Skocz do zawartości

Twardy jak stal


Piotr1009

Rekomendowane odpowiedzi

Po dość dobrym meczu wracamy do kraju w lepszych humorach.

 

Line-Separator1.png

 

24 października zagraliśmy mecz z Leeds, które swoją historią jest czymś nie zwykłym.

 

Mecz zaczęliśmy znakomicie, bo już w 4. minucie gola strzelił De Paul, który strzałem w długi róg i chyba piłka lekko otarła się od słupka, wpadła do bramki. Kolejna bramka wpadła 12. minut później, strzelcem Bonazzoli, który się z meczu na mecz gra coraz lepiej. Mocnym strzałem w bramkarza, ale na szczęście piłka przełamała mu palce i wpadła do bramki. Jeszcze przed przerwą gospodarze zdobyli kontaktowego gola z rzutu karnego, wykonawcą 11 był Zahavi. Wynik po przerwie się nie zmienił, a do tego atrakcyjność meczu spadła z porównaniem z pierwszą połową.

 

Inne ciekawe mecze:

 

Manchester City 2-2 Nottingham Forrest

 

Arsenal 1-1 Fulham

 

24.10.2020, godz: 15:00, 9 kolejka: Barclays Premier League, Miejsce: Elland Rood

(18.) Leeds 1-2 Tottenham (2.)

 

Bramki: 32(k.)' Zahavi - 4' De Paul, 16' Bonazzoli

Skład: Phelipe - Palavecino, Alderweireld, Gomez, Musta - A.Rodriguez (61' Alli), Tielemans (56' Kramer) - De Paul, Diaz, Son (60' Eriksen) - Bonazzoli

MvP: Musta

Ważne zwycięstwo, które daje nam nadal kontakt z pierwszym miejscem.

 

Line-Separator1.png

 

4 dni później graliśmy mecz w Capital One Cup z Chelsea. W tym meczu nie ważny był dla mnie wynik, bo uważam ten turniej mniej ważny niż F.A Cup.

 

Mecz zaczęliśmy wyśmienicie, bo w 1. minucie gola zdobył Ratinho, który dobił strzał Eriksena z rzutu wolnego. Niestety w 24. minucie gola zdobyli gospodarze, po małym zamieszaniu w polu karnym. Strzał oddał Zuculini, ale po drodze piłka odbiła się od Van Wambeke i zmyliła bramkarza. Co gorsza w 42. minucie rywale zdobyli kolejnego gola, po strzale Maury, który wykorzystał bardzo dobre dogranie Oscara za plecy obrońców. Po przerwie mieliśmy kilka 100% akcji, ale niestety to nie zdobyliśmy gola, a nasi rywale. Hazard dobił strzał Moury, którego strzał zatrzymał się na poprzeczce.

 

28.10.2020, godz: 19:45, 4 runda: Capital One Cup, Miejsce: Harris Park

Chelsea 3-1 Tottenham

 

Bramki: 24' Van Wambeke, 42' Moura, 81' Hazard - 1' Ratinho

Skład: Lloris, Gonzalez, Alderweireld (57' Gomez), Sierra, Arce - Alli (57' A.Rodriguez), Kramer - De Paul, Eriksen (72' Bonazzoli), Son - Ratinho

MvP: Moura

 

Szkoda porażki, ale teraz będziemy mieli więcej czasu na przygotowania na inne cięższe mecze.

 

Line-Separator1.png

 

3 dni później wróciliśmy do rozgrywek w lidze. Naszym rywalem była Swansea, która na razie znajduje się w grupie spadkowej.

 

Mecz do 40. minuty nudny, ale były przebłyski ciekawych akcji. Właśnie w tej minucie gola zdobył Son, który mocnym strzałem w krótki słupek nie dał szans bramkarzowi. Do przerwy nic ciekawego więcej nie było. W 60. minucie wynik spotkania podwyższył Da Silva, który mocnym strzałem pod poprzeczkę zdobył gola. 12. minut później wynik na 3-0 ustalił Eriksen, który wykorzystał bardzo dobre podanie od Da Silvy i precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza. Niestety 2. minuty później gospodarze zdobyli gola z rzutu karnego, wykonawcą jego był Niasse. Następnie w 78. minucie gospodarze znowu strzelili gola i zrobiło się gorąco, nasze zwycięstwo wysiało na włosku. Cork wykorzystał bardzo dobre dośrodkowanie, przeskoczył mojego obrońcę i lobem pokonał bramkarza. Na szczęście rywale nie zdobyli gola.

 

Inne ciekawe mecze:

 

Manchester City 6-0 Manchester United

 

Brighton 2-1 Liverpool

 

31.10.2020, godz: 15:00, 10 kolejka: Barclays Premier League, Miejsce: Liberty Stadium

(18.) Swansea 2-3 Tottenham (2.)

Bramki: 74(k.)' Niasse, 78' Cork - 40' Son, 60' Son, 72' Eriksen

Skład: Phelipe - Palavecino , Hasturk (59' Sierra), Gomez, Musta - A.Rodriguez, Tielemans - De Paul (59' Eriksen), Diaz, Son - Da Silva

MvP: Da Silva

 

Kolejne ważne 3 punkty, które w pewien sposób trzymają nas na drugiej pozycji. Niestety najbliższe 2 mecze w lidze mogą pokazać, czy nasze miejsce jest prawidłowe w lidze.

 

Tabela ligi.

Odnośnik do komentarza

Po dość dobrych meczach, na rewanż w Lidze Mistrzów czekałem z niecierpliwością.

 

Line-Separator1.png

 

Ostatni mecz z Barceloną zakończył się remisem 2-2.

 

Mecz od początku bardzo intensywny, tym samym kibice mogli być pewni, że będzie ciekawie do końca spotkania. W końcu w 21. minucie gola zdobywają gospodarze. Małe zamieszanie po rzucie rożnym, który wykonywał Eriksen, piłka spadła nie wiadomo jak pod nogi Kramera i to właśnie on umieścił piłkę w bramce. Co za początek. Barcelona nie istnieje na razie w meczu. W 32. minucie De Paul podwyższa wynik spotkania. Dostał piłkę od Sona za pleców obrońców, oddał dość dziwne uderzenie, piłka powinna lecieć w kierunku autu, ale zakręciła i od słupka wpadła do bramki. Kibice zaczynają powoli świętować zwycięstwo, a to dopiero 32. minuta gry. Pod koniec pierwszej połowy Son dobił rywala, strzałem na 3-0. Dostał piłkę w polu karnym od Alliego i strzałem pod poprzeczkę w długi róg zdobył gola. Mało co koledzy z drużyny nie udusili Koreańczyka. Po przerwie nadal było dla nas dużo akcji podbramkowych, ale ani my, ani rywale nie zdobyli gola.

