Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Zarejestrowalem sie, obejrzalem i nie dowiedzialem sie niczego, czego nie wiedzialem (poza potwierdzeniem, ze Pleszkun to GW13 - dzieki Qcz). Pan prezes zgadza sie z Pleszkunem, nie ma problemow, sielanka, idylla. Po materiale jest dyskredytacja wiedzy operacyjnej jako niesprawdzalnej (bezargumentowa, skoro pan Pleszkun taki precyzyjny, to moglby jednak nie poprzestawac na samym epitecie...), potem tekst o tym, ze funkcjonariusz idzie do prokuratora, a nie do Wyborczej - no przeciez najpierw z ta wiedza poszedl do prokuratora, inaczej nie byloby tych aresztowan, a ze media maja swoich informatorow to juz chyba calkiem normalne. Szef bezpieczenstwa tez mowi, ze wszystko jest w porzadku, prezes jest oburzony sugestia narkotykow na stadionie (stadion Lecha jest szczesliwoscia Boza :hahaha: - ciekawe, co na to Prof :kekeke:). Potem znow Pleszkun o oddolnej inicjatywie, a nie inicjatywie WL - no coz, dziwne, ze akurat na forum i stronie WL sie to pojawilo, pewnie przypadek...

 

W materiale nie ma informacji, o ktore tu pytalem (zwlaszcza to, dlaczego pan Pleszkun polemizuje z zarzutami, ktore w tekscie nie padly). Materna kunsztem dziennikarskim sie niestety nie wykazal.

 

Strona z Pinokiem mistrzowska, spisek warszawskich dziennikarzy przeciwko Dumie Wielkopolski. Pare kwiatkow z glownej:

Pomagamy dzieciom, czcimy pamięć Powstańców, jesteśmy Wielkopolanami, Patriotami. Jednak nie wszystkim się to podoba.

Czekam zatem na wskazanie artykulu, w ktorym dziennikarz napisal, ze nie podoba mu sie, ze WL pomaga dzieciom albo czci pamiec powstancow. Skrzynka piwa dla tego, kto wskaze taki tekst.

 

Warszawscy dziennikarze nazywają nas m.in. „bandytami”, „gnojami” czy „handlarzami narkotyków”

Jest motyw Warszawy (ponawiam pytanie: wolicie, zeby pisal o Was Wielkopolanin Marcin Kacki, ten od Musztardy?) - to raz, a dwa: druga skrzynka piwa dla tego, kto znajdzie artykul, w ktorym warszawski dziennikarz napisal: kibice Lecha/WL to gnoje, bandyci, handlarze narkotykow.

 

Do filmu sie nie odniose, bo YT mowi mi, ze jest on prywatny (nie ma to jak samemu sabotowac swoja akcje).

 

Komentarz do oczekiwan:

Zamieszczenia sprostowania na stronach Gazety Wyborczej oraz serwisu Sport.pl do artykułu autorstwa Michała Szadkowskiego – „Kibolski układ Lecha” (Gazeta Wyborcza numer 74. 6292 z dnia 29 marca 2010 roku) oraz „Kibolski klub sportowy Lech” (Gazeta Wyborcza numer 75. 6293 z dnia 30 marca 2010 roku).

Najpierw trzeba doczytac reguly zamiesczania sprostowan, poza tym odsylam do moich poprzednich postow a propos polemizowania z tym, czego w tekscie nie ma.

 

Bezpłatnego zamieszczenia na stronach dodatku sportowego Gazety Wyborczej oraz serwisu Sport.pl trzech artykułów sponsorowanych poświęconych atmosferze trybun na Bułgarskiej autorstwa jednego z redaktorów serwisu kibole.wiaralecha.pl. Czytelnikom Gazety Wyborczej przyda się dla odmiany trochę prawdziwych, a zarazem przyjemnych w odbiorze wiadomości z naszych trybun.

Bezplatnie zamieszczony artykul sponsorowany - przezabawni sa.

 

Bezpłatnego zareklamowania wskazanej przez nas akcji charytatywnej w: wydaniu poniedziałkowym i piątkowym Gazety Wyborczej ogólnokrajowej na ostatniej stronie (cała strona), serwisie Sport.pl w postaci bannera billboard wyświetlanego na jego wszystkich stronach w ilości 1000 CPM (milion odsłon).

Marzyciele.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No i jest bardzo ważne zwycięstwo ze Śląskiem :) Meczu niestety nie oglądałem, bo nie chciałem zapeszyć ;) Dzięki tej wygranej bardzo zbliżyliśmy się do Wisły i obecnie aktualny mistrz Polski ma już tylko punkt przewagi. 

