Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Automatyczny masaz za 5 zl mnie nie kreci - wyludzanie kasy pod wzgledem nowoczesnosci, bezpieczenstwa i poprawnosci politycznej, ze niby nikt nie robi nikomu krzywdy wtedy... Wole prawdziwy, wykonywany przez fajna laske masaz jak za starych dobrych czasow, kiedy nie bylo foteli i innych wynalazkow wspolczesnosci. AGAIN$T MOD3RN MA$$AG3!

Odnośnik do komentarza

Dziś znów trochę wyszedłem ze strefy komfortu, bo miałem zajęcia od ósmej do 16:30, ale jedno okienko o 13, więc znów pojechałem do Wyczesanych Porków. No jakie to jest pyszne :wub:. Może to niegospodarność, ale za obiad na uczelni zapłaciłbym pewnie podobną cenę, a nie byłoby tak smaczne. Po serowym dziś próbowałem wersji z nachosami i majonezem jalapeno, pycha.


 

Dlatego nie lubię wódki.

 

Ja tej zwyczajnej też nie lubię. Natomiast wujek mojej żony robi właśnie bimber, który ma smak - np brzoskwiń, czy truskawek, i taką sobie cenię od czasu do czasu :D

 

Bimber miodowo-cytrynowy :wub:


http://naekranie.pl/recenzje/pitbull-recenzjaocena zachęca


Kurde nie czytałem i tylko na ocenę spojrzałem, myślałem że to przedpremierowa ocena nowego Pitbulla :D.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...