 

2 mecz w grupie:

 

PSV 1-2 Celtic

 

4.11.2020, godz: 19:45, 4 kolejka: Ligi Mistrzów, Miejsce: (New) White Hart Lane

(2.) Tottenham 3-0 Barcelona (1.)

 

Bramki: 21' Kramer, 32' De Paul, 45+1' Son

 

Skład Tottenhamu: Lloris - Gonzalez (65' Palavecino), Alderwiereld, Sierra, Arce - Alli, Kramer (65' Tielemans) - De Paul, Eriksen, Son - Ratinho (77' Bonazzoli)

 

Skład Barcelony: F.Ramos - C.Alves, Marin, Insua, Grimaldo - Busquets (75' Samper) - Ruben Neves (80' A.Sidney), A.Song - J.Berlanga, Draxler - Messi (80' Grimeno)

 

MvP: Son

 

Co za mecz. Jestem bardzo zadowolony z gry moich zawodników w tym spotkaniu. Barcelona prawie w ogóle nie istniała na boisku. Miała kilka akcji, ale wszystko kończyło się na beznadziejnym uderzeniu lub na interwencji bramkarza lub czasem któregoś z obrońców.

 

Statystyki meczu.

 

Polskie mecze w LE:

 

Bate 2-1 Cracovia

 

Milan 3-0 Lech

Odnośnik do komentarza

@Qu. Eriksen dla ciebie.

 

Line-Separator1.png

 

4 dni po wielkim meczu z Barceloną, dzisiejszym naszym rywalem był Manchester City, które zaliczyło kilka wpadek w sezonie.

 

Mecz znowu zdominowany przez nas. Od pierwszych minut to my dyktowaliśmy tempo. W 21. minucie gola strzelił Ratinho, który po podaniu (chyba nie zamierzonym) Gomeza ze środka boiska, wprost na głowę Brazylijczyka, a on lobnął bramkarza. Niestety nasza radość nie trwała długo, bo 5. minut później goście zdobyli gola, po błędzie Llorisa, który wyszedł do piłki wyrzuconej z auto. Nie doszedł do niej, piłka poleciała przed pole karne pod nogi Hernandesa i strzał na prawie pustą bramkę zdobył gola. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W 52. minucie Eriksen dopadł do piłki zagranej od Bonazzoliego, który bardzo źle zagrał. Bramkarz City już chciał złapać, ale Eriksen go uprzedził do wpakował piłkę do siatki. 11. minut później Bonazzoli podwyższył wynik spotkania strzałem z rzutu karnego. W 81. minucie De Paul dobił rywala, dostał piłkę w polu karnym od Bonazzoliego i strzałem w długi róg nie dał szans Hartowi.

 

Inne ciekawe mecze:

 

Nottingham Forrest 1-1 Chelsea

 

Liverpool 1-1 Swansea

 

Manchester United 3-1 Arsenal

 

 

7.11.2020, godz: 12:45, 11 kolejka: Barclays Premier League, Miejsce: (New) White Hart Lane

(2.) Tottenham 4-1 Manchester City (4.)

 

Bramki: 21' Ratinho, 52' Eriksen, 73(k.)' Bonazzoli, 81' De Paul - 26' Henderson

Skład: Lloris - Gonzalez, Gomez, Sierra, Arce - Alli, Kramer (60' Tielemans) - Feghouli, Eriksen, De Paul - Ratinho (51' Bonazzoli)

MvP: De Paul

 

Statystki same o sobie mówią, ze rywale dzisiaj nie istnieli na boisku.

 

Line-Separator1.png

 

W przerwie na reprezentacje zagraliśmy mecze w ramach Ligi Narodów:

 

Włochy 4-4 Hiszpania; Bramki: 14' Destro, 67',76' Berardi, 85' Goldaniga - 2' Ramos, 19' Tello, 43' Isco, 59' Paco Alcacer

 

Hiszpania 4-3 Anglia; Bramki: 20',57' Muniain, 43' Tello, 86' Ramos - 25',48',61' Sinclair

 

PS.: Tabela na dole.

 

Line-Separator1.png

 

21 listopada przyszło nam zagrać kolejny ciężki mecz w lidze. Tym razem naszym rywalem był Arsenal, a co ta tym idzie derby północnego Londynu.

 

Mecz nieco mniej ciekawy od spotkania z City. Przez pierwsze 20. minut to Arsenal dyktował warunki, ale nie umiał tego udokumentować, my zaś od 20. minuty zaczęliśmy grać w końcu futbol na jaki nas stać w ostatnich dniach. W 33. minucie debiutanckiego gola strzelił Feghouli, który wykorzystał dobre podanie od Ratinho z prawego skrzydła. Przyjęciem kiwnął rywala i strzałem w długi róg od słupka zdobył gola. Do przerwy wynik się nie zmienił. W 62. minucie znowu gola strzelił Feghouli, dostał podanie od Ratinho za pleców obrońców i strzałem w długi róg zdobył gola. Nasza radość strzelenia nie trwała długo, bo minutę później gola zdobyli gospodarze. Bardzo dobre podanie Welbecka do Diaza między moich obrońców, przyjęciem kiwnął Llorisa, który próbował skrócić kąt i strzałem na pustą bramkę zdobył gola. W 86. minucie po dwóch żółtych z boiska wyleciał Alderweireld.

 

Inne ciekawe mecze:

 

Manchester City 7-2 Liverpool

 

Everton 2-1 Manchester United

 

21.11.2020, godz: 12:45, 12 kolejka: Barclays Premier League, Miejsce: Emirates Stadium

(11.) Arsenal 1-2 Tottenham (1.)

Bramki: 63' Diaz - 33',62' Feghouli

Skład: Lloris - Gonzalez, Gomez, Alderwiereld, Arce - Alli (86' Palavecino), Kramer - Feghouli, Diaz (59' Eriksen), De Paul (58' Jonh) - Ratinho

MvP: Ratinho

 

Kolejne ważne 3 punkty. Każde zwycięstwo z lepszym (z urzędu) zespołem to dla mnie osobiście nie 3 punkty, a 6.

 

Line-Separator1.pngLine-Separator1.png

 

Tabela Ligi Narodów (grupy: 3):

 

| Poz | Inf | Zespół | M | Z | R | P | BZ | BS | RB | Pkt |

| -------------------------------------------------------------------------------------------|

| 1. | Aw | Anglia | 4 | 3 | 0 | 1 | 15 | 6 | 9 | 9 |

| -------------------------------------------------------------------------------------------|

| 2. | | Hiszpania | 4 | 2 | 1 | 1 | 14 | 12 | 2 | 7 |

| -------------------------------------------------------------------------------------------|

| 3. | S | Włochy | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 17 | -11 | 1 |

Edytowane przez MaKK
Formatowanie tabelki
Odnośnik do komentarza

Po bardzo dobrych meczach w lidze, przyszło nam zagrać mecz w Lidze Mistrzów.

