Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet gdybym mógł to bym tak nie zrobił, bo byłaby to zbyt bezczelna próba zaprzeczania zdrowemu rozsądkowi ;). A nie mogę, bo promotor pracuje na uczelni tylko do końca września (potem przeprowadza się do innego województwa), więc obronę mogę mieć najpóźniej we wrześniu. Pierwszy rozdział mam mieć do końca semestru (13 lutego), więc szmat czasu, ale nie ukrywam, że wolałbym mieć to za sobą. Licencjat też napisałem jakoś zimową porą (w połowie lutego bodaj), i chyba teraz zrobię tak jak wtedy, usiądę na kilka dni tylko do tego i napiszę oba rozdziały teoretyczne za jednym zamachem. Gorzej, że nie mam jeszcze nawet planu pracy, a i temat mam taki niewyraźny, ale nie od razu zbudowano Rzym, nie?

Odnośnik do komentarza

Nie porównuj pisania licencjatu do magisterki, bo to dwie różne rzeczy :D Nie wiem ile zależy w tym przypadku od osoby, ale licencjat ogarnąłem w weekend majowy, w ostatni dzień zaliczając jeszcze imprezę, a z magisterką się męczyłem dosyć długo. Chociaż u mnie też miała wpływ zmiana w stylu pisania pracy.

 

 

Pierwszy rozdział mam mieć do końca semestru (13 lutego), więc szmat czasu,

 

Zależy jak bardzo restrykcyjny jest promotor i ile ci zejdzie czasu na poprawki :) Chyba, że 13 luty to termin oddania rozdziału do sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza

Promotora wybrałem mocno lajtowego, więc cokolwiek pozwoli mi raczej zaliczyć semestr, kolejne mosty przejdę jak do nich dojdę :P. Na moim kierunku raczej nie ma sensu pisać magisterek po ponad sto stron, bo byłoby to czyste lanie wody (sami promotorzy tak mówią). Wymagania stronicowe na rozdział mam 12-30 stron, praca ma mieć z reguły 3 rozdziały (dwa teoria, jeden praktyczne studium przypadku/-ów). Licencjat napisałem na 48 stron (musiałem usuwać bo był za długi), celuję, że mgr będzie podobnej długości albo krótsza. Liczę więc, że w kilka dni dwa rozdziały uda mi się nastukać.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...