Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi Profesorze. Powiedziałem o Neiu, bo jeśli dobrze zrozumiałem, warunkiem zdobycia przez Wisłę mistrzostwa wg Szczurka jest pozyskanie obrońcy i napastnika. O jego jakości nic nie mówił. Poza tym, o Wiśle rozprawiajmy może w odpowiednim temacie.

Odnośnik do komentarza
Też tak uważam. Jeżeli Wisła nie kupi środkowego obrońcy i jakiegoś napastnika, to Lech będzie mistrzem. Praktycznie na każdej pozycji jest dwóch wartościowych zawodników. (no oprócz bramki oczywiście ;])

Hmm, na stoperze tez :-k Bo nie za bardzo kojarze, kto moze zastabic Arbolede i Bosego..

 

Ale zgodze sie - na ten moment Lech ma najlepszy sklad w Polsce i szczerze mowiac nie widze zawodnika w polskiej lidze, ktory moghlby byc dla nich wzmocnieniem pierwszego skladu (moze poza Mucha z Legii no i nie za bardzo widze w tej druzynie jakiegos lewoskrzydlowego, w sumie nie wiem, kto tam gral z Azerami?).

 

Ale i tak dla mnie na ten moment Kolejorz jest glownym predendentem do złota..

Odnośnik do komentarza

Podłączę się do peanów dla Lecha :P

Fakt, że rywal też nie był najmocniejszy, ale podobała mi się dosyć nowoczesna gra z włączającymi się bocznymi obrońcami. Peszek ma ciąg na bramkę, ale musi potrenować strzały z lewej nogi ;)

Teraz czekam na meczyk z jakimś silniejszym rywalem.

Odnośnik do komentarza
Hmm, na stoperze tez :-k Bo nie za bardzo kojarze, kto moze zastabic Arbolede i Bosego..

 

Djurdjević, już w zeszłym sezonie się sprawdził na tej pozycji, tylko brutal z niego.

 

nie za bardzo widze w tej druzynie jakiegos lewoskrzydlowego, w sumie nie wiem, kto tam gral z Azerami?).

 

Na tym polegał urok tej taktyki. A grać tam mogą nominalni lewi pomocnicy Cueto i Wilk, a także Peszko i Štilić. Lewymi pomocnikami są również Henriquez i Djurdjević.

Odnośnik do komentarza

Lech-Grasshoppers.

 

Lech chyba ma szansę zostać jedynym reprezentantem Polski w europejskich pucharach. A jak kupi dobrego bramkarza to będzie miał szansę zostać Mistrzem Polski... Miałem wrażenie po wczorajszym meczu, że im bliżej było do końca tym Lech grał lepiej.

 

Ciekawe też co Smuda powiedział zawodnikom w szatni w przerwie meczu...

Odnośnik do komentarza

Coś jest na rzeczy z motywacją Smudy w trakcie przerwy. Zobaczcie ile już bramek padło w drugiej połowie...

Podoba mi się też ustawienie, które zostało wprowadzone od meczu z Chazarem w Baku. Mianowicie 4-3-2-1 (Kotorowski - Wojtkowiak, Arboleda, Bosacki, Henriquez - Bandrowski, Murawski, Injac - Stilić, Peszko - Rengifo). Franz wykorzystał potencjał Peszki i Stilicia ustawiając ich tuż za plecami Renifera. Trójka pozostałych pomocników wspiera linie obrony, co w znacznej mierze utrudnia rywalowi przedostanie się pod bramkę. I co mnie cieszy to, że bronią wszyscy. Brakuje mi tylko szybszego podejścia pod rywala (pressing) już za połowę boiska. W tym ustawieniu za oskrzydlające akcje odpowiedzialni są w szczególności boczni obrońcy, jednak Wojtkowiak czyni to zbyt chaotycznie, a jego dośrodkowania wołają o pomstę do nieba :) Lepiej w tym elemencie spisuje się Luis, ale również niczym szczególnym mnie nie zaskoczył. Podoba mi się za to jego waleczność i determinacja. Zapowiada się ostra rywalizacja z Ivanem.

 

Jasonx wspomniałeś o tym, że kto będzie grał jeśli kontuzji nabawi się Bosy, albo Arboleda. Przypominam, że w składzie znajduje się jeszcze Dawid Kucharski. Tak jak wspomniał Prof, Djurdjević może na tej pozycji występować z powodzeniem. A, gdy wróci Kikut, w razie potrzeby na stoperze może zagrać Wojtkowiak. Franek postawił na niego w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu i odpłacił się nawet bramką po rzucie rożnym. Ma dobrą skoczność. Jest wszechstronny, a to duży plus.

Odnośnik do komentarza

Grasshoppers częściej strzela w drugiej połowie...

Trafił swój na swego :keke:

A, poza tym zauważyłem, że wiele łączy Nas z Konikami Polnymi (Grasshopperem). Grają na stadionie, który posiada niemal identyczną ilość krzesełek co na Bułgarskiej. Mają te same barwy tylko na odwrót: Biało - Niebieskie. Okazuje się, iż większości bramek z tego sezonu strzelili w drugiej połowie (specjalizacja podopiecznych Smudy :) ).

 

Czas szybko leci, za 8 dni początek spotkania. Co mnie cieszy, to cena biletów. Są tańsze niżeli na mecz z Bełchatowem. Dobra informacja dla biletowców.

Odnośnik do komentarza

dobra informacja dla wszystkich, bo przeciez karnety na ten mecz nie obowiazuja, ale i tak zaskoczyli mnie z cena 24pln :o obstawialem 50pln, jesli Belchatow jest po 40pln. 3 dni sprzedazy zamknietej dla 12k karnetowcow i 1 punkt - obstawiam mega kolejki ;/ Komplet bedzie na 100% :)

Odnośnik do komentarza

a Kazachy kiedy graly? w weekend?A byl prawie komplet. Szybko szlo jak sprzedawali 600-800 kartetow dziennie (kolejki do 5-10 osob), teraz pewnie ok 4000 dziennie bedzie ;) Spoko kupi sie kiedys :) btw 19.30 przy cpnie jakby ktos sie wybieral i kcial jakies piwko before party ;)

Odnośnik do komentarza

Ja mam karnet i ku mojej uciesze zapłacę za bilet 28 zł. Te ceny są też w pewnym sensie spowodowane datą i dniem rozgrywania spotkania. Jest to czwartek, a jak wiadomo w dzień roboczy, cena może zachęcić do przyjścia na stadion znacznie większej rzeszy kibiców.

 

Mam kartę identyfikacyjną od sezonu 2007/2008, ale wyrabiał mi ją mój znajomy (oczywiście dałem mu wszystkie moje dane). Nie spytałem go do dzisiaj czy tą kartę wydają od razu czy po czasie... Ktoś z was kupował osobiście i wie na jakiej zasadzie to się odbywa :>

 

Jeśli chodzi o mecz wyjazdowy, który odbędzie się 28 sierpnia w Szwajcarii, do dziś oficjalnie nie wiadomo na którym stadionie zostanie rozegrany. Powód: zawody lekkoatletyczne na Letzigrund, obiekcie wynajmowanym przez Grasshopper, z powodu modernizacji swojego stadionu (potrwa do 2010 roku).

 

Na dzień dzisiejszy przewiduje się, że zagramy na St. Gallen. Oto obiekt od wewnątrz. Na pierwszy rzut oka przypomina stadion Korony Kielce :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...