 

Line-Separator1.png

 

Naszym rywalem w 5 kolejce było PSV, które przed meczem miało matematyczną szansę na dalszą grę w LM oraz jakąś w LE.

 

Mecz nie należał w pierwszych minutach do najlepszych. W 7. minucie gola strzelił Ratinho, dostał bardzo dobre podanie od De Paula i strzałem koło rozpaczliwie interweniującego bramkarza zdobył gola. 8. minut później znowu strzelcem gola jest Ratinho, mocnym strzałem przełamał palce bramkarza i zdobył gola. W 30. minucie Eriksen zdobył kolejnego gola dla nas, przepięknym strzałem przed pola karnego zdobył gola. 10. minut gospodarze zdobyli gola, po strzale Castellano z rzutu karnego. 3. Minuty później zdobyli kolejnego gola, znowu strzelcem Castellano. Wykorzystał dośrodkowanie z lewej strony i nie wiem dlaczego żadnej z obrońców nie wybił piłki. Zaczęło się robić gorąco na boisku, moi zawodnicy coraz częściej popełniali błędy co starali się wykorzystać rywale. W 85. minucie gola strzelił Alli, strzałem z okolic 20 metrów. Bramkarz rywali zrobił coś dziwnego, zamiast rzucić się, aby złapać (piłka nie była silnie uderzona) on po prostu rzucił się na plecy i jakoś próbował wybić piłkę na leżąco. Tym zwycięstwem zapewniliśmy sobie udział w następnej rundzie Ligi Mistrzów.

 

2 mecz w grupie:

 

Celtic 1-2 Barcelona

 

24.11.2020, godz: 19:45, 5 kolejka: Ligi Mistrzów, Miejsce: Philips Stadium

(4.) PSV 2-4 Tottenham (1.)

 

Bramki: 40(k.)',43' Castellano - 7',15' Ratinho, 30' Eriksen, 85' Alli

Skład: Lloris - Gomez, Sierra (56' Palavecino), Alderweireld, Arce - Alli, Kramer - De Paul, Eriksen, Son - Ratinho

MvP: Alli

 

No zostało zagrać mecz z Celticiem, które chciałbym wygrać. Zwycięstwo da nam pierwsze miejsce, chociaż też remis, ale lepiej podejść do meczu 100%, niż na 50%.

 

Line-Separator1.png

 

Polskie mecze w LE:

 

Deportivo 2-0 Cracovia

 

Tym samym Cracovia odpada z rozgrywek.

 

Nacional da Madeira 0-2 Lech

 

Najbliższy mecz muszą wygrać z najbliższy mecz z Hercules co najmniej 6-0 lub muszą strzelić 4 gole więcej niż przeciwnik.

Odnośnik do komentarza

Po zapewnieniu sobie udziału w dalszej rundzie Ligi Mistrzów. Nieco poczuliśmy się jeszcze lepsi, niż po pojedynku z Barceloną.

 

Line-Separator1.png

 

4 dni po mecz z PSV, przyszło nam zagrać z Evertonem. Ostatni mecz w lidze zakończył się porażką 1-2. Czy uda nam się ich pokonać ? Zobaczmy.

 

Mecz ciekawy, ale od początku to my dyktowaliśmy warunki meczu. Rywal nie istniał. W 8. minucie gola strzelił De Paul, wykorzystał dobre podanie od Eriksena i z pierwszej piłki oddał strzał w krótki róg. Bramkarzowi nie dał szans na obronę. 5. minut później znowu De Paul podwyższył wynik spotkania, bardzo dobre dośrodkowanie od Kramera, penetrujące w pole karne. Akcje zamykał Argentyńczyk strzałem z woleja zamkną akcję. W 19. minucie znowu De Paul strzelił gola, tym razem z rzutu karnego. Bardzo dobry mecz w jego wykonaniu, hat-trick w 20. minut to nie lada wyczyn. 2. minuty później rywala dobił Ratinho, dostał piłkę w pole karne od Alliego i strzałem w długi róg pokonał bramkarza. Wynik do końca meczu się nie zmienił.

 

Inne ciekawe mecze:

 

Manchester United 2-0 Chelsea

 

Liverpool 0-0 Arsenal

 

 

28.11.2020, godz; 15:00, 13 kolejka: Barclays Premier League, Miejsce: (New) White Hart Lane

(1.)Tottenham 4-0 Everton (4.)

 

Bramki: 8',13',19(k.)' De Paul, 21' Ratinho

Skład: Lloris - Gonzalez, Gomez, Sierra, Arce - Alli, Kramer, De Paul (56' Feghouli), Eriksen (42' A.Rodriguez), Son - Ratinho

MvP: De Paul

 

Mecz swojej ceny. Rywal nie istniał, czego dowodem są statystyki spotkania.

Odnośnik do komentarza

Po znakomitym meczu w lidze, przyszło nam zagrać ostatni mecz w grupie Ligi Mistrzów.

 

Line-Separator1.png

 

2 grudnia zagraliśmy ostatni mecz w grupie z Celticiem, który w 1 meczu wywalczył z nami punkt. Czy wynik będzie inny ? Zapraszam.

 

Mecz znowu zdominowany przez nas. W 4. minucie na prowadzenie wyprowadził nas Son, po zagraniu Ratinho w pole karne, Koreańczykowi zostało tylko oddać strzał i się nie pomylić. Strzał z po długim rogu z pierwszej piłki, nie dał szans bramkarzowi. Kolejny gol wpadł w 15. minucie znowu bramka Sona, dostał piłkę przed polem karnym i atomowym strzałem z lewej nogi pokonał bramkarza. 3 bramka wpadła w 33. minucie po rzucie karnym wykonywanym przez Sona i znowu się nie pomylił. Hat-trick Koreańczyka, to jest jego mecz. Nie ma na boisku w zespole rywala zawodnika, który mógłby go zatrzymać. W 47. minucie gola strzelił Eriksen, wykorzystał wrzutkę De Paula i strzałem z woleja przy krótkim słupku nie dał szans bramkarzowi. 5 bramka wpadła w 66. minucie po strzale z woleja Bonazzoliego, przy tym strzale bramkarz interweniował. Jakby lepiej wystawił rękę do obrony to by to obronił, ale na szczęście tak nie zrobił i piłka wpadła do bramki. Ostatni gol wpadł w 90. minucie po golu Sona, dostał piłkę w pole karne od Bonazzoliego i strzałem z lewej nogi w krótki słupek nie dał szans bramkarzowi. To jego 4 gol w meczu. Środkowi obrońcy Celticu mieli średnie 4,5 i 5,9.

