Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

W spotkaniu LM Bayern vs Napoli Neuer miał przebiegnięte 6,1 km. Przy czym te dane podawane w TV są dzięki danym pewnej firmy, która na podstawie kamer określa takie parametry. O wiele bardziej miarodajny jest program AMISCO, bo jest w nim określona definicja biegu jako chód powyżej jakiejś tam prędkości. Jak swego czasu w Magazynie Kolejorz pokazywali zestawienie obu systemów, to przy AMISCO ilość przebiegniętych kilometrów była o 2-3 km mniejsza.

Odnośnik do komentarza

Witam. Po wcześniejszym graniu w fm2012 uruchamiam ponownie gierkę a tam błąd XML Parsing Error : not well-formed (invalid token) at line 1 default.xml Czy może ktoś pomóc z tym problemem ? Próbowałem reinstal gry przekopiowanie plików i nic dalej to samo ? Może spotkał się ktoś z tym błędem w FM 2012 i udało mu się rozwiązać ?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to odpowiedni dział, ale nie będę zaczynał nowego tematu by nie zaśmiecać forum. Mam pytanie ponieważ nie chce mi działać najnowszy fm. Wiem, powinienem kupić oryginała ale też nie jest powiedziane czy by mi działał. Ściągałem trzy razy 2012, trzy różne wersje i za każdy razem po wklejeniu cracka wyświetla się ten sam problem, a mianowicie

 

%3Ca%20target=

 

ktoś wie o co może chodzić ? planowałem po wypłacie czyli za kilka dni kupić oryginalną wersję, przez tą frustracje ale nie mam pewności czy i oryginał mi zadziała.

 

http://imageshack.us/photo/my-images/254/beztytuuxel.jpg/

Odnośnik do komentarza

Słuchaj, masz odwagę to fakt, nie wiem z czego ona się bierze, ale nie oczekuj, że ktoś na forum publicznie pomoże Ci z tym problemem. Większość się z nim nie spotkała, bo mają oryginały. Ja też co roku kupuje, bo wiem, że to jedyny sposób na brak takich problemów. Ale jest i tysiąc (a może i 2012, pozdro Pucek) innych powodów. Ja Cię nie będę potępiał, ale nie licz, że jak wpadnie tutaj "władza" forum, to też Cię tak łagodnie potraktuje.

 

Chcesz porady? Kup oryginał. Innej nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza

Witam, już troche gry za mną to i teraz mogę się dołączyć do dyskusji... co do nowej odsłony gry wszystko zaczeło się ciekawie i wygląda obiecująco widze, że silkik gry został nie co zmieniony w porównaniu do poprzednich wersji chodź jednak troche drobnych niedociągnięć idzie znaleść, a mianowicie w trybie meczu kiedy zawodnik jest kontuzjowany zazwyczaj podbiega do niego dwóch medyków i go ściągają, a kilka razy zdażyło mi się, że nikt do niego nie podbiega piłkarz na leżąco zostaje ściągniety poza murawę wygląda to dość śmiesznie jakby się czołgał sam :P dlatego nie przejmuje się tym błędem zbytnio :) Kolejna sprawa o której była już mowa, to raporty scoutów, też niestety zdaża mi się, że kiedy zatrudniłem nowego scouta przydzielam mu dany kraj on powraca po dniu lub dwóch z gotowymi niby raportami tak naprawde pokazuje mi dwóch grajków lub trzech i nic pozatym :/ co do trudności gry jak kilka osób już stwierdziło, że jest za łatwo itp to z tym akurat się nie zgodze, w zależności od tego jakimi gramy klubami tak sami sobie stwarzamy pewien poziom trudności, ja prowadze Polonie Bytom i wcale lekko nie mam, fakt zwycięstwa teraz są ale na początku musiałem się dość pomęczyć sprawdzić kilka taktyk, wzmocnić kilka pozycji poprzez wyporzyczenia lub z wolnego transferu bo finansowo to kryzys mnie nie ominoł :P niestety nie ma już jak w poprzednich wersjach, że szło podnieść sobie finanse znacznie o kilkaset tysięcy poprzez mecze towarzyskie na dalekie wyjazdy, teraz co najwyżej pozostają mi mecze we własnym kraju bo nawet do niemiec jak twierdzi mój zarząd jest zbyt daleko :P jedna jeszcze sprawa to frekwencja zespołu, jeżeli w 1lidze średnio przychodzi na moje mecze 2500 tys widzów to po awansie wcale ta średnia się nie zwiększa pozostaje cały czas bez zmian min, max. frekwencja i to jest duży błąd bo przecież logiczne, że w ekstraklasie dużo więcej ludzi przychodzi na ważniejsze mecze itp to u mnie max 5000 nawet jak już rozbuduje stadion itp to maxymalna frekwencja chyba się nie zmieni ? ;/ Jedyny sposób to wraz z sukcesami w fmrte edytować pomału te wartości no to jest jedynie duży minus w tej grze :/

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Gram IV sezon Dyskobolią i mam cholerny problem. Rażąca nieskuteczność. Oddajemy 20-30 strzałów na mecz i co? w ciągu pięciu kolejek strzeliłem 5 (słownie PIĘĆ) bramek. Co pozwoliło mi zdobyć 4 punkty (4 remisy po 1:1 i jedna porażka 2:1) Napastnicy mają trening od 3 kolejki ustawiony 'bardzo wysokie' ale to nic nie daje. Napastnicy, którzy strzelali w poprzednim sezonie (I liga, teraz Ekstraklasa) po 20-30 bramek nie potrafią strzelić gola. Jakieś rady?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to odpowiedni dział, ale nie będę zaczynał nowego tematu by nie zaśmiecać forum. Mam pytanie ponieważ nie chce mi działać najnowszy fm. Wiem, powinienem kupić oryginała ale też nie jest powiedziane czy by mi działał. Ściągałem trzy razy 2012, trzy różne wersje i za każdy razem po wklejeniu cracka wyświetla się ten sam problem, a mianowicie

 

%3Ca%20target=

 

ktoś wie o co może chodzić ? planowałem po wypłacie czyli za kilka dni kupić oryginalną wersję, przez tą frustracje ale nie mam pewności czy i oryginał mi zadziała.

