Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

To nie dziennikarz TVN mowil o tatarach, tylko wlasnie policjant, wiec czemu przekreslac ITI? Poza tym zenuja mnie nieco autotematyczne, politykierskie oprawy - nic o ukochanym klubie, nic o druzynie, jedno wielkie PDK (przekaz dla waskiej grupy naprawde zainteresowanych), w dodatku malo aktualne (nawiazujace do materialu sprzed ponad miesiaca).

Odnośnik do komentarza

Szk wyczuwam mały kompleks Lecha już powoli w Twoim przypadku ;) A kto powiedzial, ze oprawa musi byc o klubie/druzynie? Wiekszosc jest odpowiedzia na oprawe przeciwnych zespolow, zabawne/ironiczne podsumowanie niektorych sytuacji około kibicowskich itd. Faktycznie z przed miesiaca to przestarzale..a jak Legia robila o Slowikach i Drygencie rok/dwa po fakcie bylo ok? Wes wyluzuj już, bo sie robisz powoli jak ci dziennikarze ze Stolycy, byle atakowac i krytykowac co z Poznania......ups jestes dziennikarzem i to ze Stolycy :D ;)

Odnośnik do komentarza
Szk wyczuwam mały kompleks Lecha już powoli w Twoim przypadku

Nie Ty pierwszy, juz ktos napisal, ze pluja sie glownie Legionisci... :picard:

 

A kto powiedzial, ze oprawa musi byc o klubie/druzynie?

Nikt, ale na logike: gdyby nie klub, druzyna i mecz, to nie byloby gdzie tego pokazac, nieprawdaz? Niech bedzie chociaz o meczu...

 

Wiekszosc jest odpowiedzia na oprawe przeciwnych zespolow, zabawne/ironiczne podsumowanie niektorych sytuacji około kibicowskich itd.

Ale tu nie chodzi konkretnie o Lecha (choc to w tym kontekscie akurat niezly pretekst do dyskusji), tylko o caloksztalt glownego nurtu opraw, ktore kibice tworza w zamierzeniu dla demonstracji potegi swego ruchu, a faktycznie uwidaczniaja nimi jego malosc (zaleznosc od kibicow innych druzyn, nieumiejetnosc dotarcia do kogokolwiek poza swoim wlasnym kregiem, niewyszukana, ordynarnie upraszczajaca symbolika, brak kontaktu z rzeczywistoscia).

 

Faktycznie z przed miesiaca to przestarzale..a jak Legia robila o Slowikach i Drygencie rok/dwa po fakcie bylo ok?

Nie, bylo to odrazajaco glupie i rownie zenujace, niegodne pokazania jako oprawa meczu pilkarskiego, podobno majaca byc remedium na marnosc boiskowej kopaniny...

 

Wes wyluzuj już, bo sie robisz powoli jak ci dziennikarze ze Stolycy, byle atakowac i krytykowac co z Poznania......ups jestes dziennikarzem i to ze Stolycy

I mam pejsy, to bardzo wazne oraz rownie merytoryczne. Nie mowiac juz o tym, ze pracuje w firmie grupy ITI. Sam sobie jestes winien, dales tu fotke i video z oprawy, nie odnoszac sie do tresci praktycznie ani slowem, wiec nie dziw sie, ze ktos komentuje Twoja wypowiedz na forum dyskusyjnym w kontekscie takim, jaki uwaza za sluszny.

Odnośnik do komentarza

To nie dziennikarz TVN mowil o tatarach, tylko wlasnie policjant, wiec czemu przekreslac ITI? Poza tym zenuja mnie nieco autotematyczne, politykierskie oprawy - nic o ukochanym klubie, nic o druzynie, jedno wielkie PDK (przekaz dla waskiej grupy naprawde zainteresowanych), w dodatku malo aktualne (nawiazujace do materialu sprzed ponad miesiaca).

Czy ja wiem, czy przekaz dla wąskiej grupy? W końcu większości kibiców Lecha zależy na utarciu nosa TVNowi, czy Wyborczej, które na siłe dopieprzają się do ich klubu. Jak dla mnie oprawa fajna i zapewne większości kibiców Lecha się podobała.

Odnośnik do komentarza

a ta większość walcząca z GW i TVN jest poparta jakimiś danymi statystycznymi?

 

No se podlicz w topicu ilu za ilu przeciw, pomnóż, podziel, dodaj i wyjdzie Ci jakaś statystyczna ;)

 

O ile z KP był jakiś sens, bo i był target, który miał szanse w KP uderzyć o tyle w ten protest nie wierze i uznaje go za bezsensowny.

Odnośnik do komentarza

2:0 z Arką :jupi:. Kolejne trzy ważne punkty. Znowu świetnie zagrał Semir, który zdobył bramkę i zaliczył asystę. Obrona również dobrze zagrała. Lech zagrał przyzwoicie, bo nie było to porywające spotkanie, ale najważniejsze jest zwycięstwo i to, że Sztilić ostatnio gra doskonale, a w następnym meczu będzie trzeba liczyć głównie na niego. Szkoda, że Lewy znowu nie zdobył bramki, mam nadzieję, że się nie zablokuje na dłużej. Lech zagrał bez fajerwerków, ale nie grał źle i zasłużył na zwycięstwo. W następnej kolejce jeden z najważniejszych spotkań w tym sezonie, czyli mecz w Krakowie z Wisłą. Trzeba liczyć jeszcze na to, że Wisła będzie tracić punkty, a nastepna okazja do tego już jutro w meczu ze Śląskiem.

Arboleda z boisko opuszczał z grymasem na twarzy, ale mam nadzieję, że nie jest to nic groźnego, bo w Krakowie będzie nam potrzebny.

 

 

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że Lewy znowu nie zdobył bramki, mam nadzieję, że się nie zablokuje na dłużej.

 

Jak się nie gra drużynowo to tak później wychodzi. Chęć wyjazdu na zachód i gwiazdorstwo mu na dobre na pewno nie wychodzi.

 

Jestem z Warszawy, w sumie to Łomianek, no i kibicuje Legii, ale zapytam - dlaczego gwiazdorstwo? W sensie, co takiego robi? I pytam poważnie, bo nic o tym nie wiem, a życzę mu jak najlepiej :)

Odnośnik do komentarza

Jestem z Warszawy, w sumie to Łomianek, no i kibicuje Legii, ale zapytam - dlaczego gwiazdorstwo? W sensie, co takiego robi? I pytam poważnie, bo nic o tym nie wiem, a życzę mu jak najlepiej :)

 

Zachowanie z offu. Postępowanie w klubie i stawianie siebie w roli wyższego i ważniejszego od innych zawodników.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...