 

2 Mecz w grupie:

 

Barcelona 4-2 PSV

 

2.12.2020, godz: 19:45, 6 kolejka: Ligi Mistrzów, Miejsce: (New) White Hart Lane

(1.) Tottenham 6-0 Celtic (3.)

 

Bramki: 4',15',33(k.)',90 Son, 47' Eriksen, 66' Bonazzoli

Skład: Lloris - Gonzalez, Gomez, Sierra, Arce - Alli (61' Tielemans), Kramer - De Paul, Eriksen (65' Feghouli), Son - Ratinho (45' Bonazzoli)

MvP: Son

 

Mecz wyśmienity, czego dowodem są statystyki spotkania. Dość zaskakująco dla mnie wygraliśmy grupę. Nie spodziewałem się tego, wiedziałem, że możemy wyjść z grupy, ale żeby ją wygrać nie miałem nawet w snach.

 

Line-Separator1.png

 

| Poz | Zespół | M | Z | R | P | RB | Pkt |

| -----------------------------------------------------------------------------------------|

| 1. | Tottenham | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 14 |

| -----------------------------------------------------------------------------------------|

| 2. | Barcelona | 6 | 4 | 1 | 1 | 3 | 13 |

| -----------------------------------------------------------------------------------------|

| 3. | Celtic | 6 | 1 | 2 | 3 | -8 | 5 |

| -----------------------------------------------------------------------------------------|

| 4. | PSV | 6 | 0 | 1 | 5 | -7 | 1 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------|

 

Line-Separator1.png

 

Polskie mecze w LE:

 

Cracovia 0-2 Dynamo Kijów

 

Lech 3-1 Hercules

 

Oba zespoły nie zagrają dalej w Lidze Europy.

Odnośnik do komentarza

Po awansie w Lidze Mistrzów do kolejnej rundy, moi zawodnicy są jeszcze bardziej głodni gry na wysokim poziomie.

 

Line-Separator1.png

 

Kilka dni po awansie do kolejnej rudny Ligi Mistrzów, przyszło nam zagrać ciężki mecz z Chelsea, które w tym sezonie pokonało w Capital One Cup 1-3. Czy wynik będzie inny ? Zapraszam.

 

Mecz widowiskowy. W 13. minucie strzeliliśmy gola, po rzucie karnym wykonywanym przez Alliego. Do przerwy więcej goli nie padło. Kolejny gol wpadł w 50. minucie, po strzale Sona z okolic 7-9. metrów i po próbie obrony bramkarza. Asystował Ratinho. W 70. minucie po rzucie karnym, gola strzelił Adriano Rodriguez. 16. minut później Son dobił rywali, znowu po próbie obrony bramkarza. Piłkę dograł mu Kramer.

 

Inne ciekawe mecze:

 

West Ham 2-8 Nottingham Forrest

 

Arsenal 2-2 Sheffield United

 

5.12.2020, godz: 12:45, 14 kolejka: Barclays Premier League, Miejsce: Harris Park

(2.) Chelsea 0-4 Tottenham (1.)

 

Bramki: 13(k.)' Alli, 50',86' Son, 70(k.)' A.Rodriguez

Skład: Lloris - Gonzalez, Gomez, Sierra, Arce - Alli, Kramer - De Paul (56' John), Eriksen (45' A.Rodriguez), Son - Ratinho (66' Da Silva)

MvP: Son

 

Statystyki meczu potwierdzają, że kibice nie mogli się nudzić.

 

Line-Separator1.png

 

8 dni po okazałym meczu z Chelsea, przyszło nam zagrać o wiele niżej notowanym zespołem Brentfordu. Ostatni mecz zakończył się wynikiem porażką, aż 2-4.

 

Mecz z przestojami. Ostatnie 10. minut pierwszej oraz 15. minut drugiej połowy były nudne. W 21. minucie gola z rzutu karnego strzelił Son. Niestety 8. minut później goście wyrównali, po złej próbie złapania piłki przez Phelipe, piłka poturlała się pod nogi Sigurossona i mu zostało wbić piłkę do pustej bramki. Do przerwy wynik się nie zmienił. 5. minut po rozpoczęciu 2 połowy kontuzji nabawił się Arce. W jego miejsce wszedł Tielemans, bo w przerwie wszedł Alderweireld i Belg musiał zamienić się miejscami z rodakiem miejscem na boisku. W 66. minucie gola na wagę zwycięstwa jak się na koniec okazało zdobył Son. Wykorzystał bardzo dobre podanie Ratinho za pleców obrońców i strzałem w długi słupek nie dał szans bramkarzowi.

 

Inne ciekawe mecze:

 

Liverpool 0-0 Chelsea

 

Manchester United 2-3 West Ham

 

Brighton 6-2 Hull City

 

Sheffield United 3-4 Everton

 

Stoke City 2-0 Arsenal

 

13.12.2020, godz: 16:00, 15 kolejka: Barclays Premier League, Miejsce: (New) White Hart Lane

(1.) Tottenham 2-1 Brentford (12.)

 

Bramki: 21(k.)',66' Son - 29' Sigurosson

Skład: Phelipe - Gonzalez, Gomez, Sierra (45' Alderweireld), Arce (50' Tielemans) - Alli, Kramer - De Paul, Eriksen, Son - Ratinho

MvP: Son

 

Arce będzie musiał odpocząć od piłki przez od 12 dni do 2 tygodni. Kolejne nasze zwycięstwo. Jesteśmy jedyną drużyną w lidze, która żadnego meczu jeszcze(!) nie przegrała.

 

Nad drugim miejscem (Manchester City) mamy 9 punktów przewagi, również taką samą mamy przewagę nad trzecim miejscem (Chelsea).

Odnośnik do komentarza

Po dość zróżnicowanych meczach, które się odbyły można wyciągnąć 2 wnioski. 1. Z drużynami uważanymi za najlepsze umiemy je zdominować. 2. Z gorszymi jest nieco gorzej. Zwycięstwa wymęczone lub zdobycie punkty graniczy z cudem.

 

Line-Separator1.png

 

18 grudnia zostały rozlosowane pary 1 rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Naszym rywalem będzie: Bayer Leverkusen, które było w grupie z: Manchesterem United, Galatasaray oraz Kobenhavnem.

 

Dzień później odbył się mecz z West Hamem, które w tym sezonie wróciło do BPL po 3 sezonach spędzonych na zapleczu.

 

Mecz bajka dla każdego kibica na stadionie i przed telewizorem. Miecz bardzo jednostronny. My dyktowaliśmy tempo od początku do końca. Wynik w pierwszej połowie wynosił, tylko 3-1, a drugiej wynik się podwoił i było: 7-3. Każdy dawał z siebie 100%, a nawet 110% normy.

 

 

19.12.2020, godz: 17:30, 16 kolejka: Barclays Premier League, Miejsce: (New) White Hart Lane

(1.) Tottenham 7-3 West Ham (11.)

