Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy gada o hamachi a ja nie moge tego skonfigurowac:) mam legalnego fma i liczyłem ze nie bedzie z tym problemow bo razem z kumplem po połtce sobie kupiliśmy a jest dupa i trzeba kombinowac:/

A co tu konfigurować? Instalujecie obaj, odpalacie, dołączacie do jednego pokoju i wio. Ja też mamy z kolegą oryginalną grę a mimo to gramy przez hamachi, bo obaj mamy wewnętrzne IP. Hamachi nie obniża jakości rozgrywki, Kiedyś w czasach Hamachi 1.6 było to utrapienie, teraz przy praktycznie bezawaryjnym Hamachi 2.0 nie ma problemu. No i są już substytuty tego programu jak Tunngle czy Remobo, do zainstalowania każdego z nich jest tona poradników w internecie, więc tutaj już tłumaczył tego nie będę ;).

Odnośnik do komentarza

Mam prośbę, może ktoś odpalić nową grę (albo wczytać na jakimś obecnym sejwie, po prostu po wykonaniu operacji o którą poproszę nie zapisze jej więc bez szkody) i objąć kontrolę nowym menadżerem nad Aston Villą? Po czym mógłby wejść w wyszukiwanie personelu (pod F5) i ustawieniu filtrowania tylko na scoutów, po czym niech zamieści mi takiego oto screena: http://img813.imageshack.us/img813/249/screenshot2012021517293.jpg Chodzi mi o to by było sortowane po klubie i zaznaczone usunięcie nierealistycznych transferów.

Po czym prosiłbym by napisać czy jak się wejdzie w jednego ze scoutów którym można oferować kontrakt to czy jest taka sama sytuacja jak u mnie: http://img577.imageshack.us/img577/456/screenshot2012021517312.png

Chodzi mi o to, czy opcja regulowania płacy i długości kontraktu jest na szaro oraz czy jest (odnośnie pierwszego screena) nienaturalnie mała liczba scoutów którym można oferować kontrakt. Dodam, że jeżeli kliknie się proponuj kontrakt za 0 i z domyślną długością to oni się na to godzą. Odnoszę wrażenie, że na tym patchu jest zjebana doszczętnie Aston Villa i chciałbym to potwierdzić. Oczywiście próbowałem sam założyć nową grę, problem się powtarza, potrzebuję wiedzieć czy to problem u mnie czy u każdego.

Odnośnik do komentarza

Co do mojego problemu znikł. Steam sam pobrał jakiś plik o wielkości 40 mb i śmiga. :)

Ale mam pytanie numer dwa, bo nie wiem czy mi się łatki zainstalowały.

 

A mi steam dalej nic nie pobiera ;/

 

 

Nie wiem, mi to pobrało gdzieś o 2 w nocy i po formcie kolejnym miałem jeszcze inny błąd, który ta łatka? zniywelowała.

jak sie nazywa ten plik? football manager 2012 Rescource archiver? bo on waży 277MB

Odnośnik do komentarza

Czy Wy tez macie problemy gdy gracie z dolna tabela ? 15 meczów bez porażki , aż tu nagle przyszedł wyjazd do Nocerino ... ostatniego w tabeli Serie B i porazka 2-1 nie bylo by nic w tym dziwnego gdyby to sie nie zdarzalo co sezon , rozpedzam sie po 10 meczach patrze tylko na terminarz kiedy przyjdzie mi sie zmierzyc z "dolnymi mocarzami" ... chodzi tez o to ze slabeusze mnie pokonuja , i pozniej idzie czarna seria .. minimum 3 mecze[ z ostatnim 2-1 ,, z 19. 0-1 i z 17. 0-1 ] przegram aby znowu pkt zdobywac , mam nadzieje ze maksyma do 3 razy sztuka podejscie o awans sie sprawdzi i w koncu na Stefano Lotti zawita Serie A ;)

Odnośnik do komentarza

Witam,

Mam problem z taktyka, a konkretnie ze zgraniem. Chodzi o opanowanie taktyki przez druzyne. Wszystkie wskazniki mam na maxa z wyjatkiem ''taktyka'', ktory jest chyba najwazniejszy. Po uruchomieniu nowej rozgrywki wskaznik ten idzie w gore, ale w sejwie na ktorym gram juz czwarty sezon jest ciagle na minimum:(

Nie zauwazylem kiedy spadlo mi to na minimum, ale wydaje mi sie , ze po instalacji patcha 12.0.3...

Czy ma ktos podobnie?

Odnośnik do komentarza

Jest godzina 22:30, za 50 minut kładę się spać - jutro chcę do roboty wstać wyspany. Myślę sobie mam 50 minut to akurat pogram w FMa. Niestety nie uruchamia się Steam - szkoda, że nie wywala chociaż jakiegoś errora. Po prostu klikam dwa razy na ikonkę FMa i wszystko zatrzymuje się na oknie informacyjnym o logowaniu do systemu Steama. To samo z ikonką samego Steama. Kilka restartów i nic. Zalogować się na stroncę Steama mogę, niestety nic mi to nie daję. No nic - czytam jakieś pierdoły na necie i co jakiś czas próbuje włączyć FMa. Godzina 23:20 nie wiedzieć czemu nagle loguje się do Steama i FM się uruchamia. Niestety czasu na granie już nie mam. Chciałem w tym momencie tylko pozdrowić ekipę SI Games za wspaniały pomysł na współpracę ze Steamem. Dobranoc!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...