Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Taa, tylko ciekawe czy Boruc w reprezentacji Smudy jeszcze zagra - oglądałem wywiad z nim prowadzony przez jakiegoś redaktora z N, i Artur nie widzi w tym całym zajściu ani trochę swojej winy. A jak skruchy nie wyrazi (pal licho zrozumienie zasad), to za jego kadencji nie zagra. Tym bardziej, że jak sam przyznaje, nigdy mu ze Smudą po drodze nie było, i charaktery mają zupełnie różne.

 

A jak przy bramkarzach jesteśmy - gdzieś czytałem (nie mam linka w tej chwili), że Smuda zapowiedział powołanie na mecz pożegnalny Jerzego Dudka, gdzieś w przyszłym roku. A wszystko po to, by Dudek dołączył do klubu wybitnego reprezentanta, bo do 60 oficjalnych występów brakuje mu tylko jednego.

 

I ja jestem całym sercem (i częścią rozumu ;) ) za tym - zasługuje na to jak mało który.

Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem, że na środku obrony w kadrze panuje wielka posucha, ale niech się ktoś zlituje i zabroni grać Glikowi. Facet gdzie się nie pojawi to coś popsuje. Dziś zawalił 2 z 3 bramek Palermo w Moskwie, wcześniej w Pradze. Można powiedzieć, że sam eliminuje ten klub z europejskich rozgrywek. Bosacki ma już swoje lata, ale moim zdaniem w obliczu katastrofy na CD zasługuje na powołanie.

Odnośnik do komentarza

Kompletna kadra na mecz z WKS:

 

Bramkarze: Łukasz Fabiański (Arsenal FC, Anglia), Przemysław Tytoń (Roda JC Kerkrade, Holandia).

 

Obrońcy: Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Kamil Glik (US Città di Palermo, Włochy), Łukasz Piszczek (BV Borussia 1909, Niemcy), Maciej Sadlok (Ruch Chorzów), Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań), Hubert Wołąkiewicz (Lechia Gdańsk).

 

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (BV Borussia 1909, Niemcy), Janusz Gol (GKS Bełchatów), Radosław Majewski (Nottingham Forest FC, Anglia), Adam Matuszczyk (1.FC Köln, Niemcy), Adrian Mierzejewski (Polonia Warszawa), Rafał Murawski (Rubin Kazań, Rosja), Ludovic Joseph Obraniak (LOSC Lille Métropole, Francja).

 

Napastnicy: Paweł Brożek (Wisła Kraków), Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok), Robert Lewandowski (BV Borussia 1909, Niemcy).

 

Zrodlo: 90minut

 

Kamerun odprawil nas 3:0 z Glikiem na DC ktory juz nawet na lawce w Palermo nie jest, to WKS odprawi nas 5..

Odnośnik do komentarza

Na szanse na pewno zasluguja chociazby Szukala, Kokoszka czy nawet ten Brzenska. Nie mowiac juz o wiecznie awizowanym Perquisie. Jak dla mnie Glik to jest taki drugi Polczak, choc moze troche lepszy. Mial pare dobrych meczy w tamtym sezonie, pozniej rownia pochyla razem z druzyna Piasta do 1 ligi i sprzedany do Palermo glownie pewnie dzieki temu ze zaliczyl pare meczy w kadrze i ma menedzera ktory umie dobrze "zarobic".

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...