Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Krzywicki ?, pierwszo słyszę o nim. Leo ma jakies tendencje że raz za mocno w lewo raz za mocna w prawo. Co to za kadra. Polczak przeciez to drewienko, przeciętni Białorusini Cracovi piątke wrzucili. Ja rozumiem stawiajmy na młodych na Euro 2012, ale wcześniej są jeszcze mistrzostwa, a wystawianie 11 młokosów nie ma sensu w moim odczuciu lepiej niech to będzie 6 bardziej doswiadczonych + pięciu młodych, bo z gry takiej 11 młokosów to sie niczego nie dowiemy.

 

Stary, to jest sparing kadry poza oficjalnym terminem UEFA w którym zagramy z Maccabi Hajfa. To co Ty chcesz, że niby kogo Leo miał powołac? Jakichś starych leśnych dziadków żeby w wieku 30 lat mogli w kadrze debiutowac. To jest właśnie szansa żeby wypróbowac pgrupę piłkarzy z których może przynajmniej kilku na stałe wejdzie do kadry. A jeśli już piszesz o tych doświadczonych graczach, to jakich doświadczonych ligowców których możnaby rozpatrywac w kontekście kadry masz na myśli? Hajtę, Brzęczka, Świerczewskiego co w areszcie siedzi?

 

A co do tego że Polczak to dreweinko bo Craxa przegrała z Białorusinami... Widziałeś go kiedyś w grze poza tym meczem czy tylko na jego podstawie formuujesz wniosek?

Odnośnik do komentarza

Polo debiutował w 1 lidze w wieku bodajże 18 lat, a potem po zdegradowaniu GieKSy już grał regularnie w 4,3 i 2 lidze. Był to solidny obrońca jak na nasze warunki. Jednak jest to drewno, ma warunki fizyczne i ustawia się w miarę dobrze nic więcej. Z przykrością stwierdzam, że powołanie dla niego pokazało jak nisko upadł nasz futbol. Jednak zawsze bardzo go lubiłem i życzę mu bardzo dobrze. W Craxie za wiele go nie widziałem, więc być może tam się tak wyrobił, w co jednak wątpię. Jak to się mówi "na bezrybiu i rak ryba"

Odnośnik do komentarza

Wysoki (200 cm) napastnik, który ma za sobą na razie jedynie grę w trzecioligowej Victorii Koronowo. Nie był tam nawet najlepszym strzelcem, bo raptem 10 bramek w sezonie to w kontekście powołania do reprezentacji dość skromny, mówiąc delikatnie, wyczyn. Rok wcześniej tych bramek miał raptem dwie...

Odnośnik do komentarza

dobrze, dobrze - przynajmniej zmotywuje tych młodych graczy do pracy nad swoimi umiejętnościami. Takie powołanie na pewno przydatne wpłynie na ich motywacje do lepszej gry. Co do powołań-sam Leo mowi ze ,,na szybkiego" musiał wybrac kadre, ale oczywiście obserwował tych graczy w tamtym sezonie oraz młodsze reprezentacje. Może wreszcie młodzi zawodnicy zrozumieją ze przed nimi wielka szansa i jezxeli ciezko pracowac to osiągną sukces. Na razie zadowalają sie gra w naszej Ekstraklasie a o lepszych klubach mało myślą, a ponziej brakuje umiejetnosci poniewaz na E wystarczyły a na wyższy poziom nie.

Odnośnik do komentarza
Dobrze, motywacja, przegląd młodszych zawodników, aspekt psychologiczny, selekcja, wszystko rozumiem, ale od takich rzeczy powinna być kadra B i pod takim szyldem powinna występować taka łapana, nie ukrywajmy, na szybko kadra.

Przeszkadza Ci, że zagrają jako reprezentacja Polski? Co to za różnica jaka nazwa, skoro i tak grają tylko z Izraelskim klubem.

Odnośnik do komentarza
od takich rzeczy powinna być kadra B

Hmm, a co to za roznica, skoro to zaden oficjalny mecz, tylko konsultacje? :> Chce sobie ich Leo obejrzec osobiscie na treningach i w nic nie znaczacym sparingu i tyle :) Moze kilku z nich dostanie kiedys w przyszlosci szanse.

