Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak pisze ADAM1910, sprawdzilem w FMRTE jaki maja potencjal moi juniorzy, oprocz tych 3 o ktorych pisalem reszta to szrot o PA do 40;), ale to i tak lepiej niz w poprzedniej wersji gdzie z newgenami to padaczka straszna byla

 

No dlatego pytam czy w Widzewie, bo pamiętam poprzednią wersję i padaka z polskimi newgenami.

Odnośnik do komentarza

FM traktuje trochę niesprawiedliwie bramkarzy. Mianowicie w ich statystykach czy historii są ewidencjonowane tylko bramki w reprezentacji, a w rozgrywkach klubowych już nie. Jest kilku bramkarzy co jeszcze sztrzelają: Butt, Kameni, Palop ma chyba ze 2 gole, Barubar, Kelemen czy Rogerio Ceni co nie tylko po karnych gole zdobywa.

Odnośnik do komentarza

macie problem ze steamem? ja mam straszny

a mianowicie, najpierw przez 3 dni nie chcial mi odpalic gry bo nie mialem dostepu do neta a nie bylem automatycznie zalogowany w steamie,

musialem znalezc miejsce z dostepem do sieci by moc sie zalogowac w steamie i wtedy mi odpalilo gre

 

a dzis mam taki problem ze steam mowi mi ze gra nie jest gotowa do uruchomienia

to steam decyduje kiedy moge pograc czy ja? kto zaplacil za gre?

to jakis zart ze nie moge uruchomic gry bo cos tam cos tam. zaplacilem 110 zlociszy i taka dupa?

 

moze macie na to jakas odpowiedz bo ja sie zagotowalem i nie wiem co robic?

 

zaznaczam ze mam orginalna wersje pudelkowa

dzieki

Odnośnik do komentarza

Jak wy to robicie ze druzynami pokroju widzewa po 2 sezonacha mistrzostwo i ugrywacie cos w LM ?

Jak się poprawia atrybuty czy finanse edytorem, to nic dziwnego.

wiem ze kazdy sadzi podlug siebie, a nie wpadles na to ze moze ktos umie w to grac? ze dobrze zarzadza KLUBEM ze robi dobre transfery dobrze ustawil taktyke itd

Odnośnik do komentarza

Nie mówię, że każdy, ale część osób na pewno korzysta z FMRTE lub ctrl+s przed meczem.

 

Szczerze to samemu mnie korciło użycie czasami edytora, bo pokonując Legię 4:1, Wisłę 2:1, Ajax 3:2 (przegrywałem 0:2) mam jako czwarty mecz beniaminka Bruk-Bet i po 30 min przegrywam 0:3, to krew człowieka zalewa. Ostatecznie było 4:4.

Zagrałem Lechem dwa sezony, zdobyłem 2x majstra i 2x puchar, do LM bez problemu awansowałem grając z Celticiem, w LM w grupie miałem 3 miejsce (Barca, Milan, Lech, Ajax), w LE pokonałem Twente, a poległem z Lokomotivem Moskwa. Czy gra łatwa? Hmm, sądząc po wynikach tak, ale patrząc na statystyki pomeczowe to się czasami dziwię skąd te wyniki. Według mnie, niestety nasza rodzima liga w tegorocznym FM ma słabą grywalność.

 

Narazie ligę polską przerwałem, zaczynam trzeci sezon Bayernem, ale jest to za mocna drużyna i myślę o odbudowie swego rodzaju hegemonii Spartaka lub dominacji PSV.

 

Na jednej z portugalskich stron z dodatkami do FM właśnie znalazłem update 12.0.4 z crackiem :(

Odnośnik do komentarza

Gra jest po prostu łatwa. Nie czuję potrzeby czitowania...

Popieram.

 

Takie wyniki jak awans w pierwszym, a w drugim mistrzostwo to już od FM 08 się robiło. Szczególnie polska liga jest banalna, ale założę się, że wpływ na to ma też to, że doskonale ją znamy. Zawodnicy w niej mizerni, więc i łatwo o dobre wzmocnienia. Też nie czuje potrzeby czitowania jeśli nie trzeba wkładać wiele wysiłku.

 

Choć z drugiej strony, te pół sezonu w Finlandii dało mi w kość (spadek z 2 ligi).

Odnośnik do komentarza

Nie mówię, że każdy, ale część osób na pewno korzysta z FMRTE lub ctrl+s przed meczem.

 

Szczerze to samemu mnie korciło użycie czasami edytora, bo pokonując Legię 4:1, Wisłę 2:1, Ajax 3:2 (przegrywałem 0:2) mam jako czwarty mecz beniaminka Bruk-Bet i po 30 min przegrywam 0:3, to krew człowieka zalewa. Ostatecznie było 4:4.

Zagrałem Lechem dwa sezony, zdobyłem 2x majstra i 2x puchar, do LM bez problemu awansowałem grając z Celticiem, w LM w grupie miałem 3 miejsce (Barca, Milan, Lech, Ajax), w LE pokonałem Twente, a poległem z Lokomotivem Moskwa. Czy gra łatwa? Hmm, sądząc po wynikach tak, ale patrząc na statystyki pomeczowe to się czasami dziwię skąd te wyniki. Według mnie, niestety nasza rodzima liga w tegorocznym FM ma słabą grywalność.

 

Narazie ligę polską przerwałem, zaczynam trzeci sezon Bayernem, ale jest to za mocna drużyna i myślę o odbudowie swego rodzaju hegemonii Spartaka lub dominacji PSV.

 

Na jednej z portugalskich stron z dodatkami do FM właśnie znalazłem update 12.0.4 z crackiem :(

To sa wlasnie uroki pilki noznej, w rzeczywistosci tez sie zdazaja takie wyniki, ja tez ogrywalem Legie, Wisle Lecha, a k....a z Podbeskidziem w plecy u siebie 1-3 takie zycie;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...