourinho chce zostać na Wyspach to może czekać na United albo Arsenal, gdzie ma pewnie sporą opozycję i zero gwarancji. Ciekawe czy by się skusił na zrobienie kroku w tył. Skoro Klopp poszedł do Liverpoolu to uwierzę we wszystko.

Ja słyszałem jeszcze bardziej wesołą plotkę, o Newcastle :lol:
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem Mourinho nie jest już takim topowym nazwiskiem, bo mimo wszystko i w Realu sobie nie poradził i w Chelsea i ta reputacja trochę spadła. Prędzej spodziewałbym się, że obejmie dobrze rokującą drużynę ze środka tabeli i w ten sposób spróbuje odbudować reputację, niż że obejmie któryś z największych klubów, a Manchester Utd mimo perturbacji z ostatnich sezonów do takich zaliczam.

Odnośnik do komentarza

Chyba najlepiej ogarniający angielską piłkę na forum gość na serio rozkminia szansę na Mourinho w Evertonie - miłość oślepia ;) :wub:


Moim zdaniem Mourinho nie jest już takim topowym nazwiskiem, bo mimo wszystko i w Realu sobie nie poradził i w Chelsea i ta reputacja trochę spadła. Prędzej spodziewałbym się, że obejmie dobrze rokującą drużynę ze środka tabeli i w ten sposób spróbuje odbudować reputację, niż że obejmie któryś z największych klubów, a Manchester Utd mimo perturbacji z ostatnich sezonów do takich zaliczam.

 

Manchester mimo "perturbacji"z ostatnich sezonów do takich zaliczacs, a Mourinho przez jego "perturbacje" już nie? Zwłaszca, że te jego "perturbacje" to i tak było zdobycie mistrzostwa a obu wymienionych przez Ciebie klubach, w których zawiódł. A w Realu doszło do tego jednak sporo więcej niż to mistrzostwo, choćby złamanie klątwy 1/8.

 

ⓒ Mahdi

Odnośnik do komentarza

Nie no, od początku traktowałem to jako pijany sen wariata, ale ten randomowy news od Turków zasiał we mnie ziarno niepewności :D

 

Ja mam swoich kandydatów, o ile Moshiri faktycznie przywiezie taczkę złota - Lucien Favre, Rudi Garcia, Vilas-Boas, De Boer albo Cocu. W tej kolejności. Ewentualnie jeszcze Hiddink jakby dał się skusić na 2-3 lata.

 

Bo Roberto niestety jest raczej "dead man walking".

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...