Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Zarząd twierdzi, że jeśli rzeczywiście dojdzie do transferu Teodorczyka to jeszcze do końca sierpnia pojawi się nowy napastnik w klubie. Ale jeśli będzie to zawodnik pokroju Tshibamby czy Wichniarka, to Lech już teraz może zapomnieć o europejskich wojażach.

Odnośnik do komentarza

Przesadzacie. Budzet klubu podobno był ustalany z myslą o fazę grupową LE. Więc dziury łatać trzeba

A bolączką naszej kadry nie jest atak tylko obrona raczej. Napastnik przyjdzie, ale jakby okazał się niewypałem to mamy jeszcze Kownasia i Vojo, a i Darek Formella może grać jako napastnik i powinien dostawać więcej szans.

BTW - ile prawdy jest w plotkach o wypożyczeniu Rudniewa?

Odnośnik do komentarza

Przesadzacie. Budzet klubu podobno był ustalany z myslą o fazę grupową LE. Więc dziury łatać trzeba

 

A bolączką naszej kadry nie jest atak tylko obrona raczej. Napastnik przyjdzie, ale jakby okazał się niewypałem to mamy jeszcze Kownasia i Vojo, a i Darek Formella może grać jako napastnik i powinien dostawać więcej szans.

 

BTW - ile prawdy jest w plotkach o wypożyczeniu Rudniewa?

 

Choć sam piłkarz nie raz podkreślał, że chcę wrócić do Poznania, to jednak nie wydaję mi się, żeby miało to nastąpić. Jeśli nawet Lech się nim interesuję, to HSV raczej nie będzie go chciało puścić. Hannover chciał przedłużyć jego wypożyczenie, a jednak włodarze z Hamburga stanowczo tą propozycję odrzucili.
Co do Formelii, pełna zgoda. Chłopak tak naprawdę nie dostał jeszcze prawdziwej szansy na udowodnienie co potrafi, a teraz gdy odszedł Teodorczyk o rywalizację w składzie będzie łatwiej.
Odnośnik do komentarza

Zobaczymy, czy Dynamo zapłaci 4M od razu czy może w 40 ratach po 100k. Ponadto Rumak po wyrzuceniu odsłonił trochę kulisy pracy w Lechu i np. na ten sezon miał 600k euro do wydania, gdzie mówił o trzech transferach niezbędnych. Micanski nie sądzę, by się przeprowadził z Niemiec, bo i po co. Ale różne rzeczy świat widział - nie spodziewałem się Colaka w Polsce, a tu proszszsz ;)

Odnośnik do komentarza

Na ostatnim Łotyszu Lech nie stracił. Ale atak Visniakovs/Ubiparip to na papierze nie jest gwarancja regularnego trafiania.

No i Widzew będzie chciał skorzystać - skoro Lech dostanie 4M od Ukraińców, to będą chcieli wyrwać jak najwięcej z tej kwoty. Bo Łotysz to chyba ich ostatni "skarb" na którym mogą zarobić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...