Skocz do zawartości

Większością 487 głosów parlament orzekł, że Marynia ma duszę


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

ej, ale i tak mam zajebistą karierę :) stworzyłem siebie - amator, zero licencji :) zatrudnił mnie Loughgall w Irlandii Płn. - spadek. Zarząd oczekuje natychmiastowego powrotu do 2 ligi, a my wpierdol za wpierdolem :D chyba by w realu tak to wyglądało :D


w ostatnich dwóch meczach 63% posiadania piłki i 4 bramki w plecy z tzw. pizdy :D


Ej, ktoś słyszy jak mirki trolujo Metza? xD

Odnośnik do komentarza

Pytanie do fachowców: czy posiadana licencja i staty jakoś wpływają na postawę zespołu? Inaczej mówiąc - jak dam sobie Kontynentalną Pro i wezmę LLM to będzie łatwiej niż bez licencji?

Zdecydowanie wpływają na skuteczność rozmów motywacyjnych i interakcji z piłkarzami, co ma przełożenie na wyniki.

Odnośnik do komentarza

 

Pytanie do fachowców: czy posiadana licencja i staty jakoś wpływają na postawę zespołu? Inaczej mówiąc - jak dam sobie Kontynentalną Pro i wezmę LLM to będzie łatwiej niż bez licencji?

Zdecydowanie wpływają na skuteczność rozmów motywacyjnych i interakcji z piłkarzami, co ma przełożenie na wyniki.

 

To brzmi sensownie, nie dość że grają żenadę to jeszcze się ciągle ze mną kłócą :P Wkrótce sack jak w banku, pytanie czy można np. iść na kurs i zdobyć licencję?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...