 

Bramki: 11(k.)',53' Alli, 17',22' De Paul, 64' Tielemans, 67',90+2' Son - 45' Vida, 52(k.)' Zmrhal, 56' Barnes

Skład: Phelipe - Palavecino, Sierra, Hasturk (57' Alderweireld), Gonzalez - Alli, Kramer (57' Tielemans) - De Paul, Diaz, Son - Ratinho

MvP: Son

 

16 mecz bez porażki, jesteśmy jedyną drużyną w stawce, która nie przegrała żadnego spotkania.

 

Statystyki meczu.

 

Line-Separator1.png

 

4 dni po pięknym zwycięstwie, przyszło nam się zmierzyć z Newcastle.

 

Mecz tragedia. Tak można nazwać to co odwalali moi zawodnicy na boisku. W 8 minucie gola strzelił Cabella, dostał piłkę w polu karnym i strzałem z pierwszej piłki pokonał młodego Brazylijczyka. Do przerwy żadna ze stron nie strzeliła gola. Niestety zaraz po rozpoczęciu 2 połowy z boiska wyleciał Gonzalez. Bardzo głupi faul na środku boiska, nie atakował piłki, tylko nogi rywala. Od razu wysłałem sms-a do prezesa, że przez 2-tygodnie ma nie dostawać pensji. Szybkie roszady składu, które w jakiś sposób scalą obronę. Niestety w 65. minucie Ayoze Perez dobił nas. Dostał piłkę z prawej strony od Hahna i strzałem głową pokonał bramkarza. Niestety żaden z obrońców nie próbował mu przeszkodzić przy strzale. Niestety pierwsza porażka w sezonie.

 

Inne ciekawe mecze:

West Ham 2-1 Manchester United

 

23.12.2020, godz: 20:00, 17 kolejka: Barclays Premier League, Miejsce: St.James' Park

(9.) Newcastle 2-0 Tottenham (1.)

 

Bramki: 8' Cabella, 65' A.Perez

Skład: Phelipe - Palavecino (45' Alderweireld), Sierra, Hasturk, Gonzalez (46' Tielemans) - Alli (45' A.Rodriguez), Kramer - De Paul, Eriksen, Son - Ratinho

MvP: Reyes

 

 

Mecz nie do pomyślenia. Tylko takie słowa przychodzą na myśl po tym spotkaniu.

 

 

Line-Separator1.png

 

Reszta par w Lidze Mistrzów:

 

Chelsea - Real Madrid

 

Valencia - Bordeaux

 

Barcelona - Juventus

 

Porto - Atletico

 

Sparta Praga - Manchester City

 

PSG - Manchester United

 

Bayer Leverkusen - Tottenham

 

Szachtar - Bayern

Odnośnik do komentarza

Po tragicznym ostatnim meczu nasz zapał nieco przygasł do gry. Jednak najbliższe zwycięstwo da nam siłę do dalszych meczy, które straciliśmy w ostatnim meczu.

 

Line-Separator1.png

 

Naszym rywalem był Fulham, które w w tamtym sezonie występowało w Championship.

 

Dominowaliśmy przez całe spotkanie. Mecz zaczęliśmy znakomicie, bo w 9. minucie gola strzelił Ratinho. Dostał piłkę przed polem karnym, wbiegł z nią w pole karne, przy okazji kiwnął 2 rywali i strzałem w krótki słupek nie dał szans bramkarzowi. 10. minut później znowu Brazylijczyk zdobywa gola. Dostał piłkę w polu karnym do De Paula i strzałem w krótki słupek zdobywa gola. W 25. minucie gola strzela Son, który dobił strzał De Paula. 12. minut później były zawodnik Tottenhamu zdobywa gola. Denis Suarez wykorzystał nie zdecydowanie moich obrońców i strzałem w długi słupek zdobył gola. 4. minuty później znowu gospodarze zdobywają gola. Kachunga wykorzystał bardzo dobrą wrzutkę od Denisa i strzałem w długi róg zdobywa gola. Robi się gorącą pod bramką Tottenhamu. W 57. minucie De Paul przepięknym strzałem w okienko bramki z okolic 20 metrów zdobywa gola. Do końca meczu więcej goli nie padło, ale w 89. minucie z boiska wyleciał De Paul.

 

Inne ciekawe mecze

 

Manchester City 1-2 Swansea

 

27.12.2020, godz: 16:00, 18 kolejka: Barclays Premier League, Miejsce: Stadion Miejski (Londyn)

(14.) Fulham 2-4 Tottenham (1.)

 

Bramki: 37' D. Suarez, 41' Kachunga - 9',19' Ratinho, 25' Son, 57' De Paul

Skład: Lloris - Palvecino, Sierra, Gomez, Musta - Alli (57' A.Rodriguez), Kramer (78' Tielemans) - De Paul, Eriksen (78' John), Son - Ratinho

MvP: Schneiderlin

 

Bardzo szkoda tych 2 straconych goli. Jednak od gry ważne było zdobycie 3 punktów.

 

Line-Separator1.png

 

3 dni później przyszło nam zagrać kolejny mecz w lidze. Naszym rywalem w tej kolejce było: Nottingham Forrest.

 

Mecz bardzo nie równy. W jednym momencie obie drużyny walczą jak najlepiej umieją, a nie raz to jakby ktoś odłączył zawodników z ładowania i kazał dziecku się bawił zabawką, która nie jest naładowana. W 15. minucie zdobyliśmy gola. Z rzutu rożnego dośrodkował Correa na głowę Hastura, a ten chciał zgrać do Sierry, jednak trochę za słabo, ale Kolumbijczyk jakoś trafił piłkę do siatki. W 43. minucie gola strzela John. Przepiękny strzał z woleja sprzed pola karnego zdobywa gola, 28-letniego Holendra. 6. minut po rozpoczęciu 2 połowy gola kontaktowego zdobyli goście. Dośrodkowanie z rzutu rożnego Davida Luiza i po tej wrzutce zrobiło się ogromne zamieszanie w polu karnym i nie wiadomo jak, ale piłka wleciała do bramki, strzelcem gola okazał się Strandberg. Niestety nie udało nam się dowieźć 3 punktów do końca. W 83. minucie gola na wagę punktu strzela Wilson. Dostał piłkę od Sancheza (Omar) za pleców obrońców i za piłka wpadł w pole karne, strzałem w długi róg strzelił gola.

 

30.12.2020, godz: 19:45, 19 kolejka: Barclays Premier League, Miejsce: (New) White Hart Lane

(1.) Tottenham 2-2 Nottingham Forrest (10.)

 

Bramki: 15' Sierra, 43' John - 51' Strandberg, 83' Wilson

Skład: Lloris - Palavecino, Sierra (83' Alderweireld), Hasturk, Arce - Alli, Kramer (57' Tielemans) - John, Correa, Son - Da Silva (57' Bonazzoli)

MvP: John

 

Bardzo wielka szkoda straconych dwóch punktów, ale trzeba się pogodzić z stratą punktów.

