Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

No wymienilem wszystkich , bo to co bylo w LKSie to masakra jakas :D , moze ze dwoch sie na lawke nadawalo

 

Moze rzeczywiscie za duzo ale wszystkie mecze sparingowe prawie zagrali razem , wiec nie wiem o co chodzi , zrozumienie taktyki juz maja na maksa , moze jeszcze wiecej czasu potrzebuja :[

Odnośnik do komentarza

Kaczy, na bank kwestia zgrania ma tu znaczenie. Potrzeba czasu by zaczęli lepiej współpracować na boisku.

 

Co do naboru juniorów przez asystenta - zapewne chodzi o to, iz asystent będzie decydował komu z kandydatów na juniorów zaproponować kontrakt, tak mi się przynajmniej wydaje.

Odnośnik do komentarza

Mozna bez problemu grac w trybie offline , choc wczoraj wieczorem tez mialem z tym problem.

 

Ja nie wiem jak Wam tak latwo w tej polskiej lidze idzie.Ja gram LKSem , zmienilem troche budzet transferowy , dzieki ktoremu kupilem z 20 nowych zawodnikow.Gram

 

taktyka Might and Magic - raikana007 i 3 wygrane 1 remis 4 porazki :[

 

W 2 sezonie, po awansie do ekstraklasy, także zmieniłem cały skład a nie przeszkodziło mi to w zdobyciu mistrzostwa.

 

Pojawiła się nowa opcja w polityce zespołu: zlecenie asystentowi naboru juniorów.

Korzystał ktoś z tego, ma porównanie, jak to wpływa na grę, słyszał cokolwiek na ten temat?

 

Teraz gdy jest nabór juniorów, to dostajkesz info od asystenta i propozycje komu zaoferować kontrakt, bla, bla, bla. Gdy to zaznaczysz po prostu on sam wybierze komu zaoferować kontrakt nie trując Ci o to tyłka ;)

Odnośnik do komentarza

Nie, teraz jest możliwość przeglądu juniorów w wieku newgena, można to robić samemu lub przez asystenta. Jeszcze nie korzystałem więc szczegółów nie znam.

 

Więc nie chodzi o ten marcowy nabór?

 

A jaka taktyka grasz i jakim zespolem jesli mozna zaytac?

 

Wart 4-2-3-1

Odnośnik do komentarza

czemu gdy minimalizuje gre , ta sie stopuje? czasem przegladam cos w necie i w tym czasie moglby mecz normalnie leciec a nie sie zatrzymywac. nie moge grac w oknie bo wtedy mi jakis blad wyskakuje i musze kompa resetowac

 

Próbowałeś dodać we właściwościach skrótu do FMa w "element docelowy" dopisać " -small_screen"?

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie ze troche za latwy jest najnowszy fm. Grajac Widzewem w 1 sezonie zdobylem mistrzostwo , awansowalem do ligi mistrzow. Grupa przedstawiala sie nastepuja , Arsenal , Sevilla , Juventus. Wyszedlem z niej z 2 miejsca pokonujac 2 razy Arsenal w tym na wyjezdzie 4:2 ( wyjsc z takiej grupy od razu w polowie 2 sezonu to mission impossible ) . Pozniej zostalem sprowadzony na ziemie przez Real ale pokonac arsenal 2 razy Widzewem to imo niewykonalne juz w 2 sezonie :D

 

Tez zdobylem majstra w pierwszym sezonie i tez gram Widzewem mimo to nie uwazam ze fm 2012 jest latwy, do ostatniej kolejki walka z legia i roznica na mecie to 1 pkt., nie ma przewagi jak w poprrzednich wersjach ze na 5 kolejek przed koncem masz zapewnione mistrzostwo.

Awans do LM wywalczylem po emocjach w meczach z Bate i w ostatniej rundzie ze Steua Bukareszt i w koncu naprawde byly emocje bo do konca nie wiedzialem jak to sie skonczy, jak dla mnie FM 2012 jak narazie ma same plusy wiec tweierdze ze nie szkoda bylo wydac 85 zl na klucz.

 

 

Ma,m tez pytanie czy u was dostajecie jakis zawodnikow na wypozyczeni z klubow patronackich? Bo u mnie oprocz marnych kilkudziesieciu tysi na rok nie wynika nic z tej wspolpracy.

Odnośnik do komentarza

czemu gdy minimalizuje gre , ta sie stopuje? czasem przegladam cos w necie i w tym czasie moglby mecz normalnie leciec a nie sie zatrzymywac. nie moge grac w oknie bo wtedy mi jakis blad wyskakuje i musze kompa resetowac

 

Próbowałeś dodać we właściwościach skrótu do FMa w "element docelowy" dopisać " -small_screen"?

nie wiem gdzie, nie widze takiego pola jak element docelowy. chodzi o adres url?

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie ze troche za latwy jest najnowszy fm. Grajac Widzewem w 1 sezonie zdobylem mistrzostwo , awansowalem do ligi mistrzow. Grupa przedstawiala sie nastepuja , Arsenal , Sevilla , Juventus. Wyszedlem z niej z 2 miejsca pokonujac 2 razy Arsenal w tym na wyjezdzie 4:2 ( wyjsc z takiej grupy od razu w polowie 2 sezonu to mission impossible ) . Pozniej zostalem sprowadzony na ziemie przez Real ale pokonac arsenal 2 razy Widzewem to imo niewykonalne juz w 2 sezonie :D

 

Tez zdobylem majstra w pierwszym sezonie i tez gram Widzewem mimo to nie uwazam ze fm 2012 jest latwy, do ostatniej kolejki walka z legia i roznica na mecie to 1 pkt., nie ma przewagi jak w poprrzednich wersjach ze na 5 kolejek przed koncem masz zapewnione mistrzostwo.

Awans do LM wywalczylem po emocjach w meczach z Bate i w ostatniej rundzie ze Steua Bukareszt i w koncu naprawde byly emocje bo do konca nie wiedzialem jak to sie skonczy, jak dla mnie FM 2012 jak narazie ma same plusy wiec tweierdze ze nie szkoda bylo wydac 85 zl na klucz.

 

 

Ma,m tez pytanie czy u was dostajecie jakis zawodnikow na wypozyczeni z klubow patronackich? Bo u mnie oprocz marnych kilkudziesieciu tysi na rok nie wynika nic z tej wspolpracy.

 

Ja dostałem do Legii skrzydłowego od Athletic Bilbao, który rozegrał w poprzednim sezonie 20 meczów w La Liga...

Odnośnik do komentarza

Jakimi taktykami gracie? Ja gram 4-4-2 troszke po swojemu zrobiona i nawet nawet to wyglada.

Jak u was sprawa wyglada z negenami? U mnie po pierwszym sezonie pojawilo sie 3 z PA 150 i jeden z PA 174

 

W Widzewie? I skąd wiesz jakie mają PA? Jest już jakiś FM Genie Scout?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...