Skocz do zawartości

Marynia patrzy z pogardą na 489 kryminalistów kupujących działki wokół Anfield


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

I też mają pełne prawo przekonywać do swojej racji. Nie masz prawa decydować za mnie, za którą stroną się opowiem. Ale dla mnie sprawa jest prosta, szczepiąc się nie ryzykuję prawie nic, a nie szczepiąc ryzykuję bardzo groźną chorobę.

 

Jest coraz większa ilość osób które są przekonane o tym, że szczepiąc dziecko skazujesz go na autyzm.

 

 

Nawiasem mówiąc, to kompletnie nie rozumiem aktywnych antyszczepionkowców. Ich strategia powinna być taka: nie szczepię dziecka, więc eliminuję tą nikłą możliwość powikłań. Z drugiej strony, niech reszta się jednak szczepi, by te wszystkie niedobre mikroby nie miały w mojej okolicy korzystnego biotopu do rozwoju. Jeśliby nie szczepiłaby się tylko absolutnie nieliczna elita wtajemniczonych w misterium, to faktycznie byliby w sytuacji win-win :)

Odnośnik do komentarza

Chcecie argument antyszczepionkowy? Szczepili mnie.na wsio i mialem i tak zoltaczke.i 3 razy jedna chorobe zakazna.

 

Tylko nie wspominajcie o moim ulomnym szpiku bo argument tez bedzie inwalida :P

no właśnie, mogłeś sobie wybrać inny szpik, bo przecież TYLKO TY decydujesz co może być umieszczone w Twoim ciele

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że gruźlica i Heinego-Medina rozeszły się po kościach? ;)

 

Muszę zapisać, bo nie miałem :P.

 

Chcecie argument antyszczepionkowy? Szczepili mnie.na wsio i mialem i tak zoltaczke.i 3 razy jedna chorobe zakazna.

 

Tylko nie wspominajcie o moim ulomnym szpiku bo argument tez bedzie inwalida :P

no właśnie, mogłeś sobie wybrać inny szpik, bo przecież TYLKO TY decydujesz co może być umieszczone w Twoim ciele

 

 

Bóg sobie trolling urządził :D

Odnośnik do komentarza

Creed zajebiaszcze filmidło, polecom. Nominacja dla Sly'a sensowna, B. Jordan tyż spoko. Zajebiocha montaż (pierwsza walka :wub: ) i dźwięk. Do tego film tak zrealizowany, że tylko do oglądania w kinie. Mało patosu, jestem zadowolony, mocne 8/10 :)

 

Ja dałem 6, właśnie ze względu na zbyt dużą ilość gówna, które miało udawać patos :P

 

Polecam Spotlight, u mnie była 9, ale kolega Tomek dał 7 z tego co widziałem, co mnie mocno zaskoczyło.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...