Skocz do zawartości

Większością 487 głosów parlament orzekł, że Marynia ma duszę


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

czemu ostatni rok w SPL ?

 

Od listopada na półce lezy FM16 w folii, wypadałoby zagrać ;) Nie chce znowu w Szkocji grac (znaczy chcę ale nie chcę ;))

Po drugie zarząd mojego Kilmarnock poległ na budżecie i po tym jak w listopadzie bodaj ojebali mi płacowy o 50k elżbietek tygodniowo, to nie mogę podpisywać kontraktów z poważnymi ludźmi. Efektem tego jest to, że Sem Witteveen odchodzi do Montpellier za darmo.

Odnośnik do komentarza

To jest przypadek Henki Larssona. Wszyscy wiedzą, że napierdala gole na zawołanie, ale meh, Szkocja. Henka na szczescie na stare lata trafił do Barcelony, gdzie wygrał LM, a Sem to może wygrać najwyżej pluszaka na strzelnicy.

No i największy smutek, że u mnie nie zadebiutował w barwach Holandii.

Odnośnik do komentarza

"Big Short" obejrzany. Zajebisty jest, także me_who wal do kina, jak Duda do podpisywania ustaw ;)

 

 

A propos lokalnej kuchni, to kilka tygodni temu rodzicielka wpadła na pomysł, żeby słoniny zasolić. Za dzieciaka na wakacjach na wsi się tym zajadałem. Już szmat czasu nie miałem okazji spróbować. Poleżakowała na balkonie coś ponad miesiąc i ostatnio przyszedł czas na konsumpcję. Niech klękają narody i Gordon Ramsay, jakie to było dobre. Jakby to powiedział Food Emperor "kutasy leciały z nieba" ;)

I słoninę można zaliczyć do superfudsów, więc dobre zdrowie będzie dane dla Ciebie.

 

 

Serio? Spodziewałbym się czegoś wręcz odwrotnego. Coś więcej napiszesz?

 

 

Tłuste mięsa są ogólnie najzdrowsze. Polecam też od 11:39, o przyczynach zawałów serca, łososiach i innych rybach. Od 14 minuty o jedzeniu, od 17:25 o słoninie.

https://www.youtube.com/watch?v=b2GK1qXk2KQ

Odnośnik do komentarza

Kurwa, jakiś syf mi wlazl do telefonu. Co chwilę mi wyskakuje jakieś fatasicads.com i pisze, że znaleziono wirusa. Co robić? :D

Chociaż jak tak patrzę to chyba tylko na jednej stronie tak się dzieje.

Moze juz Twoj kochany PiS Cie inwigiluje ;)

Odnośnik do komentarza

 

Kurwa, jakiś syf mi wlazl do telefonu. Co chwilę mi wyskakuje jakieś fatasicads.com i pisze, że znaleziono wirusa. Co robić? :D

Chociaż jak tak patrzę to chyba tylko na jednej stronie tak się dzieje.

Moze juz Twoj kochany PiS Cie inwigiluje ;)

 

co tam Panie browarnik ? interes się kręci zgodnie z oczekiwaniem ?

Odnośnik do komentarza

 

 

Kurwa, jakiś syf mi wlazl do telefonu. Co chwilę mi wyskakuje jakieś fatasicads.com i pisze, że znaleziono wirusa. Co robić? :D

Chociaż jak tak patrzę to chyba tylko na jednej stronie tak się dzieje.

Moze juz Twoj kochany PiS Cie inwigiluje ;)

 

co tam Panie browarnik ? interes się kręci zgodnie z oczekiwaniem ?

 

We środę warzymy drugie piwko.

Odnośnik do komentarza

 

We środę warzymy drugie piwko.

pierwsze rozumiem, całe zeszło ? zwiększacie nakład ?

 

Jeszcze zostało kilkanaście kartonów na magazynie. Beczki zeszły. Oczywiście mówię u nas, bo w hurtowniach jest dostępne cały czas.

Odnośnik do komentarza

 

"Big Short" obejrzany. Zajebisty jest, także me_who wal do kina, jak Duda do podpisywania ustaw ;)

 

 

A propos lokalnej kuchni, to kilka tygodni temu rodzicielka wpadła na pomysł, żeby słoniny zasolić. Za dzieciaka na wakacjach na wsi się tym zajadałem. Już szmat czasu nie miałem okazji spróbować. Poleżakowała na balkonie coś ponad miesiąc i ostatnio przyszedł czas na konsumpcję. Niech klękają narody i Gordon Ramsay, jakie to było dobre. Jakby to powiedział Food Emperor "kutasy leciały z nieba" ;)

I słoninę można zaliczyć do superfudsów, więc dobre zdrowie będzie dane dla Ciebie.

 

 

Serio? Spodziewałbym się czegoś wręcz odwrotnego. Coś więcej napiszesz?

 

 

Tłuste mięsa są ogólnie najzdrowsze. Polecam też od 11:39, o przyczynach zawałów serca, łososiach i innych rybach. Od 14 minuty o jedzeniu, od 17:25 o słoninie.

https://www.youtube.com/watch?v=b2GK1qXk2KQ

 

 

I że od chudego indyka też niby lepsze są? Nie ogarniam tego już :|

 

Obejrzę sobie panią dietetyk.

Odnośnik do komentarza

 

 

We środę warzymy drugie piwko.

pierwsze rozumiem, całe zeszło ? zwiększacie nakład ?

 

Jeszcze zostało kilkanaście kartonów na magazynie. Beczki zeszły. Oczywiście mówię u nas, bo w hurtowniach jest dostępne cały czas.

 

oby kolejne zeszło w niemniejszym nakładzie niż Dybuk, tego Ci życzę.
Odnośnik do komentarza

 

 

 

We środę warzymy drugie piwko.

pierwsze rozumiem, całe zeszło ? zwiększacie nakład ?

 

Jeszcze zostało kilkanaście kartonów na magazynie. Beczki zeszły. Oczywiście mówię u nas, bo w hurtowniach jest dostępne cały czas.

 

oby kolejne zeszło w niemniejszym nakładzie niż Dybuk, tego Ci życzę.

 

Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...