Skocz do zawartości

Marynia życzy wszystkim 486 prezentów pod choinkę!


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Widziałem dziś zestawy Lego z nowych SW. Zachciało mi się mieć 10 lat znowu :( ale taka Gwiazda Śmierci, marzenie :wub:

O kurwa, jaka cena :o . Tutaj to można dostać za 440 euro, jeśli nie taniej... Mam wrażęnie, że to pudło w sklepie widziałem w jeszcze niższej cenie.

 

Btw. mi na mikołajki małżonka zakupiła to :D

 

 

Widziałem dziś tego Tie. Kminilem chwile, ale Polska cena jest za wysoka bo chyba ~300-400zl. X-wing 300 tez :(

Odnośnik do komentarza

OK - zebranie zespołu super motywująco podziałało na zawodników. Mam wsparcie trybun. Nawet jakieś legendy klubowe się wypowiadają za moją stroną. Gramy z MVV Maastricht, 17/19 drużyną ligi, ostatnie 5 meczów mają bilans 2-0-3, my mamy bilans 0-1-4. Trzeba to wygrać :war:


W 18 minucie już po pizdzie, no kurwa! :(


40 minuta i 0-2 kurwaaaaaaaaa

 

Mówiłem że gramy u siebie?


Opierdoliłem skurwysynów w przerwie

Odnośnik do komentarza

 

 

 

O, hehe, i mam te -10% na Shipwrecked :kekeke:

Bier. Bedziemy razem sie wkurwiac ;)

 

żeby w to z Wami grać to co powinienem kupić ?

Cities jest fajne :)

 

https://www.dropbox.com/s/hl3cy7rhx53y77b/lodz_1.jpg?dl=0

 

Shipwrecked póki co nie ma trybu sieciowego. Scorpio raczej chodziło o wkurwianie się w graniu "korespondencyjnym" ;)

 

to ile trzeba, żeby z Wami pograć ?
Odnośnik do komentarza

 

co do Lego, tata pracuje teraz w sklepie, ktory tym handluje, te 3600 to jest cwana zagrywka, Lego bardzo ogranicza dostawy w Polsce, przykładowo zamawiasz towar za 2mln złotych dostajesz za 800tys. I oni nie patrzą, kto zamawia, tylko wszystkie zamówienia tną o 60%, nadmienie, że trzeba było robić świateczna zamówienia koło połowy roku.

 

powoduje to mniej wieceej tyle, ze klocki od polowy listopada o niskiej dostepnosci idą horendalnie w górę, płaci klient. jezeli chodzi o Lego... to zawsze sie znajdzie jakiś bogacki co dla swojego synka/córuni to oczywiście zakupi.

 

kojarzę tą gwiazdę w cenie poniżej połowy tej kwoty z agito, zawsze mi się takie klocki marzyły, całe szczescie, ze wolalem lokować pieniadze w inne hobby(chociaz z drugiej strony...)

Odnośnik do komentarza

 

 

Elo.

 

Ja juz dzisiaj mam wolne, wiec bede grau w gry :)

dawaj ziomek, buduj Oleśnicę ;)

 

wczoraj dobiłem do 18k głów w mieście i chyba dzisiaj dalej pocisnę jak nie bede umierajacy

 

 

ja dzisiaj też się zastanawiam w co grać :-k

 

FIFA16, FM16, Don't Starve albo Cities.

 

To będzie trudny wybór.

 

 

właśnie stoję przed wyborem :-k jestem wyspany, najedzony, mam zapasy picia, a w perspektywie jutro urlop :)

Odnośnik do komentarza

właśnie stoję przed wyborem :-k jestem wyspany, najedzony, mam zapasy picia, a w perspektywie jutro urlop :)

no ja właśnie 27,5 na liczniku, 20k zysku tygodniowo, w kasie miasta 1,6 mln dolarków, można iść spać

 

O Ty, w morde - wyglada osom :)

serio, warto do tego przysiąść, największa frajda to dobrze zaprojektowany układ stref no i drogi, chociaż teraz okazuje sie, że mimo, że ścieki mam niżej w rzece to walę mi do ujęcia wody... nie bardzo mam pomysł jak to skutecznie ogarnąć, stacje uzdatniania wody dają sobie średnio radę.

@Smetek: co do don't starve - jezeli nie chcesz Together (coop) to wystarczy Ci np cos takiego: http://allegro.pl/don-t-starve-reign-of-giants-shipwrecked-steam-i5878298140.html

istotą tej gry jest chyba co-op ?

 

najarałem się na SW: Battlefront, ale koleszkowie z roboty mowia ze tyle cziterow ze gra sie gorzej niz w gta...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...