Skocz do zawartości

Marynia wysyła 482 żydowskie podkreślam żydowskie piwa do Łodzi


Hawkeye

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

 

No go zones w Paryżu istnieją na tych samych zasadach co Nowa Huta w Krakowie :P

Dokładnie tak, niestety niektórzy, czy to użytkownicy tego forum czy dziennikarze TOK FM, nie rozumieją prostego faktu, że nieobowiązywanie prawa to nie to samo co jego nieskuteczne egzekwowanie.

 

Nie każdy muzułmanin jest terrorystą, ale z drugiej strony wszyscy terroryści byli muzułmanami (mowa o Europie w ostatnich latach).

Poza tym jedno pytanie - jak można tak długo trzymać na forum takiego idiotę jakim jest Gacek ?

W jakich ostatnich latach? Sięgamy na pięć lat wstecz i mamy Breivika (hint: niemuzułmanin) czy na pięćdziesiąt lat wstecz i mamy Frakcję Czerwonej Armii, Czerwone Brygady czy IRA?

Zostałeś zaorany przez kogoś, kogo masz za idiotę. Kogo to z Ciebie czyni?

 

Stop. Ty jesteś idiotą :)

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

 

Nie każdy muzułmanin jest terrorystą, ale z drugiej strony wszyscy terroryści byli muzułmanami (mowa o Europie w ostatnich latach).

Poza tym jedno pytanie - jak można tak długo trzymać na forum takiego idiotę jakim jest Gacek ?

 

IRA, ETA, czy to są muzułamanie?

 

 

Ira się skończyła na "masz siłę, masz wiarę".

Odnośnik do komentarza

W sumie zgadzam się z osobami, które piszą o obcięciu socjalu. Faktycznie na pewno wtedy mniej zagranicznych gości do Europy przyjeżdżało, a z drugiej strony przyjeżdżaliby ci, którzy chcą tutaj pracować, a nie ci, którzy przyjeżdżają tutaj po zasiłki. Moim zdaniem dobrym ruchem byłoby też wprowadzenie planu asymilacji obcokrajowców. Założenie jest proste (oczywiście ramy czasowe są przykładowe) - w ciągu 6 miesięcy świeżo upieczony obcokrajowiec musi mieć mieszkanie i pracę. Nie spełnia warunków - deportacja. Po roku musi znać przynajmniej w stopniu komunikatywnym język. Utrata pracy w ciągu pierwszych x lat w nowym kraju i nie znalezienie jej przez np. 3 miesiące - deportacja. Jakiekolwiek przestępstwo - deportacja.

 

Jestem przeciwny całkowitemu zamykaniu się na przyjezdnych również ze względów ekonomicznych. Biorąc pod uwagę przyrost naturalny w Europie to my tego po prostu potrzebujemy. Ale potrzebujemy tych, którzy pracują i płacą podatki, a nie tych, którzy tylko wyciągają łapy po zasiłki.

 

Również myślę, że wymogi dotyczące pracy zmniejszają ryzyko terroryzmu. Oczywiście, że jest możliwość, że taki przyjezdny będzie po pracy konstruował bomby, ale jednak i czasu na to mniej i wspólna praca też jest formą asymilacji, więc i mniejsza szansa, że po prostu będzie miał na to ochotę.

 

czasy sie zmieniają, Maniek ma rację!

 

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

A tak btw to chciałem złożyć oświadczenie!!!!

 

Oświadczamy, że spełniamy warunki określone w art. 22 ust.1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. - Prawo zamówień publicznych, tj.:

1. posiadam uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania,

2. posiadam wiedzę i doświadczenie, niezbędne do wykonania zamówienia,

3. dysponuję odpowiednim potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania zamówienia,

4. znajduję się w sytuacji ekonomicznej i finansowej, umożliwiające wykonanie zamówienia.

 

Jakby ktoś chciał zaprosić mnie do wykonania jakiegoś zlecenia powyżej 50k. Gacek biedaku intelektualny nawet w FM grając save i load nie miałeś takiej forsy w ręku. Hehehe.

Odnośnik do komentarza

Dajcie Mitnickowi jakiegoś bloka albo wprowadźcie słowofiltr zmieniający w jego postach słowo "Gacek" na "Mike Mitnick" albo "mój stary", nie wiem, wszystko mi jedno. To nie do wiary, że można mieć taki potężny ból dupy dotyczący jednej osoby i to od kilku lat!

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Dajcie Mitnickowi jakiegoś bloka albo wprowadźcie słowofiltr zmieniający w jego postach słowo "Gacek" na "Mike Mitnick" albo "mój stary", nie wiem, wszystko mi jedno. To nie do wiary, że można mieć taki potężny ból dupy dotyczący jednej osoby i to od kilku lat!

Hyde :kekeke: Gacek jest swoistego rodzaju hemoroidem na dupie CMF.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...