Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też wierzę Ci Buffu na słowo, ponieważ też mam wielu znajomych, którzy na mecze jeżdżą z termometrem (biorą też barometr, urządzenie do badania wilgotności powietrza etc. - jak szaleć to szaleć!), natomiast w ogóle nie ufam stronom internetowym, które mają stacje meteorologiczne na miejscu.

 

:picard:

Odnośnik do komentarza

Buffu: Ja Ci wierze na slowo, ale co ma temperatura do rzeczy? W ten sposob mozna usprawiedliwiac amatorow, nie profesjonalistow. To ja jako amator gram co 2 dni w podobne upaly i mi sie chce biegac, a taki jeden z drugim mysleli chyba, ze Azerowie sobie sami strzela :roll: i gra wygladala jak wygladala. Oczywiscie, ze bede sie cieszyl jak Lech pokona Sparte, ale narazie sie na to nie zanosi.

Odnośnik do komentarza

Manort nie wiem czy zauważyłeś, ale w futbolu nie wygrywa lepszy na papierze, a lepszy na boisku. Gdyby decydował sam skład i indywidualności to Real nie odpadałby co sezon w 1/8 LM, a wszystkie mecze wyglądałyby tak jak te w FT, czyli bez niespodzianek. Dla mnie Lech ma 50% szans na awans i wierzę w piłkarzy Lecha oraz awans do kolejnej rundy. Siłą Lecha jest to, że zespół jest zgrany, Lech nie zrobił wielkiej wyprzedaży. Odszedł Lewandowski, który został zastąpiony doświadczonym Wichniarkiem, a pozostali kluczowi piłkarze zostali w Poznaniu. Mecz z Azerami był pierwszym oficjalnym w tym sezonie, więc zawodnicy nie byli jeszcze w najwyższej formie, w dodatku to trudny teren, a skromna wygrana przynajmniej mnie bardzo ucieszyła.

Odnośnik do komentarza

Ja też wierzę Ci Buffu na słowo, ponieważ też mam wielu znajomych, którzy na mecze jeżdżą z termometrem (biorą też barometr, urządzenie do badania wilgotności powietrza etc. - jak szaleć to szaleć!)

Wiesz, nie trzeba być wielkim filozofem, żeby domyślić się, ze te dane najpewniej miał ze stadionowego telebimu :-k

Nie widzę powodu, żeby ktoś miał kłamać na temat temperatury i to koledze/znajomemu.

Odnośnik do komentarza

Telebim może mieć miernik temperatury w słońcu, więc dalej to żadne źródło (pomijam, że Baku to nie EPL, żeby była temperatura na Telebimie, chociaż mogę się mylić). Poza tym ja nie mówię, że ktoś kłamał - ja chodząc dzisiaj po Krakowie też bym rozpowiadał, że było ponad 40 stopni, bo tak się czułem, ale to nie znaczy, że tyle było.

 

Ahh no i co do mierników na telebimach, niedaleko mojego domu stoi przy drodze taki i pokazywał, że są 43 stopnie oraz ponad 70 przy drodze - a nie było.

 

Anyway, nie ważne, upał był okropny, ale wątpię w ponad 40 stopni.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, gadamy o bzdurach - ale mówię tylko skąd mógł mieć dane kolega Buffu, którego niepotrzebnie moim zdaniem wyśmiałeś ironizując z informacji, które uzyskał od osoby z Baku.

A poza tym telebim na ichnim stadionie narodowym jest dość konkretny, a Azerowie na takie gadżety to akurat kasę mają :]

Ważne, że wywieźli stamtąd wygraną. Ostatnio od Azerów (i takiego samego wyniku) zaczęła się cudowna przygoda w pucharach, oby i tym razem było podobnie :)

Odnośnik do komentarza
Joel Tshibamba piłkarzem Lecha Poznań!

 

Joel Tshibamba został piłkarzem Lecha Poznań. Zawodnik, który w zeszył sezonie występował w Arce Gdynia podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2014 roku.

