Skocz do zawartości

Marynia wymyśla 485 tematów na rożnego rodzaju plebiscyty na CMF


Kuchar

Kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Postacie w LA Noire wyglądają identycznie jak główni aktorzy w Mad Men, czy tylko mi się tak wydaje? :-k

 

Póki co mam spory problem przy wywiadach, wciąż nie mogę wyczuć kiedy której opcji używać i dostałem już pierwszy opieprz po rozwiązaniu sprawy :(

Odnośnik do komentarza

 

A znane są ceny dybuka, czy to zależy od sprzedającego?

Zależy od marży sklepu. W Centrali Piwnej jest po 7,90 za butelkę. W pubach ok. 12 zł za duże.

 

 

a ile z jednej butelki, 0.5 z kija ma z tego Browar? odliczajac od tego koszta produkcji, dystrybucji, przechowywania itd,ile na czysto wychodzi? Jesli mozna oczywiście zdradzić.

 

ps. 7.9zl za butelke w chuj drogo w sklepie, celowalem w 4.9 max

 

Odnośnik do komentarza

 

 

A znane są ceny dybuka, czy to zależy od sprzedającego?

Zależy od marży sklepu. W Centrali Piwnej jest po 7,90 za butelkę. W pubach ok. 12 zł za duże.

 

 

a ile z jednej butelki, 0.5 z kija ma z tego Browar? odliczajac koszta produkcji, dystrybucji, przechowywania itd,ile na czysto wychodzi? Jesli mozna oczywiście zdradzić.

 

ps. 7.9zl za butelke w chuj drogo w sklepie, celowalem w 4.9 max

 

 

Za 4,9 to możesz kupić sobie koncerniaka. Nie znasz realiów, rozumiem. Za tyle to nawet hurtowniom nie sprzedawaliśmy. To są zupełnie inne koszty niż syf z KP. 7,9 to W CHUJ TANIO. Za butelkę Tactical Nuclear Penguin płacisz 300. Za 0,33.

 

Ile wychodzi? Mniej wiecej na zero. Albo na lekki minus. Takie sa realia. Na poczatku wszystko idzie na rozwoj, marketing, duzo kosztow stalych (koncesja, zezwolenia, itd.). Jak będziemy mieli kilka piw w stałej ofercie, to będzie można pogadać o zyskach. Póki co nie wyciągamy ani grosza, tylko wszystko na produkcję kolejnych piw.

Odnośnik do komentarza

 

Piwna sprawa czyli dawniej nazywany Klub Tęcza :keke: może nawet dziś mi się uda zajechać.

Co Ci wyszło z badań ?

 

W zasadzie... nic. Lekarz stwierdził, iż miałem mocno przemęczony organizm. Ciśnienie na zewnątrz też mogło mieć wpływ, ale teraz ciężko stwierdzić na 100%. Zalecane mam nie siedzenie do nocy później oraz mierzenie ciśnienia w domu.

Odnośnik do komentarza

Postacie w LA Noire wyglądają identycznie jak główni aktorzy w Mad Men, czy tylko mi się tak wydaje? :-k

 

Póki co mam spory problem przy wywiadach, wciąż nie mogę wyczuć kiedy której opcji używać i dostałem już pierwszy opieprz po rozwiązaniu sprawy :(

 

Kupiłem z pół roku temu i na razie olałem, słabo mi szło. Ale wrócę, a miałem te same problemy ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...