Skocz do zawartości

Marynia o mały włos miałaby 484 strony wiadomości


Hawkeye

  

74 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem dziś starcie z klatkową omą z dołu, której przeszkadza Laura tupiąca. Byłem mega kulturalny dopóki nie nazwała mojej żony ryszawym świństwem. War is ON!

 

Jestem po drugiej stronie barykady. Nad nami mieszka małżeństwo z małym dzieckiem, którego tupot o poranku jest mega wkurwiający. O ile w tygodniu jeszcze jest to do zniesienia, bo i tak się wstaje do pracy, tak pobudka o 7 w weekendy to już nie bardzo. :/

Odnośnik do komentarza

Jednak przewaga staroci, ale co na 25 miejscu robi Uncharted 2, w którego nie grałem i nie klikałem, nie mam pojęcia :-k

 

 

 

1 Planescape: Torment

2 Star Wars: KOTOR

3 GTA: Vice City

4 Starcraft

5 Fallout: New Vegas

6 GTA: San Andreas

7 Batman: Arkham City

8 DK Country 2

9 Baldur's Gate II

10 Diablo II

11 The Walking Dead

12 Morrowind

13 Half-Life

14 Portal

15 Super Mario World

16 Sonic the Hedgehog 2

17 Super Metroid

18 Silent Hill 2

19 Borderlands 2

20 Portal 2

21 Tetris

22Warcraft III

23 Pokemon Red/Blue

24 Age of Empires II

25 Super Mario Bros. 3

25 Uncharted 2

27 Hearthstone

28 Deus Ex

29 Resident Evil 2

30 Minecraft

 

 

Odnośnik do komentarza

No to Wam opowiem jakim to odpowiedzialnym jestę facetę. Usnąłem przedwczoraj o godzinie 00:54, wstałem o 4:40. Musiałem być w pełni skupiony i ogarnięty bo pierwszy raz w życiu sam otwierałem sklepa. W pracy do 15, powrót do domu, szybkie ogarniecie i do drugiej roboty, pppowrót o godzinie 01;20, 3,5h snu i znowu dokładnie to samo, pozdrawiam z nocnego N03, Pobudka o 4:40, planuje dziś po pracy porządnie pospać, tak jakoś od 16 do 4 powinno styknąć

Odnośnik do komentarza

 

Ja miałem dziś starcie z klatkową omą z dołu, której przeszkadza Laura tupiąca. Byłem mega kulturalny dopóki nie nazwała mojej żony ryszawym świństwem. War is ON!

 

Jestem po drugiej stronie barykady. Nad nami mieszka małżeństwo z małym dzieckiem, którego tupot o poranku jest mega wkurwiający. O ile w tygodniu jeszcze jest to do zniesienia, bo i tak się wstaje do pracy, tak pobudka o 7 w weekendy to już nie bardzo. :/

 

No ja to rozumiem, staramy się pilnować żeby nie skakała za dużo itp. Ale pewnych rzeczy się nie da powstrzymać, to ma tylko 2,5 lat, nie rozumie pewnych spraw. No ale problem jest taki, że poza weekendem to Laura wstaje o 7:30, wychodzi o 8:30 do przedszkola, wraca o 15:30, zanim zje podwieczorek przy stole to jest 16, a o 18 jest kolacja, potem baje i spać. Więc nawet jakby nakurwiała cały wolny czas, to masz 2 h dziennie. W weekend o ile zdrowie pozwoli też staramy się spędzać czas poza domem. Ale i to jest chuj, nadal rozumiem że może to komuś przeszkadzać. Ale są pewne sposoby załatwiania takich spraw i pewne granice hipokryzji. A nie napierdalanie po rurach i wysyłania dziadka który ledwo chodzi żeby nas opierdoilł, a następnie sypanie tekstami że niczemu nie jest winne dziecko tylko rodzice nie potrafią wychować (pierwsze ad personam) a potem zwyzywanie mojej żony od lafirynd i "ryszawych świństw".

 

Wiesz, jakby ktoś przyszedł kulturalnie zwrócić uwagę, to jeszcze rozumiem, ale niestety nie jest to pierwszy raz gdy owa pani wygarnia tekstem typu: "ja tu mieszkam 60 lat, ja się was stąd pozbędę bo się już nie jednego pozbyłam".

 

Co jeszcze śmieszniejsze, jak najebany żul napierdala w jej okna bo chce się dostać na 3 piętro to siedzi jak trusia (po policję ZAWSZE w tej klatcę dzwonie ja). Podobnie jak np. ona zasłabła albo jej chop się przewrócił, to mimo że trzeba po schodach napierdalać a ledwo łażą to do mnie przyszli po pomoc (po pogotowie w tej klatce też zawsze ja dzwonię). Uważam więc, że dość sporo robię by pomóc (kompy w tej klatce też ja obługuje) i należy mi się spokój a nie ciągłe jebanie w rury, obrażanie rodziny i najścia.

 

PS. To prawda

Odnośnik do komentarza
Rank Game
1 Skyrim
2 Grand Theft Auto V
3 Red Dead Redemption
4 Diablo II
5 Morrowind
6 Assassin's Creed II
7 Star Wars: KOTOR
8 Mass Effect 2
9 Civilization V

 

10 Oblivion
Nawet pasuje ten top10 :)

Meler, zacznijmy od tego, że jak się mieskza wielorodzinnie, to narzekanie na małe dziecko u góry które 2-3 godziny dziennie sobie pobiega to jednak imho jakieś niezrozumienie specyfiki miejsca, w którym się mieszka.

No wiadomo, ja też słyszę każdy krok sąsiada z góry. Taki urok jeszcze mieszkania w starym budownictwie, może w nowszych budynkach się tak nie niesie.


Coś dla Vamiego:

 

 

12274720_422976211239667_529262897594871

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...