Skocz do zawartości

Marynia adoptuje 492 pedałów


Gabe

Rekomendowane odpowiedzi

Piwkowanie i chipsy Ci z sercem nie pomagaja: ]

Dopóki ktoś mi wprost nie powie, że jakoś bardzo mi szkodzą, to nie odpuszczę ;)

 

@Smetek: tak na lewej piersi, bliżej mostka

 

Piwkowanie i chipsy Ci z sercem nie pomagaja: ]

Czytanie firmowych raportów w niedzielę pewnie też niezbyt...

 

Pewnie głównie od tego... jestem mega zestresowany moją pracą, bo siedzę po godzinach i gram w FIFĘ :(

 

 

No jeśli praca jest dla ciebie tylko zarabianiem pieniędzy...

Ale powiedz mi - czy cieszy Cię życie, kiedy wstajesz rano z poczuciem, że robisz to tylko dla pieniędzy, bo praca w ogóle nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca? I że będziesz tak robił jeszcze dobre 30 lat? Mnie by przerażało takie podejście.

Odnośnik do komentarza

 

No jeśli praca jest dla ciebie tylko zarabianiem pieniędzy...

Ale powiedz mi - czy cieszy Cię życie, kiedy wstajesz rano z poczuciem, że robisz to tylko dla pieniędzy, bo praca w ogóle nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca? I że będziesz tak robił jeszcze dobre 30 lat? Mnie by przerażało takie podejście.

 

Mnie cieszy życie, kiedy w weekend absolutnie żadna myśl o pracy nie przechodzi mi przez głowę. I nie ma to nic wspólnego z tym, czy lubię swoją pracę (a nawet lubię).

Odnośnik do komentarza

 

 

No jeśli praca jest dla ciebie tylko zarabianiem pieniędzy...

Ale powiedz mi - czy cieszy Cię życie, kiedy wstajesz rano z poczuciem, że robisz to tylko dla pieniędzy, bo praca w ogóle nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca? I że będziesz tak robił jeszcze dobre 30 lat? Mnie by przerażało takie podejście.

 

Mnie cieszy życie, kiedy w weekend absolutnie żadna myśl o pracy nie przechodzi mi przez głowę. I nie ma to nic wspólnego z tym, czy lubię swoją pracę (a nawet lubię).

 

Żeby nie było - mi też nie MUSI przechodzić. Ale jestem ciekaw i sam sprawdzam, nikt mnie do tego nie zmusza ;)

 

@lobby antyczipsowe: no dobra, będę o tym pamiętał sięgając po lejsiki :( ale to nie jest jakoś hardkorowo nałogowo, tak raz w tygodniu to max.

 

@Smetek: tak zrobię, poproszę o jakieś kompleksowe badania, raz na kilka lat warto pewnie coś takiego zrobić, a ostatnio bardziej szczegółowe miałem 12 lat temu :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...