Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Te pay-per-view Czarnogóra-Polska to dowcip, prawda? Mam dodatkowo płacić z oglądanie naszych leniwych pseudopilkarzy? Pzreparszam bardzoe, ale wystarczy, że płacę za kablówkę. Za oglądanie żenujących występów reprezentacji Polski powinni nam płacić. Za kibicowanie i wspieranie tych darmozjadów też powinni nam płacić.

Ciekawe po ile będą bilety na mecz Polska-Anglia. Rozmawiałem ostatnio o tym z Johnissem i doszliśmy do wniosku, że pewnie zażyczą sobie ze 200 zł. Ża co pytam się, za co? Aaa chyba, że mam płacić za oglądanie i możliwość pokibicowania Anglikom. 200, 100, a nawet 50 złotych za oglądanie naszych kopaczy nie dam. Wolę tę kasą wydać na alkohol i dziwki. Przynajmniej jakąś przyjemność będę mial.

Odnośnik do komentarza

Wiecie jaki ja mam charakter? Taki, że jak ktoś mnie lekceważy i ma w d... to odwdzięczam mu się tym samym. Nie potrafię śpiewać "Nic się nie stało" czy "Jesteśmy z wami" jeżeli nie widzę zaangażowania na boisku. Jeżeli daję z siebie wszystko, krzyczę, dopinguję, śpiewam to wymagam również zaangażowania z drugiej strony. Nasi piłkarze w ostatnich miesiącach nie dali nam najmniejszego powodu do optymizmu. Teraz mamy jeszcze dodatkowo płacić za możliwość ich oglądania? No przepraszam bardzo. Karty kibica, drogie bilety, pay-per-view, może jeszcze obowiązkowy podatek?

Odnośnik do komentarza

PZPN też tego nie wymyśłił, tylko Sportfive. Przyznam szczerze, że trochę mnie smieszy oburzanie się ta całą sytuacją. Po pierwsze, TVP nie jest dojną krową i nie musi przepłacać za mecze bandy leni zwanych Reprezentacją Polski. Nie jest to jakieś dobro narodowe i w sumie dobrze, że publiczne pieniądze nie są marnotrawione. Po drugie włąściciel produktu, jakim sa prawa do transmisji z meczów reprezentacji powinien mieć swobode w ich dysponowaniu. Postanowił sprzedać swój produkt za 20 zł, jego prawo. Ja tego produktu nie kupię, bo moim zdaniem nie jest warty jakichkolwiek pieniędzy. Kto uważa, że warto wydac dwie dych ma do tego prawo.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak sie to ma w swietle prawa, ale w 2002 roku Polsat tez chciał sobie zarobic na meczach naszej reprezentacji i niestety musial puscic mecz w kanale otwartym.

 

Ja mecze Górnika ogladam od zawsze i w 90% przypadkach grali padake. Tak samo jest z reprezentacją, bo wierze, ze nastepnym meczu zagraja na miare swoich mozliwosci. Milosc do barw klubowych czy reprezentacyjnych jest slepa i dlatego naiwnie wierze, ze w nastepnym meczu bedzie lepiej.

Odnośnik do komentarza

Wiec jak dla mnie to też wina PZPNu, ktory myje raczki kapiac sie w kasie, a patriotyczny kibic jest zmuszany przez posrednika do zaplaty ekstra za ogladanie blazenady. To jeden lancuch i wcale nie mysle, że PZPN jest tu bez winy. TVP jest czyste bo jak pisaliscie nie jest dojna krowa. Też nie kupilbym Fiata Duplo za cene Land Rovera.

 

@Ustiao: w 2002 roku byl rozgrywany najwazniejszy pilkarski turniej gdzie nikt wg polskiego prawa nie moze kodowac wystepow reprezentacji. Roznica jest taka, że teraz to mamy eliminacje, a nie glowny turniej.

Odnośnik do komentarza

TVP nie jest dojna krowa i biedacy sa niewinni bo w koncu musza miec na wyplaty dla gwiazd typu lis kilkadziesiat tys. miesiecznie.

Prorzadowe tvp=tvn2 musi miec na wlasciwe dzialania a nie jakies tam mecze.

To TVP musi pokazywac mecz naszej reprezentacji mimo wysokich wymagan finansowych sportfive? Dobrze, ze sie postawili. Szkoda ze prywatni tak nie zrobili.

 

@Szkodi, mimo ze teraz mamy turniej eliminacyjny no to nadal jest reprezentacja polski, której występów nie mozna kodowac.

Odnośnik do komentarza

PZPN też tego nie wymyśłił, tylko Sportfive. Przyznam szczerze, że trochę mnie smieszy oburzanie się ta całą sytuacją. Po pierwsze, TVP nie jest dojną krową i nie musi przepłacać za mecze bandy leni zwanych Reprezentacją Polski. Nie jest to jakieś dobro narodowe i w sumie dobrze, że publiczne pieniądze nie są marnotrawione. Po drugie włąściciel produktu, jakim sa prawa do transmisji z meczów reprezentacji powinien mieć swobode w ich dysponowaniu. Postanowił sprzedać swój produkt za 20 zł, jego prawo. Ja tego produktu nie kupię, bo moim zdaniem nie jest warty jakichkolwiek pieniędzy. Kto uważa, że warto wydac dwie dych ma do tego prawo.

Nie kwestionuję tego, ze SportFive ma prawo pobierać oplaty za mecze reprezentacji. Smieszny mnie tylko to, ze oni w ogóle chcą za to brać pieniądze. rozumiem, żeby takie mecze były produktem wysokiej lub nawet średniej jakości. Wtedy można zapłacić 20 i więcej złotych, ale nasza reprezentacja prezentuje ostatnio żenujący poziom. Chcieć za jej mecz 20 zł? Dla mnie to niesmaczny dowcip, chociaż oczywiście włascieil praw do transmisji ma takie prawo.

