Skocz do zawartości

Marynia adoptuje 492 pedałów


Gabe

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wczoraj kobiecie przyjechało jej auto. Nowa Fiesta (01/2014), 1.6 silnik, 95 kucyków, mega wyposażenie. Się Fordy wyrobiły bo naprawdę ładne autko, no i w środku rewelacyjnie zrobione, zazdro mocno. Przejechaliśmy się wczoraj jakieś pół h i złapałem się, że mówiąc do niej o tym co zauważyłem, mówię jakbym robił odcinek :D

tak, wiemy, że robisz vloga o samochodach

 

 

Ale wiesz, że robię vloga?

 

Wczoraj kobiecie przyjechało jej auto. Nowa Fiesta (01/2014), 1.6 silnik, 95 kucyków, mega wyposażenie. Się Fordy wyrobiły bo naprawdę ładne autko, no i w środku rewelacyjnie zrobione, zazdro mocno. Przejechaliśmy się wczoraj jakieś pół h i złapałem się, że mówiąc do niej o tym co zauważyłem, mówię jakbym robił odcinek :D

Tam pierdolic o autach to kazdy potrafi ale juz zdjac kolo i nadkole, zeby wymienic zarowke w ringu, to juz nie ma komu :roll: :doh!:

 

 

No przecież by mi się fryzura zjebała :roll:

Ej, misie warszawskie, dobra knajpa w bliskiej odległości (typu 15-20 minut) od Centralnego? Koszt powiedzmy do 100zł na dwie osoby, dobre opcje wege. Ktoś, coś?

Odnośnik do komentarza

Nie myślałem że nowe FMy są takie grywalne, wystarczy tylko znaleźć dobrego dyrektora sportowego oraz asystenta, zwalić na nich całą robotę i potem już tylko pacać w spację :) No i nie wpierdalać się im swoimi durnymi decyzjami do transferów, rozmów motywacyjnych, przedłużania kontraktów itp.

Odnośnik do komentarza

A mi nikt nawet kurwa plusa nie dał za mecz z City. Co za banda chuja.

Ja dalbym minusa ale siedzę na komórce :/

Nie myślałem że nowe FMy są takie grywalne, wystarczy tylko znaleźć dobrego dyrektora sportowego oraz asystenta, zwalić na nich całą robotę i potem już tylko pacać w spację :) No i nie wpierdalać się im swoimi durnymi decyzjami do transferów, rozmów motywacyjnych, przedłużania kontraktów itp.

Ściągnij jeszcze taktyki z internetu i juz nic nie robisz, tylko zarabiasz grube hajsy :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...