Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Lol, ale przecież połowa kadry mu odmówiła albo nie mogła jechać. Zabrał to co uważał za najlepsze w lidze. Nawet jeśli nie trafił, to uważasz, że dwa, trzy inne nazwiska z polskiej ligi, wymęczone wyczerpującym sezonem ( :rotfl: ) w jakikolwiek sposób zmieniłyby obraz gry?

W sumie masz rację. Skoro Tulipan w lidze obserwuje tylko swoich pupilków (w tym kochanka) no to skąd może wiedzieć, że jest co najmniej tuzin lepszych od nich.

Odnośnik do komentarza
W sumie masz rację. Skoro Tulipan w lidze obserwuje tylko swoich pupilków (w tym kochanka) no to skąd może wiedzieć, że jest co najmniej tuzin lepszych od nich.

 

Lekka przesada, imo

 

Gdyby to powiedział o 14:50 bym się z Tobą zgodził, ale widać, że nie widziałeś dzisiejszej kopaniny ;).

Odnośnik do komentarza
Po porażce w towarzyskim spotkaniu z RPA (0:1) Jacek Krzynówek narzekał na warunki pogodowe, z jakimi radzić sobie musieli w sobotę polscy piłkarze. - Wyszliśmy po to żeby wygrać, niestety się nie udało - podsumował Krzynówek, który całe spotkanie rozegrał jako lewy obrońca. - Głupio traciliśmy piłki w środku pola. Nasza drużyna była za bardzo rozrzucona po całym boisku - mówił po meczu.

Jednym z powodów słabszej postawy reprezentacji Polski była pogoda jaka panowała w Johannesburgu - Tutaj jesteśmy wysoko nad poziomem morza i to dało się odczuć w płucach, nie było to łatwe. My przyzwyczailiśmy się do innej pogody. Wiadomo, że to nie jest tłumaczenie, ale ta wysokość dała o sobie - stwierdził. - Kilku chłopaków narzekało, że ich "zatykało" - dodał.

Gospodarze byli lepszą drużyną niż reprezentacja prowadzona przez Leo Beenhakkera - RPA inaczej się prezentuje u siebie, a inaczej w Europie - uciął dywagacje Krzynówek/pilkanozna.pl

No, jeśli pogoda w RPA aż tak dała im się we znaki to lepiej żeby nie awansowali do MŚ bo w starciu z mocniejszymi ekipami będzie kompromitacja.

Odnośnik do komentarza

Skład na Irak:

Sebastian Przyrowski, Piotr Polczak, Michał Żewłakow, Bartosz Bosacki, Jacek Krzynówek, Sławomir Peszko, Łukasz Trałka, Dariusz Dudka, Rafał Murawski, Jakub Wilk, Robert Lewandowski.

 

Niech mi ktoś wytłumaczy, co w składzie robią Polczak, Bosacki czy Wilk? Nie lepiej sprawdzić Kokoszkę, Glika czy Małeckiego, którzy dają jakąś nadzieję, że przynajmniej kiedyś będą stanowić o sile kadry? :doh!:

Odnośnik do komentarza
Skład na Irak:

Sebastian Przyrowski, Piotr Polczak, Michał Żewłakow, Bartosz Bosacki, Jacek Krzynówek, Sławomir Peszko, Łukasz Trałka, Dariusz Dudka, Rafał Murawski, Jakub Wilk, Robert Lewandowski.

 

Niech mi ktoś wytłumaczy, co w składzie robią Polczak, Bosacki czy Wilk? Nie lepiej sprawdzić Kokoszkę, Glika czy Małeckiego, którzy dają jakąś nadzieję, że przynajmniej kiedyś będą stanowić o sile kadry? :doh!:

a czy oni nie maja dzis meczu eliminacyjnego z mlodziezowka ;>?

Odnośnik do komentarza
Obraniak, Malecki a nawet Zienczuk w obecnej formie ;)

Obraniak nie mógł jeszcze dołączyć na zgrupowanie jeszcze, Zienczuka odrzuccam, gdyż zakładam, że skład miał być młodszy niż zwykle ( choć obecność Bosackiego i Krzynia to odrzuca ). Poza tym zdaje mi się, że żaden z tych panów nie jest obrońcą :>

Odnośnik do komentarza
Skład na Irak:

Sebastian Przyrowski, Piotr Polczak, Michał Żewłakow, Bartosz Bosacki, Jacek Krzynówek, Sławomir Peszko, Łukasz Trałka, Dariusz Dudka, Rafał Murawski, Jakub Wilk, Robert Lewandowski.

 

Niech mi ktoś wytłumaczy, co w składzie robią Polczak, Bosacki czy Wilk? Nie lepiej sprawdzić Kokoszkę, Glika czy Małeckiego, którzy dają jakąś nadzieję, że przynajmniej kiedyś będą stanowić o sile kadry? :doh!:

a czy oni nie maja dzis meczu eliminacyjnego z mlodziezowka ;>?

Mają, ale niektórych tak zaślepia wyładowywanie frustracji, że o tym nie pamiętają.

 

I mogę się zgodzić co do Wilka i Bosackiego. Zamiast Wilka zdecydowanie Małkowski, a zamiast Bosackiego już bym bardziej widział Głowackiego, chociaż tu nie jestem do końca przekonany.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...