 

BTW - Krzywicki w "wygraj lige" jes wart 0,3 mln :keke:

 

Aaa i wiadomo w koncu co z Obraniakiem? Bo we wczorajszym wywiadzie dla PS Leo stwierdzil, ze nie ma tematu Obraniaka, bo nie dostanie uprawnien do gry w bialo-czerwonych barwach.

Odnośnik do komentarza
Dobrze, motywacja, przegląd młodszych zawodników, aspekt psychologiczny, selekcja, wszystko rozumiem, ale od takich rzeczy powinna być kadra B i pod takim szyldem powinna występować taka łapana, nie ukrywajmy, na szybko kadra.

Przeszkadza Ci, że zagrają jako reprezentacja Polski? Co to za różnica jaka nazwa, skoro i tak grają tylko z Izraelskim klubem.

Przeszkadza i nie tylko to...

Dla mnie to kadra B i dajmy na to taki Krzywicki najpierw powinien wykazać sie w takiej kadrze, a potem przy ewentualnej dobrej postawie mógłby dostać szanse w kadrze A z przeciwnikiem, który byłby w jakimś stopniu godny debiutu.

Odnośnik do komentarza
Może Leo potrzebuje właśnie takiego wieżowca? Ale jeśli tak, to czemu nie dał więcej szans Sosinowi...

 

Może dlatego że Sosin ma już 31 lat i jest jednak o 10 cm mniejszym wieżowcem niż powołany właśnie

 

Co do powołań-sam Leo mówi ze ,,na szybkiego" musiał wybrać kadrę

 

Nie tyle "na szybkiego" co "w ciemno". To różnica ;). Chodzi o to że po prostu w tym sezonie większości z tych zawodników jeszcze nie widział. Powód jest oczywisty.

 

Aaa i wiadomo w końcu co z Obraniakiem? Bo we wczorajszym wywiadzie dla PS Leo stwierdził, ze nie ma tematu Obraniaka, bo nie dostanie uprawnień do gry w biało-czerwonych barwach.

 

No bo nie dostanie i sprawa jest definitywnie zakończona. Sytuacja identyczna jak w przypadku Cantoro. Grał w młodzieżówce, przed 21 rokiem nie zadeklarował chęci gry dla Polski itd.

 

Przeszkadza i nie tylko to...

Dla mnie to kadra B i dajmy na to taki Krzywicki najpierw powinien wykazać sie w takiej kadrze, a potem przy ewentualnej dobrej postawie mógłby dostać szanse w kadrze A z przeciwnikiem, który byłby w jakimś stopniu godny debiutu.

 

Ale to uargumentuj co ci w tym konkretnie przeszkadza.

 

Ja uważam że bardzo dobrze stanie się jak ci młodzi zawodnicy zagrają jako pełnoprawni reprezentanci. Wielu z nich zapewne ogromnie to zmotywuje i może wyjść im tylko na dobre.

Odnośnik do komentarza
Dobrze, motywacja, przegląd młodszych zawodników, aspekt psychologiczny, selekcja, wszystko rozumiem, ale od takich rzeczy powinna być kadra B i pod takim szyldem powinna występować taka łapana, nie ukrywajmy, na szybko kadra.

Przeszkadza Ci, że zagrają jako reprezentacja Polski? Co to za różnica jaka nazwa, skoro i tak grają tylko z Izraelskim klubem.

Przeszkadza i nie tylko to...

Dla mnie to kadra B i dajmy na to taki Krzywicki najpierw powinien wykazać sie w takiej kadrze, a potem przy ewentualnej dobrej postawie mógłby dostać szanse w kadrze A z przeciwnikiem, który byłby w jakimś stopniu godny debiutu.

ale co to za różnica jak ją nazwiemy? lepiej, żeby Leo siedział na dupie i powoływał cały czas Żurawskiego, Krzynówka i Żewłakowa zamiast sprawdzał młodych? mnie to cieszy, ze selekcjoner chce się przyjrzeć młodym zawodnikom. no chyba, że dla Ciebie to aż taki policzek, że 19-letni chłopak zagra w pierwszej reprezentacji.

