Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, zaliczyli falstart, to dopiero pierwszy mecz. Pamiętacie eliminacje do ME ? przegrana z Finlandią, a jak się one dla nas skończyły ? - dobrze, może i teraz będzie tak samo. To tylko pierwszy mecz !

 

ps: Szkoda tylko, że Polacy mi zawalili kuponik który był wart ponad 100 zł, za 5 zł :) - szkoda ;(

Odnośnik do komentarza

Ja nie mogę się pogodzić z jednym - że cały czas gramy tym cholernym diamentem, zamiast przejść na stare dobre 4-4-2... Jeżeli z San Marino znowu wyjdziemy z jednym napastnikiem, to wtedy stracę wiarę w ocenę możliwości drużyny przez selekcjonera. Nie sprawdza się idea z wchodzącymi skrzydłowymi jako fałszywymi napastnikami, a ci z którymi mogłoby się to ewentualnie sprawdzać, nie grają. Pomoc nie podchodzi pod pole karne, napastnik zostaje sam - i co on ma zrobić?? Z San Marino trzeba wyjść z większą liczbą napastników, bo inaczej przes...y te eliminacje już na początku.

Z jednym z Manortem trzeba się zgodzić - my już gramy 4-6-0, a biorąc pod uwagę, że Kowalczyk to regularny sabotaż urządzał, to właściwie jeszcze bez jednego obrońcy.

Krzynówek i Lewandowski jak zwykle próbowali strzałami z dystansu, szkoda tylko, że nie próbowali zagrać niczego innego. Piszczka na szpicy nie było.

I może mi ktoś wytłumaczyć - co miała dać zamiana Murawskiego na Bandrowskiego? Nie jestem w stanie jej pojąć - drużyna potrzebuje wsparcia w przodzie, a dostaje bardziej destruktywnego gracza w środek (niech mnie kibice Lecha poprawią, jeśli źle charakteryzuję Bandrowskiego).

Jednym z jasnych punktów był Żewłakow - osobiście uważałem, że jako jedyny się nadaje na przejęcie opaski kapitana, i cieszę się z tego, oraz przynajmniej on nie schodzi poniżej pewnego poziomu.

Z oceną poczekam do San Marino, ale wesoło nie jest... Zarówno z drużyną, jak i selekcjonerem.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z poprzednikiem. Czemu w przerwie pojawił się Bandrowski zamiast Murawskiego? Powinien wejść za 'Murasia' Saganowski bądź Smolarek... Jeżeli z San Marino wyjdziemy 1 napastnikiem, to będzie samobójstwo. San Marino powinno zostać 'rozniesione' przez naszą kadrę, ale nie1 napastnikiem.

Odnośnik do komentarza

Zgadza się tak samo było w EME, ale graliśmy więcej meczu;).

 

Gramy 4-6-0

 

Ja bym tego nie potwierdził, w dzisiejszym meczu zagraliśmy 4-5-0, bo Lewandowski pierwsze 85 minut przechodził, a być może przespał<kolejna %% imprezka?>. W tym spotkaniu nie mieliśmy napastnika<w 11>, bo na ławie był Ebi, który być może bez formy, ale z działać by coś mógł. I z Królem Arturem, który nie został powołany z niewiadomych powodów.

 

W kolejnym meczu dałbym szanse dla Gancarczyka, Ebiego, a także wpuścił Bandrowskiego za Lewandowskiego..Mariusza.

Odnośnik do komentarza
Leo :pa:

 

Marudzenie. Zaczęliśmy lepiej niż EME :>

 

W EME mieliśmy te 4 mecze więcej :D

 

Jak dla mnie to wina piłkarzy, a nie LEO. Bo on pokazał, że jak chłopaki wierzą w siebie i są w formie, to on umie ich ustawić. A teraz?To oni nie biegają, nie podają dokładnie, tego LEO za nich nie zrobi przecież. :|

 

No jak tak to chyba zaczął za BARDZO wierzyć :P Jak chłopaki są w formie to nawet Boniek by ich ustawił :D

 

 

Dix, zgoda a kiedy "ostatnio" Leo coś osiągnął :>

Odnośnik do komentarza
W kolejnym meczu dałbym szanse dla Gancarczyka,

zmieniać gracza wicelidera ligi rosyjskiej na gracza z drugiej ligi rosyjskiej? bardzo rozsądne.

 

Nie żebym się pastwił, ale jeśli Kowalczyk jest graczem wicelidera ligi rosyjskiej, to znaczy, że ta liga wcale nie taka mocna jest...

Odnośnik do komentarza
2. Tak. Ponoc jakis uraz (pachwiny?).

Aha, bo juz myslałem, ze Leo sie w Desperao bawil :kekeke:

A jesli Leo tak uparcie twierdzi, ze szuka lewego pomocnika (co nie dziwi przy obecnej dyspozycji Krzynia), niech zapamieta jedno nazwisko - Janusz Gancarczyk!!

 

I po kiego uja Krzyniu bil wszystkie SFG.. Wszystko płasko i bez składu

 

Ze tak sie spytam o dwie kwestie, bo nie bylo tego widac z trybun

1. Karny był słuszny?

2. Po kiego grzyba wchodził Jop? Bosy miał kontuzje? :>

http://www.sport.pl/pilka/77,65046,5666960...d_mundialu.html

ani słowem nie odpowiedzileli na moje pytania :>

Odnośnik do komentarza
I los jakby chciał im wynagrodzić ostatnie wydarzenia, odwrócić złą kartę. W 18. minucie Jacek Krzynówek został sfaulowany w polu karnym, a Michał Żewłakow pewnie strzelił z jedenastu metrów. To trzeci gol nowego kapitana kadry w 81. występie w narodowym zespole. W przerwie meczu w salce dla vipów niemal każdy kwestionował decyzję islandzkiego sędziego. A była słuszna.
czyli słuszny
Odnośnik do komentarza
nie rozśmieszajcie z tym Smolarkiem. ten anorektyk, który ostatni dobry mecz zagrał ponad rok temu miałby nam pomóc?

tak, właśnie ten anorektyk mógłby nam pomóc, bo chyba jako jedyny w polskiej drużynie (obok Błaszczykowskiego) umie przyjąć piłkę do nogi, a nie na 10 metrów na dobiegnięcie

Odnośnik do komentarza

Wróciłem. 150 zł za miejsca stojące. Booosko ;>

 

Jedynie poziom prezentował Błaszczykowski, a gdyby nie Fabiański, to stracilibyśmy jeszcze z 4 bramki. Z tego miejsca pragnę odszczekać to, co na zlocie mówiłem o Fabiańskim.

 

Najlepszy chwilowy element dopingu - "Rysiu Tarasiewicz!" :D

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...