Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

A właśnie, kto sprowadził finkę na forum? :-k Bo z tego co wiem, to oni są chyba cały czas małżeństwem z alkusem, ale ona pojawiła się tutaj jako partia kogoś innego, dobrze kojarzę? :-k

 

A -ip- to przyszła tutaj jako dziewczyna szczerbatego, trochę się pozmieniało przez te kilka lat :D

nie meyde?

 

z meyde chyba też się już zeszła po pojawieniu na forum, tak mi się wydaje :-k

Odnośnik do komentarza

No tak jak Ci pisałem wcześniej - ja miałem jedynie chwilowe problemy przy przeskoku na 9.1, z baterią i transferem danych. Ale byłem też odosobnionym przypadkiem (nie znalazłem w necie podobnych akcji) więc ryzyka nie powinno być. Ale akurat płynność była tylko na plus. Z tego co pamiętam to musisz od razu instalować najnowszą aktualizację, nie? Bo gdyby nie to z tego co kojarzę to 8.3 czy tam 8.1.3 był najszybszy ;)

btw jaka pojemność?

Odnośnik do komentarza
na 9.1, z baterią i transferem danych

O to to. Wczoraj w ciagu 3h podróży zezarło baterię z 80% do 12%. albo logowanie do kolejnych nadajników tyle wpierdala, albo ciągle wysyła lokalizację. Bo dodali jakieś aplikacje, których nie można usunąć i w progsie od baterii one są podane jako główni winowajcy. No i wskaźnik od baterii random po całości. np odpalam na chwilę Fallout Shelter przy 33 baterii, a za chwilę "niski poziom naładowania" i jak zamykam to wyświetla się 1%. Podpinam do prądu - momentalnie 32.

Odnośnik do komentarza

 

Ja dobrze kojarzę Finkę z alkusiem?

-ip- to była na tym forum, no nie? :P

 

Ajpi jest zajebista. Do tej pory zreszta utrzymujemy kontakt.

 

ip to bylo najgorsze dziadostwo tego forum. Mimo mojej sympatii do Melera, nie cierpialem tej dziewczyny. Brrr...

 

 

Finka za to byla bardzo spoko.

Odnośnik do komentarza

 

na 9.1, z baterią i transferem danych

O to to. Wczoraj w ciagu 3h podróży zezarło baterię z 80% do 12%. albo logowanie do kolejnych nadajników tyle wpierdala, albo ciągle wysyła lokalizację. Bo dodali jakieś aplikacje, których nie można usunąć i w progsie od baterii one są podane jako główni winowajcy. No i wskaźnik od baterii random po całości. np odpalam na chwilę Fallout Shelter przy 33 baterii, a za chwilę "niski poziom naładowania" i jak zamykam to wyświetla się 1%. Podpinam do prądu - momentalnie 32.

 

 

Ale to masz to samo na 4S czy czego używasz? Mam to samo niestety czasami wciąż. Czyli jednak.

 

Już teraz nie pamiętam co dokładnie dodały te najnowsze aktualki. Płynność wzrastała, inna sprawa, że nawet na 7.1 mi śmigał więc to nie była jakaś kosmiczna różnica.

 

Ale skoro michu ma ten sam problem co ja to pierdol te aktualizację :D bo wygląda na to, że nie jestem wyjątkiem!

Odnośnik do komentarza

 

No właśnie już prawie tak wpadłem. Kliknąłem o jedno pole za dużo i mój najlepszy żołnierz ma teraz 18 dni odpoczynku (i tak cud, że przeżył ;)). Ale podoba mi się ta gra, jest prawie tak samo fajnie, jak ze staruśkim xcomem :)

Niestety nowy XCom ma bardzo oskryptowaną kampanię - po osiągnięciu pewnego "checkpointu" w osiągnięciach, do walki wchodzą nowi obcy, nowe misje itp. Nie ma tego randomu, jaki był udziałem pierwszego UFO.

 

A to teraz mnie trochę zasmuciłeś. No nic, zobaczymy. Póki co chyba moja przygoda z ironmanem skończy się szybciej niż myślałem, wczoraj zdążyłem rozegrać misję, w której straciłem 3 ważnych żołnierzy (w tym świetnego snajpera, jakiś nowy obcy z mackami jednym atakim go zabił :(). Jak straty będą w takim tempie, to jeszcze 4 misje i zwijam manatki ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...