Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Polska U-23 pokonała Uzbekistan

 

Reprezentacja U-23 wreszcie nie przyniosła nam wstydu i pokonała Uzbekistan 2:0. Gole strzelali Michał Janota i Grzegorz Kuświk.

 

Spotkanie odbyło się w Opalenicy.

 

Polska U-23 - Uzbekistan U-23 2:0 (2:0)

Bramki: Janota 17, Kuświk 38

 

Polska: Słowik - Tosik, Jędrzejczyk, Polczak, Stulin (46' Pawelec) - Sobota (46' Janoszka), C. Wilk, Janota, Hanzel - Gołębiewski (66' Mikołajczak), Kuświk (46' Janus).

 

Za www.futbol.pl

 

W końcu jakieś zwycięstwo, oby "dorośli" wzięli przykład z juniorów i też coś wygrali.

Odnośnik do komentarza

Dzisiejsze wyniki reprezentacji młodzieżowych:

U-21: Finlandia 2-0 Polska

U-19: Norwegia 2-1 Polska

U-20: Polska 1-1 Uzbekistan

 

Najśmieszniejsze jest to, że nie mając zawodników na choćby 1 z tych reprezentacji rozbijamy ją na 3 :| To także jakby takie trochę rozbijanie statusu młodzieżowego reprezentanta, bo może nim zostać każdy. No i pewnie ich pensja wzrasta i wychowujemy sobie ludzi łasych na kasę z marnymi umiejętnościami...

Odnośnik do komentarza

Dzisiejsze wyniki reprezentacji młodzieżowych:

U-21: Finlandia 2-0 Polska

U-19: Norwegia 2-1 Polska

U-20: Polska 1-1 Uzbekistan

U-23: Polska 0:2 Iran

 

Byłem na meczu... i nie mogę się doczekać rozwiązania tej reprezentacji. O ile w pierwszej połowie Polska nie grała źle, to w drugiej było tragicznie... Irańczycy wypunktowali naszą obronę i zasłużenie wygrali. Dopiero w końcówce spotkania Polacy stworzyli jakąś groźną sytuację, jednak Janoszka (chyba) strzelił w poprzeczkę. Najbardziej mi się podobała mina Majewskiego jak na stadionie krzyczeli "Stefcio - wypi***alaj". :]

Odnośnik do komentarza

Dotarłem do domu, wrażenia po meczu:

a) gra lepsza niż z Kamerunem i Hiszpanią, w obronie zupełnie znośnie, jednak wciąż trzeba poprawić skuteczność.

b) PZPN ustalił zbyt wysokie ceny biletów, skutkiem czego duże braki na trybunach A i C

c) doping z naszej strony przez większą część meczu (poza, powiedzmy, ostatnimi 20 minutami) raczej nie najlepszy, najgłośniejsze i najchętniej podejmowane przez stadion były "pozdrowienia" dla PZPN i policji...

d) kibice przyjezdni w pierwszej połowie w sektorze gości wyjątkowo nieliczni i w mniejszości, przeszli do niego dopiero po przerwie i moim zdaniem zaprezentowali się zupełnie nieźle, uwagę zwracał zupełny brak wulgaryzmów oraz bardzo ładne chóralne wykonanie kilku piosenek estradowych i pieśni kozackich ;)

Odnośnik do komentarza

IMO nie bylo zle, ale zeby lapac na spalonego parenascie sekund przed koncem meczu to szczyt. Wcale mnie nie dziwi, ze Boenisch zostal bo wszyscy tam powinni 1/1 kryc a nie jakis inteligent wpadl na pomysl na lapanie na spalonego. Jak nie wygraja z Australia to Smuda :byebye: and :welcome: Janas :>

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...