Skocz do zawartości

490 dnia Marynia zastanawiała się nad wielkimi pytaniami


Hawkeye

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po prostu nie jem zbyt regularnie, dzisiaj np. zjadłem śniadanie o 7, potem jadłem o 19, bo najpierw byłem na uczelni, a potem spałem i w nocy pewnie będę sporo wpierdalał, bo będę się uczył :keke:

o samo, czasami pierwszy porządny posiłek zjem o 23 :/

 

Jahu, Ty mnie nie uśmiercaj co

Odnośnik do komentarza

 

Boje się, że jestem na coś chory, albo mam taką zajebistą przemianę materii. Ja przecież jem jak pojebany i każdy normalny człowiek już by z nadwagą śmigał :>

Masz cukrzycze :(

Jakimi klubami się dobrze grało w FM12 ;-k

Da ktoś liste?

Lista dobrze grających się klubów w fm12, hmmmm :-k

Odnośnik do komentarza

 

30 czerwca będę miał 14 piłkarzy w składzie i 4k tygodniówki do dyspozycji. Będzie ciężko :D

Wypożyczenia i jedziesz. W tych niskich ligach nie ma co podpisywać kontraktów.

 

Czekam na jakiś klub patronacki. Może mi dadzą chociaż jakieś Brighton.

Odnośnik do komentarza

Korea Północna - Japonia 2:3

 

Tanaka piłkarzem meczu.

 

Tanaka, który chciał grać u nas. My też go chcieliśmy. Tylko pieprzone państwo nie dało mu pozwolenia na pracę. Etatyzm zabija nawet w FM :(

Bo Wielka Brytania musi mieć miejsce dla swoich Pakistanczykow, Hindusów, Syryjczykow, Irakijczykow czy Kamerunczykow a nie jakichś brudnych małp z Japonii!

Odnośnik do komentarza

 

Korea Północna - Japonia 2:3

 

Tanaka piłkarzem meczu.

 

Tanaka, który chciał grać u nas. My też go chcieliśmy. Tylko pieprzone państwo nie dało mu pozwolenia na pracę. Etatyzm zabija nawet w FM :(

Bo Wielka Brytania musi mieć miejsce dla swoich Pakistanczykow, Hindusów, Syryjczykow, Irakijczykow czy Kamerunczykow a nie jakichś brudnych małp z Japonii!

 

 

No i jak jechać z japończykiem w składzie na tournee po USA? Pearl Harbor kurwa!

Odnośnik do komentarza

Skończyło się 17-16 dla Tranmere :D

O to kurwy ;)

 

Na BBC ten kolo od FM opisuje tego nowego zioma z Evertonu. W FM regularnie trafiał 10-15 goli.

Swoją drogą ciekawe kiedy np. historycy będą dyskutować o bitwach pancernych II WŚ na podstawie World of Tanks :]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...