Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

I to byłby skrajny kretynizm. Primo - w tej chwili wyniki nie mają absolutnie żadnego znaczenia. Już większe styl, ale i tak najważniejsze są próby i selekcja. Na wyniki przyjdzie pora pod koniec 2011, i jak dla mnie, do tego czasu możemy przegrać wszystkie mecze. Secundo - Janas już selekcjonerem był i więcej go na tym stanowisku widzieć nie chcę. Może jest dobry na eliminacje, ale z presją wielkiej imprezy sobie nie poradził.

Odnośnik do komentarza

Ja mam małą refleksję, całkowicie odbiegającą od ostatnich wyników naszej kadry ;)

Dlaczego jeszcze nikt nie wpadł na to, aby gospodarz najbliższej imprezy grał w eliminacjach? Coś na wzór Ligi Światowej siatkarzy, gralibyśmy w normalnej grupie eliminacyjnej mając zapewniony awans. Inne zespoły musiały i tak grać na maksa, bo mecz z nami byłby normalnie liczony do tabeli, a dla nas granie o punkty (mimo że nie grałyby one najważniejszej roli) to i tak dużo lepsza opcja niż same sparingi.

Chyba jedynym minusem jest to, że sparingi możemy ustawiać z mocnymi rywalami, a w grupie eliminacyjnej musielibyśmy grać z zespołami o nieciekawym sportowym poziomie. Ale patrząc z drugiej strony, czy my prezentujemy ciekawy poziom sportowy? :-k

Odnośnik do komentarza

Tylko, ze to jest takie glupie szukanie zawodnikowi pozycji :-k Skoro boi sie Matuszczyka na DMC wystawic to niech przeprosi sie z Lewandowskim a nie wystawia Sadloka ktory pewnie pierwszy raz na tej pozycji zagra a w formie na pewno nie jest. Gdziekolwiek go wystawial do tej pory to gral slabo :-k dlatego sadze, ze Polonia przeplacila.

Odnośnik do komentarza

Z wszystkich pozycji na jakich Dudke probowano chyba najlepiej na DMC gral akurat :-k Jak dla mnie moze i grac na bramce, jesli przegraja to bedziemy witac Janasa :>

 

Bo zasada jest taka, że Dudka im dalej od własnej bramki, tym większa szansa, że jego błędy nie skończą się stratą gola :roll:

Odnośnik do komentarza

Z wszystkich pozycji na jakich Dudke probowano chyba najlepiej na DMC gral akurat :-k Jak dla mnie moze i grac na bramce, jesli przegraja to bedziemy witac Janasa :>

 

Bo zasada jest taka, że Dudka im dalej od własnej bramki, tym większa szansa, że jego błędy nie skończą się stratą gola :roll:

 

To może jako SC go :>? I po błędach do siatki przeciwnika wpadnie :>?

Odnośnik do komentarza

Tylko, ze to jest takie glupie szukanie zawodnikowi pozycji :-k Skoro boi sie Matuszczyka na DMC wystawic to niech przeprosi sie z Lewandowskim a nie wystawia Sadloka ktory pewnie pierwszy raz na tej pozycji zagra a w formie na pewno nie jest. Gdziekolwiek go wystawial do tej pory to gral slabo :-k dlatego sadze, ze Polonia przeplacila.

Sadlok całą juniorską karierę w Dankowicach grał jako środkowy, dopiero w Ruchu zrobili z niego obrońce ;)

Odnośnik do komentarza

Tylko, ze to jest takie glupie szukanie zawodnikowi pozycji :-k Skoro boi sie Matuszczyka na DMC wystawic to niech przeprosi sie z Lewandowskim a nie wystawia Sadloka ktory pewnie pierwszy raz na tej pozycji zagra a w formie na pewno nie jest. Gdziekolwiek go wystawial do tej pory to gral slabo :-k dlatego sadze, ze Polonia przeplacila.

Sadlok całą juniorską karierę w Dankowicach grał jako środkowy, dopiero w Ruchu zrobili z niego obrońce ;)

W FMie 2008 Sadlok jest nawet lewym skrzydłowym, a nie podejrzewam, by researcher rzucał monetą, decydując o pozycjach zawodników :]

Odnośnik do komentarza
Gol: Błąd (17')

Polska:

Szczęsny - Hus, Wełnicki, Malarczyk, Wilczyński - Kucharczyk, Budziński (64' Klich), Hołota, Salamon, Błąd (54' Drygas) - Szczepanik (75' Możdżeń).

Włochy:

Rossi - Donati, Alcibiade (46' Ferrero), Malomo, Regini (46' Petti) - Taddei, Perpetuini (58' Bertolacci), D'Alessandro - Tattini (46' Galano), Beretta (69' Fischnaller), Misuraca (46' Giannetti).

 

90minut.pl

 

Ja tam się na włoskiej piłce nie znam, ale nazwiska tamtejszych grajków niewiele mi mówią ;).

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...