Skocz do zawartości

490 dnia Marynia zastanawiała się nad wielkimi pytaniami


Hawkeye

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Sauron Tattoo, Ruda Śląska, 900zł. Chyba, że chodzi o ciało to lewe ramię, głównie wewnętrzna strona :D Ciężko mi wielkość określić, wrzucałem niedawno poprzednią więc jak znajdziesz to podobnej wielkości. Fota będzie.

 

Kurwa, ale ceny poszły w górę. Nawet sobie sprawy nie zdawałem. Wszystkie dziary mi robił kumpel. Jak robiłem w Sauronie swoją pierwszą to zapłaciłem 250 za cały bok łydki.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, straciłem dziś dużo cukru z organizmu, oby to tłumaczyło


 

Sauron Tattoo, Ruda Śląska, 900zł. Chyba, że chodzi o ciało to lewe ramię, głównie wewnętrzna strona :D Ciężko mi wielkość określić, wrzucałem niedawno poprzednią więc jak znajdziesz to podobnej wielkości. Fota będzie.

 

Kurwa, ale ceny poszły w górę. Nawet sobie sprawy nie zdawałem. Wszystkie dziary mi robił kumpel. Jak robiłem w Sauronie swoją pierwszą to zapłaciłem 250 za cały bok łydki.

 

 

No oby to było dawno bo cena przerażająco niska ;)

Odnośnik do komentarza

 

Szukanie pracy jest chujowe :( Nawet nie mam weny na forum popisać. Najśmieszniejsze jest, że sam chciałem zmienić pracę i planowałem to od dłuższego czasu, ale pod koniec roku zaczęły się rysować ciekawe perspektywy na nowy rok. Niestety, PiS postanowił co się da przejąć i po zmianie zarządu w naszej fundacji okazało się, że plany są całkiem inne. Praktycznie cały nasz zespół usłyszał "do widzenia". To dosyć zabawne, że jak coś nieźle funkcjonuje i wszyscy są zadowoleni to oni i tak muszą pozmieniać po swojemu.

patrzcie jak kwiczy! świnia oderwana od koryta! DOBRA ZMIANA

 

No, ja powinienem na manifestacjach KOD-u iść w pierwszym szeregu.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że teraz takie pytania mogą tylko wkurwić :keke:. Zorientuj się czy poszedł Ci tylko dotyk czy cały wyświetlacz, sam dotyk + szkło to jeszcze nie jest tragedia, jak poszedł wyświetlacz no to lipka.

Nie no, działa wszystko normalnie. Nic się nie zjebało, poza pękniętą szybą.

 

A mi właśnie pierdolnal telefon o glebę i mam piękna pajęczynę. Chuj by to zajebau.

 

Pytałeś kolegę o te programowanie u mojego kolegi może?

 

Taaa, ma zadzwonić na infolinię i zdalnie to sprawdzą :D

Odnośnik do komentarza

No cóż, ja na swoje cztery wyłożę 2900zł, ale nie żałuje :)

 

Ja też pewno w końcu wybulę talary, bo u kupla to nie doczekam żeby mi cały rękaw zrobił, jak jest raz na rok w kraju :P ale jakąś pojedynczą w międzyczasie warto będzie zrobić, szczególnie że już dawno nic nowego nie robiłem, a pomysłów mnóstwo :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie pamiętam w jakim wieku ja się nauczyłem jeździć. Pamiętam że na komunię dostałem pierwszy "dorosły" rower, ale wcześniej jeździłem już dobrze na mniejszym.

Ja pamietam ze na 8 urodziny dostalem niebieskiego BMXa z bialymi gwiazdkami. Jezdzilem po osiedlu jak mlody bog.
To u mnie ten wcześniejszy rower był czerwonym bmx. Na komunię był góral :D

 

ja miałem fioletowego BMX-a po najstarszym bracie. Maszyna mała, ale cholernie zrywna. No i jakie turnieje się jeździło, normalnie jak GP żużlowe :P (zwłaszcza, ze wokół domu mam nawierzchnię sjenitowo-żużlową)

A co tematyki komunijnej, 2250 zarobiłem, kupiłem Play Station, zegarek i na kolonie zostało. Inna sprawa, że od dzieciaka oszczędzałem, a kompa i tak kupiłem dośc późno bo w 2003 roku, zawsze były potrzebniejsze wydatki, w tym zdrowotne.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...