Ja tego meczu w systemie pay-per-view nie obejrzę.

 

Co do mojego posta o kibicowaniu i placeniu za oglądanie meczów reprezentacji to chodzilo mi o to, że w tej chwili bezsesnowne jest wydawanie jakichkolwiek pieniędzy na oglądanie tych gości. Byłem pełen nadziei przed Euro. Srogo się zawiodłem. Panowie będą musieli długo pracować, żeby odzyskać moje zaufanie. 20-50 zł za bilet na mecz Polska-Anglia mogę dać, ale tylko po to, żeby Anglików obejrzeć.

Odnośnik do komentarza

TVP nie jest dojna krowa i biedacy sa niewinni bo w koncu musza miec na wyplaty dla gwiazd typu lis kilkadziesiat tys. miesiecznie.

Prorzadowe tvp=tvn2 musi miec na wlasciwe dzialania a nie jakies tam mecze.

To TVP musi pokazywac mecz naszej reprezentacji mimo wysokich wymagan finansowych sportfive? Dobrze, ze sie postawili. Szkoda ze prywatni tak nie zrobili.

 

@Szkodi, mimo ze teraz mamy turniej eliminacyjny no to nadal jest reprezentacja polski, której występów nie mozna kodowac.

Oczywiscie ze TVP nie musi.Nie musi tez wspierac pseudogwiazdorow ktorzy za swoje idiotyczne programy dostaja dziesiatki tysiecy miesiecznie.

Zgadnij kogo wola widzowie ogladac.

Patalachow pilkarzy czy dziennikarzy w ich super programach publicystycznych?

 

Moze niech zrobia PPV dla tomasz lis na zywo i proporcjonalnie do ogladalnosci dadza mu wynagrodzenie?

Odnośnik do komentarza
Mecz eliminacji mistrzostw świata Czarnogóra - Polska będzie można obejrzeć tylko w systemie pay-per-view. Trzeba za to zapłacić 20 zł. Łatasiowi, krakowskiemu specjaliście ds. marketingu sportowego, bardzo się to nie podoba. Tak bardzo, że napisał sprzeciw:

 

"Firma Sportfive, wyłączny dysponent praw do meczów reprezentacji narodowej i partner marketingowy PZPN, zażyczyła sobie "jakichś" pieniędzy za sprzedaż praw do transmisji rozgrywek eliminacyjnych mundialu 2014 z udziałem naszych orłów.

 

Telewizja Polska odrzuciła ofertę dając do zrozumienia, że przy trudnej sytuacji finansowej nie jest w stanie zaakceptować wygórowanych warunków oferenta. Sportfive dogadała się więc z platformami cyfrowymi i wygląda na to, że mecze naszych piłkarzy będzie można zobaczyć tylko za pieniądze - stawka za obejrzenie meczu Polska : Czarnogóra, 20 zł :) No i mamy chryję!

 

Naród chce oglądać orły w akcji, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji twierdzi, że dysponent łamie prawo uniemożliwiając narodowi obejrzenia meczów w ogólnopolskich i otwartych kanałach, Sportfive chce więcej kasy, no i z pewnością ludzie z PZPN też chcą więcej kasy.

 

Halo! Chyba czas najwyższy przestać dawać się wciągać w te gierki i zacząć trzeźwo myśleć o co w tym wszystkim chodzi!

 

Proponuję zastosować wreszcie konsumencką perspektywę myślenia o całej tej sytuacji i postawić zasadnicze pytania:

 

* Czy mecze polskiej reprezentacji w piłce nożnej przy jej obecnej kondycji sportowej warte są płacenia za ich oglądanie?

 

* Czy żądanie płacenia 20 złotych za sztukę nie jest wulgarnym naciągactwem ze strony grupy cwaniaków z PZPN i Sportfive?

 

Gdyby uznać te transmisje za produkt pierwszej potrzeby, to moglibyśmy mówić o sytuacji, w której jedyny piekarz w mieście usiłuje wcisnąć swoim klientom chleb zrobiony z trocin i papieru masche (mąki tam mało).

 

Ludzie! Nie dajmy sobie wciskać kitu za gruba kasę! Nie dajmy się wodzić za nos przez działaczy, którzy od wielu lat nie robią nic, żeby polska piłka zaczęła przedstawiać jakąkolwiek wartość!

 

Stać mnie na zapłacenie tych 20 zł w PPV, ale nie zrobię tego.

 

Produkt nie jest tego wart, żeby za niego płacić takie pieniądze i już czas najwyższy uświadomić PZPN-owi i innym, że to co robią przy okazji polskiej piłki jest po prostu nieuczciwe! Kibice najpopularniejszej w Polsce dyscypliny sportowej mają pełne prawo oczekiwać od jej organizatora (przypomnę, chodzi o Polski Związek Piłki Nożnej) poważnego traktowania, w tym wypadku dania możliwości oglądania meczów w ogólnokrajowej telewizji na ogólnodostępnych warunkach. Zamiast tego mamy kolejną próbę zrobienia z nas frajerów. Ludzie! Nie dajmy się cwaniaczkom!

 

Swoja droga to jak krrit powie że to niezgodne z prawem, a tvp pokazywac tego nie bedzie chciala ze wzgledu na zbyt wygorowane zadania Sportfive to jestem ciekaw jak to wszystko się skonczy.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...