Odnośnik do komentarza
Wysoki (200 cm) napastnik, który ma za sobą na razie jedynie grę w trzecioligowej Victorii Koronowo. Nie był tam nawet najlepszym strzelcem, bo raptem 10 bramek w sezonie to w kontekście powołania do reprezentacji dość skromny, mówiąc delikatnie, wyczyn. Rok wcześniej tych bramek miał raptem dwie...

 

Ale w przegranym meczu z Szachtiorem, jako jeden z nielicznych zasłużył na pochwały. Poza tym grał w U-21 a więc dla trenerów kadry nie jest graczem ani anonimowym, ani nowym.

Odnośnik do komentarza
Dobrze, motywacja, przegląd młodszych zawodników, aspekt psychologiczny, selekcja, wszystko rozumiem, ale od takich rzeczy powinna być kadra B i pod takim szyldem powinna występować taka łapana, nie ukrywajmy, na szybko kadra.

Przeszkadza Ci, że zagrają jako reprezentacja Polski? Co to za różnica jaka nazwa, skoro i tak grają tylko z Izraelskim klubem.

Przeszkadza i nie tylko to...

Dla mnie to kadra B i dajmy na to taki Krzywicki najpierw powinien wykazać sie w takiej kadrze, a potem przy ewentualnej dobrej postawie mógłby dostać szanse w kadrze A z przeciwnikiem, który byłby w jakimś stopniu godny debiutu.

ale co to za różnica jak ją nazwiemy? lepiej, żeby Leo siedział na dupie i powoływał cały czas Żurawskiego, Krzynówka i Żewłakowa zamiast sprawdzał młodych? mnie to cieszy, ze selekcjoner chce się przyjrzeć młodym zawodnikom. no chyba, że dla Ciebie to aż taki policzek, że 19-letni chłopak zagra w pierwszej reprezentacji.

Gdzie ja napisałem, że tym zawodnikom nie należy sie szansa..? Wręcz przeciwnie, tak samo jak Ty ciesze sie z tych powołań, z tego, że Leo cały czas działa i wyszukuje alternatyw dla tych takich leśnych dziadków jak choćby Krzynówek.

Mam tylko zastrzeżenia co do samego szyldu tej kadry. Wierze w sens istnienia kadry B i jak ma to być konsultacja to niech będzie, a nie z meczu z izraelskim zespołem robimy oficjalne spotkanie w eliminacjach.

Odnośnik do komentarza
Wierze w sens istnienia kadry B i jak ma to być konsultacja to niech będzie, a nie z meczu z izraelskim zespołem robimy oficjalne spotkanie w eliminacjach.

ale kto robi?

Napisałem tylko tak by bardziej uwydatnić różnicę konsultacji od spotkania o stawkę i tylko tym, którzy już teraz obwołują tych zawodników pełnoprawnymi reprezentantami.

Odnośnik do komentarza
W składzie kadry piłkarskiej reprezentacji Polski, która w poniedziałek rozpocznie konsultację szkoleniową we Wronkach nastąpiła zmiana. W środę (6 sierpnia) reprezentacja zagra sparing z Maccabi Hajfa.

 

W miejsce kontuzjowanego napastnika Cracovii Marcina Krzywickiego, selekcjoner Leo Beenhakker powołał znajdującego się do tej pory na liście rezerwowej obrońcę Jagiellonii Białystok, Krzysztofa Króla.

 

21-letni Krzywicki doznał kontuzji pachwiny. W środę, po zakończeniu konsultacji reprezentacja rozegra sparing z Maccabi Hajfa.

 

Kur... Jak zobaczyłem newsa o kontuzji w kadrze to miałem nadzieję ze nie dotyczy to napastnika Cracovii. Strasznie ciekaw byłem tego gigancika z Krakowa a tu oczywiście dupa :/.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...