 

Tabela.

 

Statystyki ligi.

Odnośnik do komentarza

No i przyszedł rok 2021, który może (mam nadzieję) będzie bardzo owocny w kolejne puchary.

 

Line-Separator1.png

 

Oczywiście po nowym roku zostały ogłoszone nazwiska zawodników, którzy byli najlepsi w Złotej Piłce oraz kto został zawodnikiem roku.

 

Piłkarz roku: 1. Messi, 2. James Rodriguez, 3. Ratinho

Złota Piłka: 1. Messi, 2. James Rodriguez, 3. Neymar

 

11 roku.

 

Line-Separator1.png

 

Do klubu przybyło 1 piłkarz:

 

Henrique [21 lat - OL,WOL] z Cruzeiro za 12,5 mln £

 

Line-Separator1.png

 

4 stycznia przyszło nam zagrać w pucharach w ramach F.A Cup. Rywal nie jakiś najlepszy, a raczej jako średniak - Derby Country.

 

Mecz, który był zdominowany przez nas. Rywale oddali tylko 6 strzałów z czego tylko 2 celne. Ogólnie mecz ciekawy, ale mający kilka faz. Gola zdobyliśmy w 14. minucie, po przepięknym strzale Sona sprzed pola karnego. Piłkę posłał w samo okienko bramki, bramkarz tego się nie spodziewał, ale próbował ofiarnie wyciągnąć strzał. Do przerwy więcej goli nie było. W 61. minucie znowu Son zdobywa gola. Dostał piłkę za plecy obrońców od Bonazzoliego i strzałem przełamał palce bramkarza, podwyższył prowadzenie.

 

4.01.2021, godz: 19:45, Runda 4: F.A Cup, Miejsce: Pride Park

Derby Country 0-2 Tottenham

 

Bramki: 14',61' Son

Skład: Phelipe - Palavecino, Sierr, Hasturk, Arce - A.Rodriguez (61' Alli), Tielemans - Son, Correa (65' John), Eriksen - Bonazzoli (61' Da Silva)
MvP: Son

 

 

W następnej rundzie zagramy z: Hartlepoolem.

 

Line-Separator1.png

 

5 dni później zagraliśmy mecz w lidze, a naszym rywalem było Bournemouth.

 

Mecz bardzo ciekawy, mający dramatyczną końcówkę. W 12. minucie straciliśmy gola, po strzale Azeeza, który oddał strzał sprzed pola karnego. Mogliśmy kilka razy strzelić gola, ale akcje kończyły się na słupkach, poprzeczce, czy na dobrze w tym dniu grającym Ochoa, który bronił sytuacje 100%, a nawet 150%. Na szczęście w 90. minucie udało nam się strzelić gola. Eriksen dostał piłkę na 5 metr od Correi, który zamiast podać po ziemi to wybrał podanie lekko podniesione. Duńczyk przyjął piłkę i strzałem w długi róg i przy okazji piłka odbiła się od słupka wpadła do upragnionej siatki.

 

Inne ciekawe mecze:

 

Brighton 0-0 Chelsea

 

 

9.01.2021, godz: 15:00, 20 kolejka: Barclays Premier League, Miejsce: (New) White Hart Lane

(1.) Tottenham 1-1 Bournemouth (10.)

 

Bramki: 90' Eriksen - 12' Azzez

Skład: Lloris - Palavecino, Sierra, Hasturk, Arce - A.Rodriguez, Tielemans (45' Kramer) - John (61' Correa), Eriksen, Son - Bonazzoli (45' Ratinho)

MvP: Eriksen

 

Szkoda kolejnych straconych punktów, jednak mamy nadal kilku punktową przewagę nad drugim miejscem.

Odnośnik do komentarza

Czas na kolejne pojedynki w lidze, które w styczniu są dla mnie bardzo trudne.

 

Line-Separator1.png

 

16 stycznia przyszło nam się zmierzyć z Manchesterem United na ich stadionie. Rywal bardzo ciężki i mogący wykorzystać nasz gorszy okres.

 

Mecz widowiskowy, ale mający kilka faz. Do 29. minuty nic się ciekawego nie działo. W tej minucie gola strzelił Sisto, dostał piłkę w polu karnym od Depaya. Strzałem w lewy róg nie dał szans bramkarzowi, który szedł w drugą, ale próbował jeszcze obronić ten strzał. W ostatnich minutach pierwszej połowy wyrównaliśmy stan rywalizacji. Strzelcem gola Ratinho, któremu piłkę zagrał Son na 5 metry i Brazylijczyk oddał strzał w długi róg, bramkarz bez szans. W 50. minucie Martial dał prowadzenie Czerwonym diabłom, po przepięknej przewrotce, piłka powędrowała w samo okienko. Na naszą odpowiedź nie trzeba było długo czekać, bo 7. minut później gola na remis strzelił John. Dostał piłkę w polu karnym od Palavecino i strzałem w długi róg zdobył gola. W 65. minucie gola znowu strzelają gospodarze. Depay dostał piłkę za pleców obrońców od Maty i oddał płaski strzał wprost Llorisa. Niestety nie złapał, a piłka powędrowała między jego rękami i wturlała się do bramki. Na odpowiedź naszą trzeba było czekać minutę. Strzelcem gola Ratinho, dostał piłkę na 30 metr od bramki. Kiwnął jednego rywala, a drugi pobiegł w asekurację, ale młody Brazylijczyk zmienił po kiwce kierunek biegu i z okolic 11 metra oddał precyzyjny strzał w krótki słupek. W 81. minucie gola na wagę 3 punktów zdobył Eriksen. Dostał płaskie dośrodkowanie od Sona, minął obrońcę, który był bliżej piłki i strzałem w krótki słupek nie dał szans bramkarzowi.

 

Inne ciekawe mecze:

 

Manchester City 1-1 Chelsea (Zaległy, 13.01)

 

Chelsea 7-0 Swansea

 

 

16.01.2021, godz: 12:45, 21 kolejka: Barclays Premier League, Miejsce: Old Trafford

(5.) Manchester United 3-4 Tottenham (1.)

 

Bramki: 29' Sisto, 50' Martial, 65' Depay - 45',66' Ratinho, 57' John, 81' Eriksen

Skład: Lloris - Palavecino, Sierra, Gomez (66' Alderweireld), Arce - A.Rodriguez, Tielemans (81' Kramer) - John, Eriksen, Son - Ratinho

MvP: Eriksen

Ten mecz pokazał charakter zespołu, że potrafią po straconej bramce nadal grać w swój futbol i nie dać się zdominować.