 

http://imageshack.us/photo/my-images/254/beztytuuxel.jpg/

Ten osobnik nie napisze już nic na CMF.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to odpowiedni dział, ale nie będę zaczynał nowego tematu by nie zaśmiecać forum. Mam pytanie ponieważ nie chce mi działać najnowszy fm. Wiem, powinienem kupić oryginała ale też nie jest powiedziane czy by mi działał. Ściągałem trzy razy 2012, trzy różne wersje i za każdy razem po wklejeniu cracka wyświetla się ten sam problem, a mianowicie

 

%3Ca%20target=

 

ktoś wie o co może chodzić ? planowałem po wypłacie czyli za kilka dni kupić oryginalną wersję, przez tą frustracje ale nie mam pewności czy i oryginał mi zadziała.

 

http://imageshack.us/photo/my-images/254/beztytuuxel.jpg/

Ten osobnik nie napisze już nic na CMF.

 

 

Bardzo dobrze. To mi sie podoba!!!

Odnośnik do komentarza

Ehhh, banujecie ludzi, którzy pobierają gry z neta, ale czy sami wykupiliście licencje na WinRARa po wygaśnięciu tej darmowej? Czy ktokolwiek z was może napisać, że nigdy nic nie pobrał z internetu(nie legalnie)? Też nie popieram piractwa, ale jeśli kupujemy samochód to kupujmy go na kołach, sprawnego, więc rozumiem ludzi, którzy pobierają gry, które wymagają 3 łatek, aby dało się w nie grać.

Odnośnik do komentarza

Jak wy to robicie ze druzynami pokroju widzewa po 2 sezonacha mistrzostwo i ugrywacie cos w LM ?

Jak się poprawia atrybuty czy finanse edytorem, to nic dziwnego.

 

Ja nic nie poprawiałem w edytorze ani nic podobnego i wywalczyłem Górnikiem majstra w pierwszym sezonie.

 

Ja tez nic nie robilem gra jest po prostu za latwa dla starych wyjadaczy :)

Odnośnik do komentarza

Ehhh, banujecie ludzi, którzy pobierają gry z neta, ale czy sami wykupiliście licencje na WinRARa po wygaśnięciu tej darmowej? Czy ktokolwiek z was może napisać, że nigdy nic nie pobrał z internetu(nie legalnie)? Też nie popieram piractwa, ale jeśli kupujemy samochód to kupujmy go na kołach, sprawnego, więc rozumiem ludzi, którzy pobierają gry, które wymagają 3 łatek, aby dało się w nie grać.

 

Mylisz się we wszystkim co napisałeś. Używanie WinRARa po wygaśnięciu darmowej licencji jest legalne, tylko musisz czytać to co wyświetla. FM jest na kołach i jest sprawny, to czego wymagasz to kupienie samochodu którego nigdy nie musisz zabrać do warsztatu.

Odnośnik do komentarza

Jak wy to robicie ze druzynami pokroju widzewa po 2 sezonacha mistrzostwo i ugrywacie cos w LM ?

Jak się poprawia atrybuty czy finanse edytorem, to nic dziwnego.

 

Sprawa jest prosta, jeśli dla Ciebie gra to klikanie kontynuuj z przerywnikiem na czas meczu, to nie osiągniesz tego w ciągu dwóch sezonów. Jeśli przed meczem przez kilkanaście minut ustawiasz taktykę pod rywala osiągniesz to. Proste ?

Odnośnik do komentarza

Ehhh, banujecie ludzi, którzy pobierają gry z neta, ale czy sami wykupiliście licencje na WinRARa po wygaśnięciu tej darmowej? Czy ktokolwiek z was może napisać, że nigdy nic nie pobrał z internetu(nie legalnie)? Też nie popieram piractwa, ale jeśli kupujemy samochód to kupujmy go na kołach, sprawnego, więc rozumiem ludzi, którzy pobierają gry, które wymagają 3 łatek, aby dało się w nie grać.

Z takimi dyskusjami zapraszam do Tematu Służbowego. Regulamin CMF wyraża się jasno i zdecydowanie w sprawach piractwa. Zmiany nastawienia w tej materii nie ma się co spodziewać. Jak ktoś gra w pirata, nie musi się z tym obnosić. CMF na pewno nie będzie tolerować takich postaw.

Odnośnik do komentarza

Ehhh, banujecie ludzi, którzy pobierają gry z neta, ale czy sami wykupiliście licencje na WinRARa po wygaśnięciu tej darmowej? Czy ktokolwiek z was może napisać, że nigdy nic nie pobrał z internetu(nie legalnie)? Też nie popieram piractwa, ale jeśli kupujemy samochód to kupujmy go na kołach, sprawnego, więc rozumiem ludzi, którzy pobierają gry, które wymagają 3 łatek, aby dało się w nie grać.

Spoko, ale to nie powód do chwalenia się tym że się coś ukradło prawda?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...