Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Die Fitnessstudios und Trinkhallen in der historischen Hauptstadt von Grosspolen werden am heutigen Tag wohl wie leergefegt gewesen sein

:rotfl:

Tego dnia, w historycznej stolicy Wielkopolski siłownie i puby zapewne świeciły pustkami.

 

Vielleicht habe ich in den letzten Monaten zu viele NLB Spiele gesehen, und zu wenige gute Kurven in Europa, doch der Auftritt der Lech Poznan Anhänger in St.Gallen gehört sicher mit zum Besten was ich je miterleben durfte.

Być może przez ostatnie miesiące widziałem za dużo meczów NLB (to chyba liga hokeja) a za mało dobrych Młynów w Europie, ale to co zrobili kibice z Poznania w St. Gallen należny do najściślejszej czołówki tego, co kiedykolwiek dane mi było przeżyć.

 

Serce rośnie :)

Odnośnik do komentarza

 

k***a, jak ja wam tego zazdroszczę :/. U was ludzie po prostu potrafią się bawic na całego, czerpac z tego radośc. A u nas w Warszwie? Dorabiana jest do kibicowania jakaś chora, żałosna ideologia. Tworzy się sztucznych wrogów... :/ I kto na tym najbardziej cierpi? My sami :/. To jest chore po prostu. :/

 

 

PS. Mam prośbę, jak wrzucacie jakieś info z zagranicznych stron (vide Qcz i Prof, Michu jedyny chyba przetłumaczył) to może chociaż napiszcie o co w skrócie chodzi w danym tekście bo irytująca jest sytuacja w której przerzucacie się jakimiś informacjami po niemiecku i człowiek ni w ząb nie może tego zrozumiec :/. Nie każdy w Polsce zna niemiecki tak chcę przypomniec.

Odnośnik do komentarza

za organizatorem wyjazdow:

Uwaga, uwaga!!!

Austriacy zasłaniają się dopuszczonym stadionem i przepisami UEFA.

Na 99% będą grać na swoim kurniku i dadzą nam 400 biletów.

W związku z tym jedziemy wszyscy do Wiednia i ch** z nimi.

Nie będzie autokarów, żeby nikogo nie zatrzymali.

W UE nikt nie zabroni Wam pojechać autem pozwiedzać Wiedeń i okolice stadionu.

Zrobimy sobie Fan Zone pod stadionem i zobaczymy czy będzie im wesoło.

W związku z wyjątkowością wyjazdu i zachowaniem gorszych Niemców zmieniamy zasady wyjazdowe.

Rozumiemy, że kibic, który nie dostanie się na stadion będzie wkurwiony, więc nie będziemy bronić żeby się ktoś najebał, narobił obory, czy zaczepiał Austriaków.

Jest na to zielone światło, żadnych konsekwencji za takie zachowanie z naszej strony nie będzie.

Nie poczuwamy się w ogóle do tego, żeby cokolwiek im ułatwiać, niech się z nami pomęczą.

 

Wszyscy do Wiednia!!!!

hmmm niezla prowokacja...wiadomo, ze nie bedzie gnoju...nie po to byla selekcja na Szw by teraz nasz obraz popsuć. Mysle, ze chca wymusic na wladzach Austrii mecz na Narodowym.

Juz widze jaka sraczka jest we Wiedniu teraz :D

Odnośnik do komentarza
Z tego co widzę, gnój jest jak najbardziej planowany :| .

wg mnie proba prowakacji, takie posty pisane przez "tuzy" z WL:

Austriacką milicję to my co najwyżej możemy wyprosić z naszej "fan zony" albo próbować wejść na stadion nie koniecznie na sektor gości i nie koniecznie posiadając bilet:) - ale sami tego chcą, więc sami sobie będą winni

 

ps. do Wiednia wszyscy w kominiarkach lub z hustami

zawsze na oficjalnym forum karane byl banan! Ewedentnie chca by ktos to przetlumaczyl i dal u nich!

Odnośnik do komentarza
Z tego co widzę, gnój jest jak najbardziej planowany :| .

wg mnie proba prowakacji, takie posty pisane przez "tuzy" z WL:

Austriacką milicję to my co najwyżej możemy wyprosić z naszej "fan zony" albo próbować wejść na stadion nie koniecznie na sektor gości i nie koniecznie posiadając bilet:) - ale sami tego chcą, więc sami sobie będą winni

 

ps. do Wiednia wszyscy w kominiarkach lub z hustami

zawsze na oficjalnym forum karane byl banan! Ewedentnie chca by ktos to przetlumaczyl i dal u nich!

 

Tuzy z WL są na forum na innych prawach, jakbyś nie wiedział.

Odnośnik do komentarza

Hahaha , no rzeczywiscie sraja w gacie :) Ciekawa ta prowokacja WL :) Boja sie , ze jak dadza wiecej niz 400 biletow to Lechici przekrzycza kibicow Austrii :)

Haha , jestem ciekaw co by bylo jakby zrobili wjazd na stadion 'z brama' jak to dawniej bylo w latach 80 , 90 , wile filmikow z tym widzialem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...