Skocz do zawartości

Marynia wymyśla 485 tematów na rożnego rodzaju plebiscyty na CMF


Kuchar

Kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Oskarżenia Rafee uważam za niebyłe. Otrzymałem od niego stosowne PW. Widać, że niektórzy potrafią przyznać się do błędu w sposób cywilizowany. Oczywiście będę postulował o niewymierzanie mu kary.

 

Kurwa, uwielbiam ten język Icona:

 

Oskarżenia, niebyłe, stosowne, cywilizowany, postulował, niewymierzenie

 

Nie dziwne, że skończył w Policji :-k

 

No i najlepsze: "funkcjonariusz publiczny" w odniesieniu do moderatora forum (:lol:) z jego ostatniej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza

http://osirvictoria.oit.pl/4.jpg


Wszakże oglądaliśmy z Vamim jeszcze u mnie na kwadracie przez chwilę mecz Jagi

Odnośnik do komentarza

Łe, te teczki udowodniły tylko to, że Icon był pojebany, a reszta to słaby flejm. Zawiedziony jestem :<

W tamtych czasach malo kto robil flejm, bo konczylo sie szybkim banem.

 

 

Malo kto sie nawet wychylal lub probowal w ogole zaprotestowac.

Odnośnik do komentarza

 

Łe, te teczki udowodniły tylko to, że Icon był pojebany, a reszta to słaby flejm. Zawiedziony jestem :<

W tamtych czasach malo kto robil flejm, bo konczylo sie szybkim banem.

 

przez to mamy teraz wielu kombatantów walki z V682DRB.gif

Odnośnik do komentarza

 

Łe, te teczki udowodniły tylko to, że Icon był pojebany, a reszta to słaby flejm. Zawiedziony jestem :<

 

W tamtych czasach malo kto robil flejm, bo konczylo sie szybkim banem.

 

 

Malo kto sie nawet wychylal lub probowal w ogole zaprotestowac.

spokojnie, zostały jeszcze trzy tematy, jeden z nich jest jednym z najsławniejszych flejmów CMF (na 14 stron :lol: ), drugi jest kalejdoskopem flejmów i miniflejmów o jeszcze większej długości :) Nie mogę się powstrzymać przed trailerem:

 

Gdybyś nie był zakłamanym hipokrytą (piszę to z pełną świadomością tego, że zaraz dostanę kolejnego warna/bana), to z chęcią zaprosiłbym Cię do siebie do Katowic i pokazał moją kolekcję płyt.

<3

Odnośnik do komentarza

eee, słabo, teczka jak już byłem na forum. Pamiętam ten temat :D

Feanor, dnia 2009-05-08, napisał:

 

Mauro, dnia 2009-05-08, 21:18, napisał: snapback.png

Z tymi przekształcaniem nazw klubów na żarty, to tak jak parę lat temu w meczu Ligii Mistrzów Porto-Deportivo. Jak jeden zawodnik żartobliwie kopnął przyjaciela z przeciwnej drużyny w dupę (to był chyba Jorge Andrade a kopniętym był Deco) to sędzia dał mu za to czerwona kartkę. :) nie pomogły tłumaczenia, że to my friend
Dla mnie sędzia popełnił błąd powinien wyczuć klimat. A sędzia to coś w rodzaju moderatora na forum. Czyli IMHO moderator powinien w tych żartobliwych przekształceniach starać się zachować zdrowy rozsądek. Oczywiście ktos na pewno powie, że sędzia zachował się prawidłowo usuwając Andrade, bo ten złamał przepisy gry w piłkę nożną. Ale każda sytuacja powinna byc rozpatrywana w zależności od kontekstu i miejsca.

http://www.youtube.c...h?v=HIiYofAAQTc

A jeszcze ktoś inny nie zrozumie tego hermetycznego żartu i odczuje go jako przyzwolenie dla takich sytuacji.
Ja posłużę się innym przykładem. Przez moment w moim gimnazjum zwyczajem stało się żartobliwe policzkowanie na niby. Po tygodniu jeden z tych policzkowanych rzucił się na kolegę z nożyczkami. Bo nie zrozumiał żartu, odczuł to jako poniżenie. To w sumie daleki ma związek z omawianą sprawą, ale drobna analogia zachodzi.

w porównaniu tego forum do gimnazjum widzę głębszą analogię :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

Łe, te teczki udowodniły tylko to, że Icon był pojebany, a reszta to słaby flejm. Zawiedziony jestem :<

W tamtych czasach malo kto robil flejm, bo konczylo sie szybkim banem.

 

 

Malo kto sie nawet wychylal lub probowal w ogole zaprotestowac.

spokojnie, zostały jeszcze trzy tematy, jeden z nich jest jednym z najsławniejszych flejmów CMF (na 14 stron :lol: ), drugi jest kalejdoskopem flejmów i miniflejmów o jeszcze większej długości :) Nie mogę się powstrzymać przed trailerem:

 

Gdybyś nie był zakłamanym hipokrytą (piszę to z pełną świadomością tego, że zaraz dostanę kolejnego warna/bana), to z chęcią zaprosiłbym Cię do siebie do Katowic i pokazał moją kolekcję płyt.

<3

 

 

Tyyyy, kiedy to było? Bo albo mi się coś myli albo kojarzę, od paru lat tu jestem. Czy nie powinno się kojarzyć :-k ?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Łe, te teczki udowodniły tylko to, że Icon był pojebany, a reszta to słaby flejm. Zawiedziony jestem :<

 

W tamtych czasach malo kto robil flejm, bo konczylo sie szybkim banem.

 

 

Malo kto sie nawet wychylal lub probowal w ogole zaprotestowac.

spokojnie, zostały jeszcze trzy tematy, jeden z nich jest jednym z najsławniejszych flejmów CMF (na 14 stron :lol: ), drugi jest kalejdoskopem flejmów i miniflejmów o jeszcze większej długości :) Nie mogę się powstrzymać przed trailerem:

Gdybyś nie był zakłamanym hipokrytą (piszę to z pełną świadomością tego, że zaraz dostanę kolejnego warna/bana), to z chęcią zaprosiłbym Cię do siebie do Katowic i pokazał moją kolekcję płyt.

 

<3

Tyyyy, kiedy to było? Bo albo mi się coś myli albo kojarzę, od paru lat tu jestem. Czy nie powinno się kojarzyć :-k ?

Lipiec 2008, najstarsza teczka. Ujawniona będzie jako ostatnia ;)
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...