Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę to smutne, ale prawdziwe - pewnie dlatego jest tu cicho....

 

Nowa opcja dodawania lig: wybierasz ligę, którą chcesz dodać, pojawia się data, kiedy liga zostanie wprowadzona. Przykład: w październiku dodałem Brazylię i otrzymałem informację, że liga 'wystartuje' w styczniu :)

 

Moim zdaniem pełna wersja chodzi szybciej. Demo mi się lekko zacinało np w trybie 3D, a teraz chodzi bardzo szybko (prawie pół sezonu za mną), a gram na 20 ligach.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że nie tylko ja mam problemy z edycją postów :(

 

Mi w nowej edycji FM bardzo podoba się okienko taktyki, gdzie na jednym ekranie można więcej zrobić.

 

A tymczasem muszę sprawdzić jak rzetelnie twórcy podeszli do ligi rosyjskiej i czy uwzględnili zbliżającą się zmianę formatu tej ligi.

Odnośnik do komentarza

Trochę to smutne, ale prawdziwe - pewnie dlatego jest tu cicho....

 

Wiesz, to nie musi być wina tego, że nie ma pirata, choć to też jakiś wpływ na ilość osób ma. Ale niektórzy chcą poczekać aż pojawią się wszystkie patche, a innych (tak jak i mnie) nie stać na wybulenie 130 złotych :/ ja tego FM-a będę miał, znając politykę cenową producentów gier, dopiero wtedy, gdy będzie kolejny wychodził :/ może wtedy będzie tańszy...

Odnośnik do komentarza

na razie niezupełnie mogę cieszyć się nową wersją bo przez dłuższy czas gra wywalała mi z błędem o braku pamięci wirtualnej, po usunięciu dodatków graficznych FM jednak zadziałał, no ale bez herbów to tak trochę mało przyjemnie się gra, liczę że w niedalekiej przyszłości uda mi się to obejść ;)

tak w ogóle to miałem nie kupować wersji z 2012 roku przed grudniem, ale teraz nie żałuję, bo sama rozgrywka raczej pozbawiona jest większych błędów, co dotychczas było rzadkością tuż po premierze :)

Odnośnik do komentarza

Instalujesz grę na jednym kompie przez steama, a na następnym wystarczy tylko instalacja steama, a przez niego FM i można grać.

Też miałem z nim problem, musiałem go osobno zainstalować (nie podczas instalacji gry, tylko ściągnąć z neta i zainstalować). W sumie coraz bardziej się przekonuje do tej platformy, gdyby tylko szybciej przy zamykaniu systemu się wyłączała :D

 

Co sprawia, że nie ma tylu komentów:

1. brak piratów,

2. wysoka cena,

3. mimowszystko SŁABA DOSTĘPNOŚĆ GRY w sklepach

 

@pan1majonez: "wejdź" w kartę grajka, wybierz informacje, tam znajdziesz taką informację.

Odnośnik do komentarza

Pytanie może idiotyczne ale szukam i nie moge znaleźć odpowiedz - działają na nim facepaki, logopaki itp z FM 2010? Troche mi tego brakuje, gram w 2.bundesliga i nic tam nie ma z grafik...

 

ps. tzn jednoznacznego info, bo widze zapiski że dany facepak jest do wersji 2010-2012 np.. ale data publikacj jest sprzed premiery 2012..

 

Wszsytkie dodatki graficzne z wcześniejszych wersji (tzn herby, mordy, koszulki) działają

Odnośnik do komentarza

Ja bym z chęcią już sobie pograł, ale w moim zaściankowym mieście (ok 60 tys. mieszkańców) mam tylko MediaExpert gdzie takich gier nie sprzedają ... może jak już powstanie te nasze centrum handlowe to Empik tam będzie. Na szczęście jest Sferis i już zamówienie jest złożone choć trzeba czekać http://sklep.sferis.pl/produkt/44915-gra-pc-football-manager-2012.html 109 zł a dostawa za darmo jeśli odbierzemy w punkcie :]

Odnośnik do komentarza

Gram zespołem ze Szczecina, w przerwie zimowej chciałem jechać na tournee do Niemiec, bo to przecież blisko, a tu zarząd nie wyraził zgody, ze względu na odległość, tym samym wyrazili chęć jechania do... Czech. Nie wiem jak oni to liczą - odległość od granicy? Nie patrzą na to, gdzie leży nasze miasto?

 

O dziwo, w późniejszym terminie wyrazili zgodę.

Odnośnik do komentarza

Nareszcie doczekałem się premiery nowego Football Managera. Jeszcze nie zacząłem poważnej kariery, gdyż czekam aż wyjdzie kilka uaktualnień i dopiero postaram się wystartować z długoletnią karierą. Póki co gram co kilka spotkań inną drużyną, by zapoznać się na dobre z nowymi opcjami itp.

Nie wiem czemu, ale nie gra chodzi mi o wiele szybciej niż Football Manager 2011, co jest dla mnie wielkim plusem.

Mam tylko jedno pytanie, bo czytałem kiedyś, że będzie można nakłaniać kogoś do gry w danej reprezentacji jako selekcjoner. Czy jest taka opcja a jak tak to gdzie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...