Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

  1. Mówcie co chcecie, Lewandowski dzisiaj był w ataku, na skrzydle i w obronie. Trochę potrenuje i może mu się uda do siebie samego ładnie dośrodkować. Nasza gra umarła po jego zejściu, choć coś tam wcisnęliśmy jeszcze.

Rybus - wow, myślałem, że lewa obrona będzie wielkim problemem, a tu naprawdę 2 przyzwoite występy - czy on tam też gra w klubie? Staminę ma chyba nie do zajechania, w 90. minucie jeszcze rajdy uskuteczniał.

Kapustka, gol bardzo ładny, ale może mu mecz pokaże, jak bardzo mu jeszcze dokądkolwiek daleko.

Milik to chyba sezonu jeszcze nie zaczął? Ale przynajmniej to wielki napastnik, łatwo się nie da przestawić, a drwalem nie jest.

Prawa obrona to wielka czarna d....ziura.

Tak jak dotąd nie narzekałem na Mączyńskiego, to dzisiaj naprawdę nie przekonał, że powinien grać.

Mila wszedł i zawinił gola, trochę do spółki z obroną, potem dramat w ciapki, bardzo źle

Fabiański czasem strasznie wypluwał, ale to co miał obronić to zdecydowanie obronił.

Zamiast Szukały poproszę Pazdana, ale to nie wina Nawałki, że ten się popsuł.

Zieliński o rany, jeżeli zmęczony Gibraltar jest za trudny, to nic dziwnego, że nie gra wiele.

Jakoś ciągle mam problem z Grosickim, bardzo nierówny. Czasem wrzuci cudowną piłkę na centymetry, ale przeważnie skaszani pińćdziesiąt okazji. Gibraltarczycy byli zdecydowanie na niego za wolni, ale lepszy obrońca i wraca problem jeździec-bez-głowizmu.

Odnośnik do komentarza

Grosicki nierówny? To obecnie nasz najlepszy skrzydłowy.

 

Jeśli chodzi o drugiego środkowego pomocnika to myślę, że spokojnie można wybierać : Jodłowiec, Mączyński, Dąbrowski czy ten ziomek z Jagi to ten sam poziom, nie mamy alternatywy. Nawet Matras świetnie gra w tym sezonie na tej pozycji, chociaż nie chcę, aby ocierał się o kadrę, bo szkoda go przemęczać:P

 

Obecnie Mila w kadrze to nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza

 

Grosicki nierówny? To obecnie nasz najlepszy skrzydłowy.

 

Co nie zmienia faktu, że nie nierówny i nie ma co opierać gry skrzydłami na takim zawodniku. Trzeba czekać na Błaszczykowskiego.

 

 

Nie nierówny to równy ;)

 

Podwójne zaprzeczenie:

 

ale z punktu widzenia logiki to juz nie jest tożsame. (tak wiem, czpepiam się na siłę)

mam napisać zdanie logiczne abyś to zrozumiał.

wg. mnie

z a wynika b, (choć c impilikuję na a)

z c wynika b, o a wogóle niem ówissz.

logika się kłania.

Odnośnik do komentarza

Dobrze to powiem wprost - biorac pod uwae walory czysto pilkarskie, nie ma gracza z polskim paszportem, ktory gwarantowalby poziom wyzszy od Ojgena. Jodłowiec i Maczynski to tylko upychacze, Linetty za kazdym razem w okolicach kadry lapie kontuzje, a Goralski z Dabrowskim to chyba (jeszcze) nie to. Choc warto by ich sprawdzic w jakims sparingu. Na Borysiuka tez zbytnio nie licze, Łukasik zaliczyl straszny zjazd a Trałka to solidny ligowiec nic ponadto. Zostaje ew Furman do sprawdzenia, ale jego wtopa we Francji powoduje, ze biore do tej kandydatury spory dystans.

Odnośnik do komentarza

Nawałka powinien przypomnieć sobie o Mierzejewskim, widać, że gość w Arabii wcale nie planuje jeszcze emerytury tylko nadal jest w wysokiej formie. Skoro nawet Brazylia powoływała graczy z Emiratów czy Chin to my także nie powinniśmy wzgardzić Mierzejewskim, tym bardziej, że kreatywnością nasz środek pola nie grzeszy. A na Szkocję i Irlandię może przydać się ktoś kto będzie potrafił napędzić nasze ataki, walnąć z dystansu.

Odnośnik do komentarza

Smętek, czołowym przecinakiem ligi, to Góralski będzie już po rundzie jesiennej. Ja nie twierdzę, że on dorówna Krychowiakowi, bo to racze jasna niemożliwe, ale może grać przy nim w sytuacjach, kiedy wymagają tego okoliczności czyli z silniejszym rywalem, jak np. Niemcy.

Aktualizacja. Góralski już jest czołowym przecinakiem ligi. Ba, jest najlepszym. Dziś to potwierdził. I już nie mówię tego tylko ja czy inni kibice Jagi. Mówią to liczby...

 

PVvqTYn.png

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...