Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie Wichniarek nigdy nie był super piłkarzem. W Arminii cała drużyna była ustawiona pod niego, z reguły oddawał strzał w polu karnym. Nie jest specjalnie przydatny w budowaniu ataku, rozegraniu akcji, nie ma super dryblingu ani nie jest szybki. Jedyną jego zaletą była skuteczność. Jakoś nie wyobrażam sobie tego żeby teraz cała drużyna była ustawiona pod niego. A jeszcze co ważne Wichniarek potrzebuje 100% zaufania i poparcia. Jakoś nie widzę tego transferu. Na pewno nie w miejsce Lewandowskiego. Lech pokazał zachodnie normy w zarządzaniu klubem zobaczymy czy te normy podtrzyma.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem Wichniarek będzie takim samym wzmocnieniem jak w zeszłym sezonie Mięciel dla Legii.

Nie grał nic, spacerował po boisku a kasował za te pseudowystępy sporą kasę.

Nie sądziłem, że po wytransferowaniu Lewandowskiego, poznaniacy będą skąpić na realne wzmocnienia. Liga Mistrzów znowu nie dla nas i życzyłbym sobie tylko, żeby nie było kompromitacji podobnej do tej wiślackiej, z zeszłego sezonu. Mam nadzieję, że Azerów odprawią z kwitkiem choć jest to chyba silniejszy zespół niż ten z Estonii. Obawy są więc uzasadnione.

Odnośnik do komentarza

Tak naprawdę to nie wiem kto ma obawy, co do pokonania Interu. Jeśli chcemy grać w pucharach to ten zespół powinniśmy ze spokojem pokonać. Dziwi mnie też to, że narzeka się na brak transferów w Lechu - spokojnie okno rozpoczęło się wczoraj. I może Legia kupiła już kilku grajków i skompletowała skład to ITI wydało na to olbrzymie pieniądze. Ryzyko jakie zostało podjęte jest zbyt duże i w Poznaniu nikt się takiego nie podejmie. Naprawdę straciliśmy tylko dwóch piłkarzy względem poprzedniego sezonu - Tanevskiegom i Lewego. Za Lewego jest Wichniarek - i trudno go oceniać dopóki nie zobaczy się go na boisku - i powinien być lada moment Rudnevs. Poza tym prowadzonych jest kilka rozmów. Lepsze to, niż kupowanie za 2 bańki Sobiecha, który takich pieniędzy nie jest wart.

Odnośnik do komentarza

Tak naprawdę to nie wiem kto ma obawy, co do pokonania Interu. Jeśli chcemy grać w pucharach to ten zespół powinniśmy ze spokojem pokonać. Dziwi mnie też to, że narzeka się na brak transferów w Lechu - spokojnie okno rozpoczęło się wczoraj. I może Legia kupiła już kilku grajków i skompletowała skład to ITI wydało na to olbrzymie pieniądze. Ryzyko jakie zostało podjęte jest zbyt duże i w Poznaniu nikt się takiego nie podejmie.

 

No to mam nadzieje, że to będzie ostatnia szansa dla Lecha na europejskie puchary a za rok nawet do nich się nie zakwalifikują.... Po co nam kolejny zespół, który cieszy się ze zdobycia mistrzostwa a w europie jedzie z mottem "A może się uda..." Kto się nie wzmacnia ten się osłabia a pierdolenie o ryzyku jest o kant dupy, bo co to za ryzyko wzmocnić skład zespołu :| Europejskie puchary miały być warunkiem wzmocnień, takową kwalifikacje się udało zrobić, więc teraz bez pierdolenia czekam na wzmocnienia. Tymczasem od kilku sezonów w Polsce zespoły wzmacniają się dopeiro wtedy gdy nie zdobędą mistrzostwa (Wisła) lub nie zakwalifikują się do pucharów (Legia).

Odnośnik do komentarza

Ja wierzę, że Lech poradzi sobie z Interem, ale... jednak bym się nie obraził, jakby zrobili do tego czasu jeszcze ze 2-3 przyzwoite transfery, zawodników, którzy nie będą inwestycją na przyszłość, z dużym PA, ani też zawodnikami w wieku przedemerytalnym, a reprezentantami swych krajów, którzy już w kilku ostatnich sezonach pokazali wysoki stabilny poziom. Pieniądze, po transferze Lewego, powinny przecież być. Kiełb powinien być pożyteczny, Wichniarek może i się sprawdzi, daleki jestem od tego, żeby z góry odbierać mu szanse, niemniej jego statystyki w ostatnim sezonie nie wyglądają rewelacyjnie, zdaje się niecałe 900 minut gry na 3060 możliwych, w najsłabszym zespole Bundesligi... Tymczasem İnter się wzmacnia, dziś do drużyny dołączył lewy obrońca Ilia Kandelaki ze Sturmu Graz (28 lat, 14-krotny reprezentant Gruzji, w poprzednim sezonie rozegrane 24 pełne mecze na lewej obronie). Jak na realia naszej czy azerskiej ligi zawodnik bardzo solidny, z doświadczeniem i w sile wieku. Można?

