Skocz do zawartości

Marynia: 483 starcie między lewakami i prawakami


Meler

Lewaki czy prawaki  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w tym tygodniu muszę się zebrać w sobie i wywalczyć urlop grudniowy. W tym roku nie miałem 10 dni urlopu z rzędu, co jest wymagane kodeksowo i u mnie w firmie to przestrzegajo raczej.

Ale ja bym chciał iść od 14 grudnia do minimum 31 grudnia. A potem to jest tak poszatkowane, że w sumie na serio pracować zacznę 7.01 ;)

Odnośnik do komentarza

Generalnie u mnie przez dwa ostatnie grudnie urlop był niermal obowiązkowy (w zeszłym roku oidp to od 17 do 7 miałem wolne xD) ale teraz może być różnie. Do tego dochodzi mój szef, który jest pracoholikiem i zawsze wymyśla jakieś duperele typu "w lutym miałeś wypadek i dwa tygodnie leniuchowałeś w domu na L4" albo "we wrześniu miałeś cztery dni jak byłeś chory, to przecież wakacje". A to, że on był w maju tydzień nad morzem i potem dwa tygodnie sierpniu w Chorwacji to nieistotne.

Odnośnik do komentarza

U mnie jest najgorsze, że mam teoretycznie samodzielne stanowisko i nie mam żadnego zastępcy/kogoś kto ogarnie. Także np. jakbym wyjebał na dwa tygodnie na przysłowiowy Pitcairn to trochę byłaby afera.

nie uważasz, że to pracodawca powinien odpowiadać za organizację pracy i być przygotowany na taki fuckup jak np. dwugtygodniowy urlop albo odpukać dłuższy powrót do zdrowia spowodwany jakimś nieszczęśliwym wypadkiem ?

 

ile osób zatrudnia Twoja firma ?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...