 

http://www.lechpoznan.pl/art,14799,joel_tshibamba_pilkarzem_lecha_pozna_.htm

 

Myślę, że dobry ruch zarządu. Jeśli do tego przyjdzie Rudnevs to możemy zacząć szukać środkowego obrońcy :]

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Rafeem :) Dobry OŚ i kadra powinna być kompletna :) W ataku mamy doświadczonego Wichniarka i młodych czyli Mikołajczak, Tshimamba i Chrapek. W ataku grać może też Kiełb czy Peszko, więc w systemie z jednym napastnikiem oni powinni wystarczyć. Jeszcze OŚ i ewentualnie PŚ. 

Odnośnik do komentarza

wesoł, wiem, ale jak na polskie warunki to ciągle młody i utalentowany zawodnik :P ;)

 

Pitto za ofensywnymi graczami grają dwaj PŚ, Injac, Bandrowski i zostają właśnie Zapotoka oraz Możdżeń. Napisałem ewentualnie, więc nie jest to transfer, który trzeba zrobić :) Jednak wzmocnienie rywalizacji w środku pola na pewno nie zaszkodzi. 

Odnośnik do komentarza

Koło 30 było w czasie meczu, tak przynajmniej podają strony internetowe, które monitorują i archiwizują pogodę z każdej godziny w miastach na świecie - 40 nie było, a tym bardziej ponad 40.

z tym, że temperaturę podaje się w cieniu - dostrzegacie chłopcy różnicę?

Odnośnik do komentarza

Koło 30 było w czasie meczu, tak przynajmniej podają strony internetowe, które monitorują i archiwizują pogodę z każdej godziny w miastach na świecie - 40 nie było, a tym bardziej ponad 40.

z tym, że temperaturę podaje się w cieniu - dostrzegacie chłopcy różnicę?

 

Thank you, Captain Obvious!

Odnośnik do komentarza

http://www.lechpoznan.pl/art,14821,kontuzja_tomasz_bandrowskiego.htm

 

Tomasz Bandrowski na pewno nie wystąpi w spotkaniu rewanżowym z Interem Baku. Pomocnik Kolejorza ma problemy z więzadłem w kolanie i możliwe, że jego przerwa w grze potrwa nawet do końca miesiąca – Tomek ma problem z więzadłem pobocznym. To nie tyle poważna kontuzja, co bardzo bolesna. Możliwe, że jeśli przejdziemy Inter, zabraknie go również w meczach ze Spartą. Pewnych rzeczy nie przyspieszymy, a w tym przypadku po prostu potrzebny jest czas. My go niestety nie mamy i będziemy musieli radzić sobie bez Tomka – mówi trener Lecha, Jacek Zieliński.

 

No i super :/ Mecz z Interem powinniśmy jakoś przetrwać, ale jeśli Tomka zabraknie na Spartę to będzie to spore osłabienie.

Całe szczęście Maniek wrócił do gry. Szkoda, że coś za coś :|

Odnośnik do komentarza

No cóż... pośmialiśmy się z Wisły to teraz wypada się pośmiać z siebie. No jak można popełnić taki błąd jaki od lat robią nasze zespoły, czyli brak wzmocnień i jakoś to będzie. Brak, bo za takowe nie nazywam Kiełba czy Tshimbambe. Nie wiem czy cieszyć się ze zwycięstwa z Azerami czy martwić :|

Kto sie do k***y nedzy zajmuje murawą na Bułgarskiej? :| Już 2 raz wygląda jak kartoflisko z A klasy. Zajebisty strzał w stopę zrobić sobie boisko, które wyklucza grę piłką :|

Zajebisty strzał w stopę wystawić Djurdjevica na defensywnym pomocniku i wystawić nędznego Gancarczyka w pierwszym składzie, chociaż już dawno dokopał się do dna i nawet u Azerów ciężko byłoby szukać słabszego zawodnika. Świetnie wiedzieć, że mamy tak mocną kadrę, że grali powyżsi a ostatnie 20 minut i całą dogrywkę graliśmy bez napastnika.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...