Skocz do zawartości

Większością 487 głosów parlament orzekł, że Marynia ma duszę


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czekalem na psyzne 1:45 dzis :/


 

 

a wiesz ze ekonomiści zwiastują krach BTC jako waluty?

xD którzy? Krugman czy inni keynesiści ? :D

 

Shostak choćby, liberał powiazany z instytuem Misesa.

 

WIele bylo wahan, ale BTC zawsze przezywal.

Odnośnik do komentarza

Z olx (wtedy tablica), jak moi rodzice chcieli oddać za friko stary (ale działający, po prostu zmieniali) grzejnik czy tam boiler. I zadzwoniła pani, że jest zainteresowana i żeby przywieźli w sobotę. Na to mama, że odbiór własny, to pani się obraziła, że chcą z niej idiotkę zrobić i ona nie będzie jeździć taki kawał i po co w ogóle się ogłaszają i to jest skandal.

Odnośnik do komentarza

 

Ostatnie doswiadczenia na olx prowadza do smutnej konstatacji, ze trudno cos uczciwie sprzedac w tym kraju...

Ba, jeszcze trudniej uczciwie kupić ;)

 

Co sprzedawałeś? Auto?

 

Sprzedaje nieuzywanego ipada (nagroda w konkursie, rzecz mi zupelnie niepotrzebna, wiec w folii poszlo na handel). Dalem cene tansza niz w oficjalnej polskiej dystrybucji, a nawet tansza niz najtansza na ceneo - jestem zasypywany ofertami typu "dam 1500", "jaka jest cena ostateczna?", "a za 1600 pojdzie?" etc.

Odnośnik do komentarza

Z olx (wtedy tablica), jak moi rodzice chcieli oddać za friko stary (ale działający, po prostu zmieniali) grzejnik czy tam boiler. I zadzwoniła pani, że jest zainteresowana i żeby przywieźli w sobotę. Na to mama, że odbiór własny, to pani się obraziła, że chcą z niej idiotkę zrobić i ona nie będzie jeździć taki kawał i po co w ogóle się ogłaszają i to jest skandal.

Mi tam w sumie fajnie zeszly stare radia do samochodow, chociaz tez amatorzy kasetowego Philipsa fabrycznego do Astry wystawionego za 40 zl zaczynali rozmowe od "daje 25 i zabieram".

Odnośnik do komentarza

 

 

Ostatnie doswiadczenia na olx prowadza do smutnej konstatacji, ze trudno cos uczciwie sprzedac w tym kraju...

Ba, jeszcze trudniej uczciwie kupić ;)

 

Co sprzedawałeś? Auto?

 

Sprzedaje nieuzywanego ipada (nagroda w konkursie, rzecz mi zupelnie niepotrzebna, wiec w folii poszlo na handel). Dalem cene tansza niz w oficjalnej polskiej dystrybucji, a nawet tansza niz najtansza na ceneo - jestem zasypywany ofertami typu "dam 1500", "jaka jest cena ostateczna?", "a za 1600 pojdzie?" etc.

 

Norma. Mnie na BlaBlaCar wkurwiają ludzie. Pisze w ofercie przejazdu Poznan-Bialystok, ze jade Torunska i moge kogos zabrac spod Marki M1 - na co dostaje zylion pytan: CZY MOZEMY SIE SPOTKAC W CENTRUM? kurwa - jakbym chcial wjezdzac do centrum to bym to do chuja jasnego napisal. A juz szczytem byla laska ktora zapytala czy.... pojade po nia do Modlina :D No kurwa. Co za roszczeniowe kurwy.

Odnośnik do komentarza

W życiu by mi się nie chciało kogoś brać przez blablacar, za bardzo nie lubię ludzi, jeszcze musiałbym z tą osobą gadać :/ Chociaż przy takiej trasie jak Białystok-Poznań to jeszcze mogę zrozumieć, szczególnie jak Vami ją pewnie robi średnio 1-2 na miesiąc....

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ostatnie doswiadczenia na olx prowadza do smutnej konstatacji, ze trudno cos uczciwie sprzedac w tym kraju...

Ba, jeszcze trudniej uczciwie kupić ;)

 

Co sprzedawałeś? Auto?

 

Sprzedaje nieuzywanego ipada (nagroda w konkursie, rzecz mi zupelnie niepotrzebna, wiec w folii poszlo na handel). Dalem cene tansza niz w oficjalnej polskiej dystrybucji, a nawet tansza niz najtansza na ceneo - jestem zasypywany ofertami typu "dam 1500", "jaka jest cena ostateczna?", "a za 1600 pojdzie?" etc.

 

Norma. Mnie na BlaBlaCar wkurwiają ludzie. Pisze w ofercie przejazdu Poznan-Bialystok, ze jade Torunska i moge kogos zabrac spod Marki M1 - na co dostaje zylion pytan: CZY MOZEMY SIE SPOTKAC W CENTRUM? kurwa - jakbym chcial wjezdzac do centrum to bym to do chuja jasnego napisal. A juz szczytem byla laska ktora zapytala czy.... pojade po nia do Modlina :D No kurwa. Co za roszczeniowe kurwy.

 

kurwa gościu, DOBROWOLNIE ogłaszasz swój przejazd na portalu społecznościowym, a później masz pretensje, że ktoś na to odpowiedział. a skąd ta osoba ma do huja świeczki wiedzieć czy jedziesz z centrum czy mijasz to centrum, a może przed trasą jesteś w centrum na zakupach? może czasami się okaże, że po zapytaniu kogoś zainteresowanego, można ułożyć jeszcze przyjemniejszy wariant trasy. nie wiem o co Ci biega, ale to chyba istota i sukces blabla car - komunikacja. :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...