Skocz do zawartości

Marynia wymienia 493 zalety byłego Natchnionego Wieszcza


Kuchar

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ajer: Tak w sumie,to nie lepiej sobie było zrobić już rękaw od razu niż takie elementy w pojedynczych miejscach, które nie mają ze sobą nic wspólnego?

 

Niedługo będziesz wyglądał jak członek (hehe) jakiegoś zespołu dla nastolatek (czyli na bank pedau), który zdecydował podczas trasy koncertowej, że w każdym mieście przez nich odwiedzonym zrobi sobie tatuaż po pijaku :)

Odnośnik do komentarza

No, ale precyzując, a nie bawiąc się w domysły. Ogólnie chce zrobić oba rękawy, pewnie przejście jakieś przez klatę i może łopatkę jedną, się okaże, na pewno rękawy i dłonie. Nie mam pomysłu na rękaw CAŁY, ale też nigdy nie chciałem. Po prostu zastanawiam się co bym chciał na sobie wyrazić i jak i potem wraz z moją tatuatorką siadamy i kminimy gdzie to później umieścić by mogło kiedyś tworzyć wzór. Przykładowo, koi mi się ciągnie po okolicach tricepsa i zachodzi na biceps, a niedawno zrobiona dalia zachodzi na niego. Razem tworzą już pewien zamysł. Z kolei prawe ramię ma dwa obecnie punkty oparcia, wyżej wspomnianą wieżę i, wcześniej zrobią, różę wiatrów.

Pomijam, że w sumie w dupie to mam jak Waszym zdaniem bym wyglądał ;)


To akurat ciekawe, jak powiążesz magikarpa z wieżą?

 

Dwa różne ramiona, to raz, a dwa, kreska jest ta sama, to zachowuje całość w jednej parafii. A jak powiążę? Znaczeniem, bo każdy tatuaż dla mnie ma.

Odnośnik do komentarza

Mnie Ajer w chuj przypomina Człowieka Wargę. Te tatuaże tylko to uwydatniaja :D

 

Kurwa, dzięki za porównanie do najbrzydszego youtubera jakiego nosi ten świat :|

 

Pomijam, że on ma dziary komiksowe :P

 

Właściwie to kurwa, on zupełnie inaczej wygląda, skąd żeś to wziął?

 

Jeśli już zdecyduję się na tatuaż to trzasnę rękaw. Ale na razie nie, bo to pół roku dyskwalifikacji :<

 

Ja zazwyczaj robię tak, że oddaje krew i jakoś niedługo jest dziara ;) teraz jedynie była jedna po drugiej bo pomysły mocno siedziały

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...