 

Terminarz Wisły i Lecha:

 

Lech: Polonia Bytom [D], Ruch Chorzów [W], Zagłębie Lubin [D]

 

Wisła: Legia Warszawa [W], Cracovia Kraków [W], Odra Wodzisław [D]

 

Ciężko przewidzieć kto na koniec sezonu będzie się cieszył z mistrzostwa, bo nie wierzę w to, że Ruch i Legia włącza się jeszcze do walki o tytuł. Lech w następnej kolejce ma teoretycznie najłatwiejszy mecz z tych, które do końca sezonu mu pozostały, bo gra u siebie z Polonią Bytom, czyli 9 zespołem w ligowej tabeli. Polonia ma już spokojne utrzymanie, bo na swoim koncie ma 33 punkty, a więc 7 więcej niż 14 Odra i Lech powinien te spotkanie wygrać. Następnie potwornie trudny wyjazd do Chorzowa na mecz z walczącym o europejskie puchary Ruchem. Chorzowianie wygrali w tej kolejce z Legią i mają duże szanse na zajęcie 3 lokaty. W ostatniej kolejce mecz z Zagłębiem, które wtedy powinno mieć już pewne utrzymanie, a puchary Miedziowym nie grożą. Wisła moim zdaniem ma gorszy terminarz najpierw wyjazd do Warszawy na mecz z Legią, potem derby z Cracovią, a w ostatniej kolejce mecz z Odrą, który do końca będzie się bronic przed spadkiem.

 

Moim zdaniem Kolejorz ma duże szanse na mistrzostwo, bo terminarz teoretycznie lepszy mają podopieczni Zielińskiego :)

 

 

Odnośnik do komentarza

no nie wiem wesol czy zero.

 

Za prezesem WL: "Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Żuraw przyjdzie za stawki jakie oferuje Lech, a zarządu nie posądzam o tworzenie kominów płacowych."

 

z czego wg mnie wynika, ze Lech, tak jak pisze Icon, złożył propozycje tylko nie wiemy na jakich warunkach. Zurawski zarabial podobno ok 600k e rocznie, a w Lechu max kontrakt ma podpisać Peszko - 400k e . Wątpię by 34 letniemy zawodnikowi dali wiecej niz 300k e, z Zurawski na taka pensje sie za ch nie zgodzi majac do wyboru:

za wp.pl "Do Polski nie chce 33-letniego napastnika puścić Omonia. Cypryjski klub przygotowuje dla Żurawskiego nowy, roczny kontrakt, który zagwarantuje mu zarobki na dotychczasowym poziomie (ok. 600 tysięcy euro za rok gry)."

Odnośnik do komentarza

OT: na pytanie: "Ile prawdy jest w tym, że Lech złożył Maciejowi Żurawskiemu ofertę kontraktu?" odpowiedziales: "zero". Co nie jest chyba prawda, bo propozycja chyba poszla jednak :P Szanse, są małe, ale pytanie bylo nie o szanse a o fakt czy poszła propozycja czy nie :P /OT

Odnośnik do komentarza

Icon pytał o złożenie. Co do litara to on wie co nieco o klubie, ale też jego słów nie brałbym pewnikiem, bo jego opinie nie zawsze są zgodne ze stanem autentycznym.

 

Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że poszła na pewno oferta do Kiełba i będą go negocjować. Jest też na pewno ze strony Lecha zainteresowanie Sobiechem, ale w Poznaniu wątpi się, że będzie on wstanie zastąpić Lewandowskiego.

Odnośnik do komentarza

Ojej, przykro Ci to od razu wjazd na Lecha ?

 

Słabą psychike masz, niestety.

 

a zeby to nie bylo tylko suche pieprzenie to wie ktoś czy będą jakieś telebimy albo coś w sobote porozstawiane przed stadionem lub w ogole w Poznaniu ?

Odnośnik do komentarza

A gdzie on wjeżdża na Lecha? Po prostu stwierdza fakt, że Lech ma już mistrza, bo mimo tego, że Lubin to drużyna, która może sprawić niejedną niespodziankę, to piłkarze z Poznania nie są takimi frajerami i nie wyrwą sobie mistrzostwa w ostatniej kolejce. Nie wiem gdzie widzisz wjazd :-k

 

Ja osobiście mam nadzieję, że Kolejorz nie rozsprzeda swojego składu i zajdzie dalej niż Wisła rok temu ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...