Skocz do zawartości

Marynia: 483 starcie między lewakami i prawakami


Meler

Lewaki czy prawaki  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W październiku wymieniłem.


"I do not want you to vote, so much as I want you to wake up. I want you to drop out and tune in. I want you to take LSD and practice sorcery. I want you to listen to trap music and black metal, to learn the law and to break it deliberately, to find your own religion. I want you to learn the use of firearms and subject yourselves to rigorous physical training. I want you to treat your bodies as Holy Temples and to take your girlfriend to a strip club so you can seduce a dancer in the back room. I want you to worship Nature and dance naked in the moonlight 'round the fire, screaming in ecstatic joy. I want you to revolt. Raise Hell. Break your limitations. Renounce your life and go into the Wilderness, that God may speak to you of things to come."[3]

 

Augustus Sol Invictus - libertariański kandydat na prezydenta

 

Nieźle mają na tej Florydzie

Odnośnik do komentarza

LOL Mitnik. Najebał wykroczeń i jeszcze się burzy, że ktoś mu uwagę zwrócił. Co to jest za dziecko w za dużej skórze :)

Ja go popieram. NIC mnie nie wkurwia jak takie jebane spoleczniaki jeżdżące w zgodzie ze znakami. A nie daj Boże go wyprzedzisz to zaczyna się jazda z klaksonem - też to przerabialem.

 

Wolę jak ktoś jeździ bezpiecznie i pewnie nie trzymając się sztywno przepisów, niż w zgodzie z prawem zagrażając bezpieczeństwu na drodze.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...