Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi jakich wybitnych piłkarzy mają niby Legia, Lech czy Wisła? Sorry, ale tak naprawdę to każdy z tych zespołów ma może 3-4 zawodników ponadprzeciętnych jak na polską ligę (biorąc pod uwagę aktualną formę). Tak naprawdę poziom w tym sezonie jest niesamowicie wyrównany i mamy jakieś 6-7 zespołów na bardzo zbliżonym poziomie.

Odnośnik do komentarza

sorry, ale tej "drużyny" to tylko może Wołąkiewicz, na pewno żaden z wymienionych napastników, a Surma grzałby ławę aż miło, bo środek pola mamy bardzo dobry

ewentualnei jakichś skrzydłowy, ale tylko jeden, żeby tworzył parę z Peszko

Sandomierski też miałby problemy z wygryzieniem Buricia, a gdyby Jasiek popełniał błędy to i tak Kotor by wskoczył za niego (tak jak teraz)

Odnośnik do komentarza

no to powiedz ilu piłkarzy z tych 6-7 zespołów potrafiłoby się przebić na stałe do pierwszego składu Lecha?

Jak Wy chcecie grać tylko 'pierwszym składem' to się nie dziwie obecnym wynikom. W dzisiejszych czasach potrzebna jest szeroka, ale i wyrówna kadra. A Lech ma dzisiaj ma 13(?) zawodników którzy swoim wejściem nie osłabiliby i tak słabej gry zespołu.

A z obecną formą bramkarzy to i Gikiewicz mógłby ich wygryźć ze składu. Niby macie bardzo dobry środek pola ale w trakcie meczów jakoś nie bardzo to widać...

Odnośnik do komentarza

Mecz moze i byl ciekawy, ale to co zrobili pseudokibice z Poznania to wstyd. Zawodnika wywozi karetka z boiska a Ci gwizdza i krzycza "wypierdalac" jednoczesnie zaczyna sie jazda na trybunach. Chyba szybko zapomnieli co bylo jak Bosackiego wywozila karetka w Lodzi.

 

Zawsze znajdą się jakieś czarne owce i tyle. I żeby nie było, nie staram się ich bronić tylko chcę zauważyć, że to była tylko jakaś tam grupka, a reszta zachowała się dobrze (podobnie zresztą jak sami piłkarze).

Odnośnik do komentarza

Nie mam nic do normalnych kibicow Lecha bo sa jedna z najfajniejszych grup w Polsce, problem tylko, ze przez tych paru debili teraz cala Polska bedzie na nich psioczyc bo "wygwizdali i zwyzywali" wywozonego zawodnika karetka. Mimo, ze pewnie obelgi i gwizdy lecialy w inna strone, ale wygladalo jak wygladalo. Mogli poczekac az go wywioza.

Odnośnik do komentarza

Mecz moze i byl ciekawy, ale to co zrobili pseudokibice z Poznania to wstyd. Zawodnika wywozi karetka z boiska a Ci gwizdza i krzycza "wypierdalac" jednoczesnie zaczyna sie jazda na trybunach. Chyba szybko zapomnieli co bylo jak Bosackiego wywozila karetka w Lodzi.

Nie wiem nie byłem na meczu - nie wiem do czego doszło, kto zaczał i dlaczego. Jednak może te "wypierdalaj" jak piszesz były jednoczesne z karetka i początkiem jakiś dymów odnosiło się do kibiców Wisły, który np przeszli przez ogrodzenie?

Manort wyciagasz takie wnioski i oskarżasz jakbyś siedział na trybunie i wszystko widział. Sam jestem ciekaw co się tam się stało.

Odnośnik do komentarza

Zwycięstwo bardzo mnie cieszy, bo takiej wygranej po prostu potrzebowaliśmy. W pierwszej połowie graliśmy przyzwoicie i mieliśmy wyraźną przewagę, ale druga zaczęła się fatalnie i przypomniały mi się te nasze słynne drugie połowy ;) Dobrze, że tym razem było inaczej i ostatecznie zwyciężyliśmy 4:1, a bramka Injaca przepiękna. Zwycięstwa potrzebowaliśmy i wygraliśmy bardzo wysoko, a w meczu z takim rywalem jak Wisła 4:1 cieszy. Pytanie tylko co dalej? Czy Zieliński będzie potrafił teraz znowu poukładać zespół i zaczniemy grać tak jak w poprzednim sezonie? Najważniejsze jest jednak czy będziemy wygrywać kolejne spotkania ligowego, bo nie możemy tracić już punktów w głupi sposób. 

Odnośnik do komentarza

Mecz moze i byl ciekawy, ale to co zrobili pseudokibice z Poznania to wstyd. Zawodnika wywozi karetka z boiska a Ci gwizdza i krzycza "wypierdalac" jednoczesnie zaczyna sie jazda na trybunach. Chyba szybko zapomnieli co bylo jak Bosackiego wywozila karetka w Lodzi.

 

Kiedy Bosego wywozili karetką w Łodzi to kibice Widzewa kazali mu i karetce "wypierdalać". Dzisiaj na trybunach Ciebie nie było, więc delikatnie stul...

 

"Wypierdalać/wstawaj, wstawaj chuju nie udawaj" - to okrzyki z sektora Wisły, która nie wiedziała, że na boisku lezy ich kopacz. Oklaski poszły z naszej strony, gdy Cleber zjeżdżał karetką. Od nas gwizdy i "ruszcie dupy" na karetkę i organizację, gdy przez dłuższą chwilę nie potrafiła wjechać na murawę.

 

Zachowanie pseudokibiców z Krakowa też godne pozazdroszczenia. Dostaną zakaz i później mają pretensje. Zadymy to niech robią na swoim stadionie, a nie u nas.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj na trybunach Ciebie nie było, więc delikatnie stul...

 

Powiedz to samo wszystkim co ogladali mecz przed TV. Z perspektywy fotela wygladalo to tak: Karetka wjezdza gwizdy, zapakowali go i odjezdza gwizdy i "Wypierdalac". I nie wiem jakbys teraz ich tlumaczyl wszyscy co ogladali mecz w TV tak to beda postrzegac (czyt. nie kumaci). Bo chyba malo kto uwierzy, ze 2k kibicow Wisly bylo w stanie przekrzyczec XXXXX kibicow Lecha. Choc ja Ci w to wierze, ze tak bylo.

Odnośnik do komentarza

Z forum LP (wiadomo, że może być nieobiektywnie, ale Manort przeczytaj to 3 razy zanim następnym razem zaczniesz rzucać oskarżenia):

"Powtórkę meczu właśnie sobie obejrzałem i zmilczeć ani zdzierżyć zachowania Szymkowiaka nie mogę. No co za głupek. "Proszę państwa mamy jatkę na stadionie". Buahaha. Dla mnie śmieszne bo tą "jatkę" widziałem, ale dziesiątki tysięcy ludzi oglądających mecz w telewizji sobie pewnie niestworzone historie wyobrażało. Dobrze że spiker nie rozpoczął nawoływania do ewakuacji stadionu w obliczu tej rozróby. I z jednej strony pieprzą farmazony, że nie pokazują takich rzeczy żeby nie promować zadym, a z drugiej strony "proszę państwa mamy JATKĘ na stadionie" kiedy po 20osób z każdej strony stuka w rozdzielającą ich pleksi. No mega baran z tego Szymkowiaka"

 

"Dziwią mnie komentarze co do odjazdu karetki i popularnego słowa na "w", przecież Grzęda zarzucił to w reakcji na zachowanie kibiców Wisły, którzy w tym samym czasie trzęśli płotem."

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...