Skocz do zawartości

Marynia o mały włos miałaby 484 strony wiadomości


Hawkeye

  

74 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Bo Kilmarnock.

Własnie na jubileusz 600. meczu gra wysmazyła mi mecz z Celtami na wyjeździe.

1-1.

 

Miałem parę niezamkniętych spraw w Killie (dwusetny gol ligowy Witteveena, wyprostowani finansów, dobry występ w Europie). No i tak po ludzku jestem niesamowicie przywiązany do tej kariery. Pewnie gdyby mi nie wyjebał dysk dawno temu, to do tej pory grałbym Wrexham.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Michu FM15?


Ja mam długofalowy plan na Rangers. Chce żeby moi wychowankowie (ci slabsi) byli rozsiani po klubach SPL i żeby tym samym podnieść poziom ligi. Ciekawe czy się uda :D

próbowano tego kiedyś w Odrze Wodzisław. Ekipę CMF zasiłił ekscentryczny GK R.Kubiniok.


Michu dlaczego grasz Ceglarkiem? :/ Kurwa ale słabizna, nim to każdy wygrywa. A odblokowałeś już Gackauke? Zajebisty żydowski trener mentalny.

Odnośnik do komentarza
Michu FM15?

 

FM14

 

A Sem Witteven awansuje do mojej galerii chwały, aczkolwiek jest on chyba najbardziej wyjebanym w kosmos piłkarzem jakiego "odkryłem".

Owszem, w FM07 był Boyd Mwila, który świetnie zastąpił Naismitha w Kilmarnock, w FM09 byli żelaźni McGovern i McPake, w FM12 Gareth Swattridge, który był w Wrexham od L2 do Premiership, ale Witteveen jest po prostu poza skalą.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Mwilę miałem w Alemanni przez chwilę w sezonie 2005/2006. W drugiej Buli miał bilans 14-4-5 (mecze, bramki, asysty). Sprzedałem go po sezonie do Herthy za 2.1mln euro. Poczatek miał dobry, bramkę w debiucie nawet strzelił a ja kurwa żałowałem że się skusiłem na jego sprzedaż. Ale potem było już tylko gorzej. Na koniec sezonu miał 14-1-0. Wyjebali go do rezerw po sezonie. Grał tam do 2009/2010, bez jakichś sukcesów (średnio 4 bramki na sezon). Hertha oddała go na wolnym transferze do Edynburga i tam gra do dzisiaj (2011/2012). Także bez sukcesów jakichś (11meczów do tej pory i 2 bramki). Ale jak go miałem u siebie to nakurwiał solidnie.


A znalazł mi go scout :P

Odnośnik do komentarza

McPake na pewno regen, McGovern to nie pamiętam czy to nie był ten Ulsterczyk, ale chyba regen :-k

Swattridge to był od początku gry, ale on był mega słaby, więc nie dziwne, że nie znasz, a Witteveen to u mnie w sejwie ma jakieś objawianie, bo wszędzie jest lamusem.

Podliczyłem go i w dziesiątym sezonie w barwach Killie ma staty: 429m - 281g - 109a

I mówimy o silnym klubie w Szkocji, ale też klasycznym szkockim klubie w Europie, czyli permanentny wpierdol.


Jeszcze jedna rzecz mnie trzyma przy FM14. Powołanie do kadry dla Witteveena. Do tej pory był tylko brany na konsultacje przed MŚ/ME i raz go wzięli na jakieś towarzyskie, ale nie zagrał. McPake miał tak samo, w końcu zadebiutował. Może Semowi też się uda.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...