Skocz do zawartości

Marynia o mały włos miałaby 484 strony wiadomości


Hawkeye

  

74 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

była taka akcja, to było na pierwszym roku gegry i chciałem sie dobrze do egzaminów przygotować, byłem zmotywowany po piekle polibudy.

 

Gdzie dalszy ciąg pasty?

 

 

No wtedy prawie każdy pisałem o adrianie, ale tylko niektórzy przez 24h ;)

 

24h? :D Ciągneliście to AFAIR przez dobre parę dni.

 

Jak wyciągamy kartotekę, to ja miałem na sumieniu mocno żenującą akcję z....dackiem. Niektórzy pamiętają z jakim klubem się mocno utożsamiał. W pewnym momencie coś mnie tknęło i spróbowałem się zalogować na jego konto wpisując hasło...'leeds' i siadło. :D Przez parę godzin pisałem posty w jego imieniu aż wyłapałem bana. Potem jakoś to odkręcono. To było ponad 11 lat temu - masakra. :)

Odnośnik do komentarza

 

Chociaż u Ciebie Ingenting brzmi to nieco inaczej, bardziej poetycko to napisał :D

Weź wklej, bo nie pamiętam.

niektóre żarty są śmieszne zawsze, inne tylko przez chwilę - grunt to zachować umiar w tej drugiej kategorii, bo jeśli się go przekroczy to robi się niesmacznie

Odnośnik do komentarza

Mnie się kojarzy coś związanego z "jestem mama kolendowicza" tylko nie pamietam czy to była afera (lub coś mniejszego) :-k

 

było coś o mamie Kolendowicza, która sprzątała w gimnazjum jmk czy coś, a później spytałem Adriana czy jego nick oznacza "jestem mamą kolendowicza" :D

 

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem sobie steka wedle tego przepisu Ramsaya. Kurwa, jakby mi pokazano wołowinę na nowo *.*

Mówiłem :-)

 

 

Vami, przez internet będzie można gdzieś zamówić?

Sprzdaz alkoholu przez internet jest nielegalna.

 

A piwoteka? Wielokrotnie zamawialem stamtad craftowe piwa z calej Polski :-k

 

 

Nie jest to do końca zgodne z Ustawą o Wychowaniu w Trzeźwości. Niektórzy to robią mimo wszystko, ale prawnicy są podzieleni. W każdym razie nawet gdyby było legalne, nie mamy koncesji na detal. Tylko hurt.

Odnośnik do komentarza

 

Mnie się kojarzy coś związanego z "jestem mama kolendowicza" tylko nie pamietam czy to była afera (lub coś mniejszego) :-k

 

było coś o mamie Kolendowicza, która sprzątała w gimnazjum jmk czy coś, a później spytałem Adriana czy jego nick oznacza "jestem mamą kolendowicza" :D

 

 

 

A ja sobie wtedy zażartowałem beznadziejnie, że jmk to jestem małym knotem ;) I wyrwałem ostrzeżenie od Tm'a ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...