 

Line-Separator1.png

 

4 dni później zagraliśmy kolejny mecz w lidze, naszym rywalem było Hull City.

 

Mecz ciekawy, ale bramki padły dopiero w ostatnich minutach meczu. Tym samym kibice Kogutów musieli się bardzo denerwować do ostatnich sekund o rezultat. W 87. minucie gola strzelił Armstrong. Dostał wrzutkę od Calhanoglu z rzutu wolnego, a młody Anglik strzałem głową wpakował piłkę do bramki. Przy czym piłka w drodze do bramki odbiła się od poprzeczki. W 90+2. minucie gola na wagę 1 punktu strzelił Kramer, strzałem z okolic 25 metrów pokonał bramkarza. Strzał bardzo precyzyjny piłka leciała przy samiutkim słupku, bramkarz nie miał szans na obronę strzału. Niestety znowu znowu głupi remis.

 

Inne ciekawe mecze:

 

Liverpool 1-0 Manchester United

 

 

20.01.2021, godz: 19:45, 22 kolejka: Barclays Premier League, Miejsce: Stadion Miejski (Hull)

(20.) Hull City 1-1 Tottenham (1.)

 

Bramki: 87' Armstrong - 90+2' Kramer

Skład: Lloris - Gonzalez, Hasturk, Gomez, Arce - Alli (56' A.Rodriguez), Tielemans (56' Kramer) - De Paul, Eriksen, Son - Ratinho (65' Bonazzoli)

MvP: Calhanoglu

 

Trzeba będzie poprawić skuteczność, bo nie raz nie wykorzystywaliśmy 100% okazji. W następnym takim meczu nie uda nam się odrobić strat i przegramy.

Odnośnik do komentarza

@Spajk przewaga jest nie znaczna.

Line-Separator1.png

 

Co raz bardziej czujemy, że wychodzimy z zapaści, która towarzyszy nam się od początku stycznia. To 2-gi sezon w którym mamy właśnie problem w styczniu.

 

Line-Separator1.png

 

23 stycznia zagraliśmy w 4 rundzie F.A Cup. Naszym rywalem było Hartlepool (Sky Bet League 2).

 

15. minut meczu był bardzo nudny. To był okres poznawania rywala, które zakończyło się dobrze. W 17. minucie gola strzelił Bonazzoli. Dostał piłkę w polu karnym i strzałem po długim rogu pokonał bramkarza. W 25. minucie znowu gola strzelił Włoch. Dostał piłkę w polu karnym od De Paula z prawej strony pola karnego. Strzałem w krótki słupek nie dał szans bramkarzowi. 6. minut później gola strzelił De Paul. Dobił strzał, który chwilę wcześniej oddał. Do przerwy wynik się nie zmienił. 3. minuty po rozpoczęciu drugiej połowy gola samobójczego strzelił Purvis. Palavecino wrzucił piłkę z prawej strony w pole karne, James chciał wybić piłkę tylko tak wybił, że trafił kolegę zespołu i piłka wleciała do bramki. Do końca meczu nikt nie strzelił gola.

 

23.01.2021, godz: 15:00, 4 Runda: F.A Cup, Miejsce: (New) White Hart Lane

Tottenham 4-0 Hartlepool

 

Bramki: 17',25' Bonazzoli, 31' De Paul, 48(sam.)' Purvis

Skład: Phelipe - Palavecino, Hasturk, Gomez, Musta - Alli (56' A.Rodriguez), Tielemans (56' Kramer) - De Paul, Diaz, John - Bonazzoli

MvP: Bonazzoli

 

 

W następnej rundzie zagramy z Manchesterem United.

 

Statystyki meczu.

 

Line-Separator1.png

 

3 dni później zagraliśmy w lidze, a naszym rywalem był Liverpool. Prowadzony przez Rodolfo Arruabarrena.

 

Mecz nudny, ale mający kilka ciekawych akcji. Rozpoczęliśmy znakomicie, bo w 4. minucie gola strzelił Eriksen. Piłkę dostał na piąty metr od Ratinho, który miał 3 rywali na plecach. Duńczyk mógł spokojnie przyjąć i przymierzyć. Kolejny gol wpadł w 23. minucie, strzelcem Ratinho. Dostał piłkę za pleców obrońców w pole karne. Strzałem prawy dolny róg nie dał szans bramkarzowi. 10. minut później goście strzelili gola kontaktowego. Coutinho dostał piłkę ok 40 metry i z futbolówką poleciał w pole karne. Przez ten czas żaden pomocni, obrońca nie próbował go zaatakować, przez co spokojnie wpadł w pole karne i strzałem w długi róg nie dał szans swojemu młodszemu rodakowi. Do końca pierwszej połowy nie wpadła bramka. Na kolejną bramkę trzeba było długo czekać, bo dopiero w 89. minucie gola strzelił John. Małe zamieszanie w polu karnym piłka powędrowała piłka pod nogi Holendra i strzałem w krótki słupek nie dał szans bramkarzowi.

 

Inne ciekawe mecze:

 

Brentford 1-1 Manchester City

 

26.01.2021, godz: 19:45, 23 kolejka: Barclays Premier League, Miejsce: (New) White Hart Lane

(1.) Tottenham 3-1 Liverpool (6.)

 

Bramki: 4' Eriksen, 23' Ratinho, 89' John - 33' Coutinho

Skład: Phelipe - Gonzalez, Gomez, Sierra, Arce - Alli (59' A.Rodriguez), Tielemans - De Paul (59' John), Eriksen, Son - Ratinho

MvP: Eriksen

 

Może mecz nie ciekawy, ale ukazujący, że wychodzimy z dołku formy i może być tylko lepiej.

Nad Manchesterem City (2.) mamy przewagę 7 punktów, a nad Chelsea (3.) mamy 10 punktów, jednak mają 2 mecze mniej od nas.

Odnośnik do komentarza

Mecze lepsze pod względem szczęścia i dochodzenia do lepszych sytuacji strzeleckich.

 

Line-Separator1.png

 

Z klubu odszedł Kramer za 16,5 mln funtów. Jednak w umowie między Barceloną, a Kogutami był zapis, że Niemiec zostanie w klubie z Londynu do końca sezonu.

 

30 stycznia przyszło nam zagrać z Stoke, które radzi sobie nawet dobrze w lidze.

 

Mecz ciekawy, ale mający swoje przestoje. W 12. minucie gola strzelił Alli. Dostał piłkę przed pole karne od Sona i strzałem prawą stronę bramki nie dał szans bramkarzowi. 15. minut później gola strzelił Ratinho. Dobił strzał Alliego z bardzo ostrego kąta. Do przerwy wynik się nie zmienił. W 62. minucie goście zdobyli gola kontaktowego, strzelcem Shaqiri. Strzał z rzutu wolnego w samo okienko bramki. W 89. minucie gola zdobył Ratinho i tym samym dobił rywali. Dostał piłkę od De Paula na 5 metr, będąc nie kryty oddał spokojny strzał na bramkę.