Odnośnik do komentarza

Tak okno dopiero co otwarte tylko o ile się nie mylę to jakieś przygotowania do sezonu już trwają. Wkomponowanie zawodnika do składu pod koniec okresu przygotowawczego to jest dopiero ryzyko ;). Niby odszedł tylko Lewy tylko że był to praktycznie jedyny napastnik na którym opierała się całą gra ;)

Odnośnik do komentarza
Lech Poznań - Slavia Praga 0:2 w ostatnim sparingu. W 5 sparingach strzeliliśmy 3 bramki (w tym jedna z karnego). Samym Mikołajczakiem i Wichniarkiem z 3-tygodniowymi zaległościami nie zawojujemy Europy, problemy będą już z Azerami. Obawiam się tego dwumeczu. Niestety zarówno Pogo jak i zarząd dali d... ostro w kwestii kupna zastępcy Lewandowskiego. Powiem szczerze, że cienko widzę puchary w tym roku. Obym, jak zwykle się mylił.
Odnośnik do komentarza

Lech Poznań - Slavia Praga 0:2 w ostatnim sparingu. W 5 sparingach strzeliliśmy 3 bramki (w tym jedna z karnego). Samym Mikołajczakiem i Wichniarkiem z 3-tygodniowymi zaległościami nie zawojujemy Europy, problemy będą już z Azerami. Obawiam się tego dwumeczu. Niestety zarówno Pogo jak i zarząd dali d... ostro w kwestii kupna zastępcy Lewandowskiego. Powiem szczerze, że cienko widzę puchary w tym roku. Obym, jak zwykle się mylił.

 

Phi się uparliście z napastnikiem a tutaj każda pozycja potrzebuje minimum jednego zawodnika, który z miejsca wzmocni skład i pozwoli walczyć o LM. Nie ma nic, mam nadzieje, że wpierdolą z Azerami, bo to będzie najlepsza kara.

Odnośnik do komentarza

Lech Poznań - Slavia Praga 0:2 w ostatnim sparingu. W 5 sparingach strzeliliśmy 3 bramki (w tym jedna z karnego). Samym Mikołajczakiem i Wichniarkiem z 3-tygodniowymi zaległościami nie zawojujemy Europy, problemy będą już z Azerami. Obawiam się tego dwumeczu. Niestety zarówno Pogo jak i zarząd dali d... ostro w kwestii kupna zastępcy Lewandowskiego. Powiem szczerze, że cienko widzę puchary w tym roku. Obym, jak zwykle się mylił.

 

Phi się uparliście z napastnikiem a tutaj każda pozycja potrzebuje minimum jednego zawodnika, który z miejsca wzmocni skład i pozwoli walczyć o LM. Nie ma nic, mam nadzieje, że wpierdolą z Azerami, bo to będzie najlepsza kara.

 

Dadzą plamy z Azerami i na następny sezon mega wzmocnienia jak Legia i Wisła teraz, polskie kluby piłkarskie to żenada, że aż boli :( :roll:

Odnośnik do komentarza

Niedlugo sie okaze, ze Lewandowski poszedl za 20 Jabulani :> Martwi mnie tylko to, ze kibice widza nieporadnosc zarzadu a nic z tym nie robia bo i tak karnety za XXX kupia. Mam nadzieje, ze na dniach nas czyms zaskocza bo jak narazie Legia, Wisla >> Lech.

 

dawno nie czytalem tak idotycznego posta...

Odnośnik do komentarza

to chyba nie czytasz postów Manorta ;) :D

Może i nie szalejemy jak Legia, Polonia, Wisła, ale nie popadajmy w skrajności. Udało się (chyba) utrzymać cały skład z zeszłego sezonu. Lewy musiał odejść i odszedł. Jeśli w jego miejsce przyjdzie ten Łotysz + Wichniarek to można powiedzieć, że dziurę załatali. Ciężko oceniać jak się wprowadzą w drużynę, ale tragedii z samym Mikołajczakiem by nie było. Przyszedł też Kiełb w miejsce Peszko, który nie odszedł. Wychodzi więc na to, że będzie 3 zawodników w zamian za jednego sprzedanego. Zgranie też ma swoją wagę i zmiana 9 zawodników przed sezonem jest loterią. Nie ma co panikować i cykać przed Azerami. Wiadomo, że może się stać tak, że Lech odpadnie - to tylko piłka i nie takie sensacje już były - jednak przed meczem już skomleć jak jest tragicznie itd jest niepotrzebne.

Odnośnik do komentarza

Tyle tylko, że Lech miał się wzmacniać, a nie sprowadzać "3 zawodników w zamian za jednego sprzedanego". Nie mówię, że Wichniarek to zły wybór, ale było tyle tekstów o tym, jak to Lech nie chce popełnić błędu Wisły i się wzmocnią... [tu padały różne nazwiska], a jest guzik.

 

No chyba, że mając na myśli wzmocnienia, chodziło o tę trójkę - to ok.

Odnośnik do komentarza

ok to narazie jest "guzik", ale czy okna transferowe są już zamknięte? Na Azerów już nikogo nie kupią, ale z rozliczaniem i krytyką można poczekać na koniec okna. Oczywiście jak nikogo więcej nie kupią też będę krytykował, ale dlaczego mam robić to kilka dni po otwarciu okna? Może zacznijmy już jazdę na zarząd dlaczego nie obroniono mistrza?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...