Skocz do zawartości

Marynia o mały włos miałaby 484 strony wiadomości


Hawkeye

  

74 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Całą noc napiżdżałem w CK2 :kawa::kawa::kawa:

 

Dzień dobry!

kim grasz?

 

Nigdy w to nie grałem w zasadzie, chociaż grę kupiłem kilka lat temu. Także zaczynam Bolesławem Śmiałym na łatwym poziomie ;) Zero ekscytacji ze strony doświadczonych graczy się spodziewam ;)

 

bez DLC-ków? kupuj jak możesz, i zaczynaj grę wczęsniej i z paroma fajnymi aczikami.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Całą noc napiżdżałem w CK2 :kawa::kawa::kawa:

 

Dzień dobry!

kim grasz?

 

Nigdy w to nie grałem w zasadzie, chociaż grę kupiłem kilka lat temu. Także zaczynam Bolesławem Śmiałym na łatwym poziomie ;) Zero ekscytacji ze strony doświadczonych graczy się spodziewam ;)

 

bez DLC-ków? kupuj jak możesz, i zaczynaj grę wczęsniej i z paroma fajnymi aczikami.

 

Pewnie coś dokupię, tylko muszę się najpierw trochę zorientować w temacie.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Czas na (chyba) ostatni sezon w Alemanii. Jestem mega chujem. Nakupowałem młodych włochów w sezonie 2007/2008, w ciągu 3 lat treningu niektórzy nieźle się rozwinęli. Sprzedaje ich po 0 ojro do różnych klubów z klauzulami 58mln za jeden mecz w reprezentacji. Zupełnie przypadkiem jestem selekcjonerem Włoch (Belgia cały czas niezadowolona była z braku widowiskowości). Jak wszystko wypali to Schalke popłynie na 4x58mln :keke: Frajerzy :kekeke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...