Inne ciekawe mecze:

 

Newcastle 3-2 Arsenal

 

30.01.2021, godz: 15:00, 24 kolejka: Barclays Premier League, Miejsce: (New) White Hart Lane

(1.) Tottenham 3-1 Stoke City (10.)

 

Bramki: 12' Alli, 27',89' Ratinho - 62' Shaqiri

Skład: Phelipe - Gonzalez, Gomez, Sierra, Arce - Alli (83' A.Rodriguez), Tielemans (62' Kramer) - De Paul, Eriksen (62' Correa), Son - Ratinho

MvP: Ratinho

 

Kolejne punkty do kolekcji, które przybliżają nas do obronienia osiągnięcia z tamtego sezonu w lidze.

 

Line-Separator1.png

 

3 dnie później zagraliśmy kolejny mecz w lidze, a naszym rywalem było Sheffield United.

 

Mecz nieco nudniejszy od poprzedniego, jednak mający kilka ciekawych akcji. Pierwszy gol wpadł w 19. minucie po strzale Correi. Dostał piłkę za plecy od Ratinho i płaskim strzałem w krótki róg nie dał szans bramkarzowi. W 31. minucie gola strzelił Son. Znakomite zagranie De Paula na drugą stronę boiska gdzie stał Koreańczyk i strzałem w krótki róg nie dał szans bramkarzowi. Do końca pierwszej połowy wynik się nie zmienił. W 87. minucie gola strzelił Correa. Dostał piłę od Johna za plecy obrońców i mocnym strzałem przełamał palce bramkarza i piłka wpadła do bramki. 2. minuty później gospodarze zdobyli gola honorowego, strzelcem Soe. Wrzutka z wolnego z prawej strony boiska od Drage i Koreańczyk strzałem z woleja pokonał bramkarza.

 

Inne ciekawe mecze:

 

Everton 1-1 Chelsea

 

 

2.02.2021, godz: 19:45, 25 kolejka: Barclays Premier League, Miejsce: Bramall Lane

(18.) Sheffield United 1-3 Tottenham (1.)

Bramki: 89' Soe - 18',87' Correa, 31' Son

Skład: Lloris - Gonzalez, Gomez, Sierra, Arce - Diaz (55' A.Rodriguez), Kramer - De Paul (66' John), Correa, Son - Ratinho

MvP: Correa

 

Mecz w naszym wykonaniu słabszy niż poprzedni, ale nasz rywal potrafi zagrać przeciwko nam bardzo dobrze i nie raz nasz pokonywali.

Odnośnik do komentarza

Początek lutego i od razu inny futbol w naszym wykonaniu.

 

Line-Separator1.png

 

6 lutego przyszło nam zagrać z West Bromwich, które nie najlepszy, a nie najgorszy.

 

Mecz do 25. minuty miał kilka ciekawych akcji, ale żadna nie zakończyła się bramką dla którejś ze stron. W 25. minucie gola strzelił Eriksen. Wykorzystał wślizg rywala na Ratinho, piłka wylądowała pod jego nogi, mocnym strzałem pokonał bramkarza. 10. minut podwyższyliśmy wynik meczu, strzelcem Ratinho. De Paul wrzucił piłkę w pole karne, Brazylijczyk z woleja oddał przepiękny strzał na bramkę. W 42. minucie gospodarze strzelili gola kontaktowego. Ji dośrodkował piłkę na pierwszy słupek, gdzie dobiegał Tanase i strzałem głową przy krótkim słupku pokonał bramkarza. W 53. minucie Ratinho zdobył gola na 1-3. Bardzo mocne wybicie Phelipe spod bramki, Diaz przedłużył piłkę do Ratinho, a ten z pola karnego pokonał bramkarza. 9. minut później dobiliśmy rywala, strzelcem Eriksen. Wrzucił z rzutu wolnego, niestety obrońca wybił z powrotem do niego i strzałem z woleja pokonał bramkarza. W 82. minucie już całkowicie dobiliśmy rywali. Tielemans dostał wrzutkę od Ratinho i Belg strzałem z woleja w krótki słupek nie dał szans bramkarzowi.

 

 

6.02.2021, godz: 12:45, 26 kolejka: Barclays Premier League, Miejsce: The Hawthorns

(10.) West Bromwich 1-5 Tottenham (1.)

 

Bramki: 42' Talanse - 25',62' Eriksen, 35',53' Ratinho, 82' Tielemans

Skład: Phelipe - Palavecino, Gomez, hasturk, Arce - Diaz (57' A.Rodriguez), Tielemans - De Paul, Eriksen, Son (57' John) - Ratinho

MvP: Ratinho

 

Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu.

 

Line-Separator1.png

 

7 dni później przyszło nam rywalizować w F.A Cup, a naszym rywalem było Manchester United.

 

Mecz od początku zdominowali gospodarze, co doprowadziło do zdobycia przez nich gola. W 2. minucie gol strzelił Martial. Dostał piłkę z prawej strony od Depaya i Francuz strzałem z woleja pokonał bramkarza. Więcej goli w pierwszej połowie nie było. W 58. minucie gola na remis strzelił Bonazzoli, który chwile wcześniej wszedł. Wrzutka z rzutu rożnego, który wykonywał De Paul, Włoch najwyżej wyskoczył w polu karnym i strzałem głową pokonał bramkarza. Niestety 4. minuty później gospodarze strzelają gola, strzelcem Depay. Dostał piłkę od Gerringa z prawej strony i Holender atomowym strzałem przełamał palce bramkarza. 74. minucie znowu gospodarze strzelili gola i tym samym straciliśmy szansę awansu. Martial dostał piłkę w pole karne od Gaulda, minął bramkarza na biegu i strzałem na pustą bramkę zdobył gola. 9. minut później, Czerwone diabły już całkowicie nas pokonały. Martial oddal strzał z 5 metrów, ale Lloris zdołał do sparować na prawą stronę, niestety żaden z moich zawodników tam niestety i Tah strzałem na pustą bramkę zdobył gola.

 

 

13.02.2021, godz: 12:30, 5 runda: F.A Cup, Miejsce: Old Trafford

Manchester United 4-1 Tottenham

 

Brami: 2',74' Martial, 62' Depay, 83' Tah - 58' Bonazzoli

Skład: Lloris - Gonzalez, Gomez, Alderweireld, Arce - Alli, Kramer - De Paul, Eriksen (45' Correa), Son (45' John) - Ratinho (57' Bonazzoli)

MvP: Martial

 

Mecz beznadziejny w naszym wykonaniu. Ciesze się, że tylko tyle udało im się wbić. Trzeba będzie poprawić grę defensywną przed kolejnymi meczami.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...