Skocz do zawartości

Marynia wysyła 482 żydowskie podkreślam żydowskie piwa do Łodzi


Hawkeye

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

zacznę od tego, że jakby mi się ta historia nie przytrafiła to bym dalej żył w przekonaniu, że takie rzeczy mogą wydarzyć się tylko w filmach.
a więc od początku, piękny listopadowy wieczór, ziomeczek wpada do nas na biforka przed wyjściem na miasto, kulturalnie po barmańskiej wyjebaliśmy, na przepoje piwejro i jest git. uderzamy na rynek, a tam oczywiście dalszo ładowanko, wbijamy do jakiegoś lokalu, wszsytko spoko, posiedzieliśmy troche, ale zaczęła robić się trzoda. Jeden z ziomeczków najebany jak szpadel zaczął dissować barmana i jakiś typów w kiblu i nas wyjebali przez niego, to następnie kierujemy się na chate. W drodze powrotnej ziomek od fristajlów był już tak najebany, że o mój boże. Jesteśmy pod bramą, on już wymiękł i padł, a więc bierzemy go za nogi i ręce i wnosimy na drugie piętro. Po drodze rozkminiamy, że coś jebie, ale nie mamy pojęcia co. W chacie wrzucamy go do pokoju, w którym nikt nie mieszkał. Po jakiś 5 minutach słyszyłmy, że coś się tam dzieje. Wchodzimy tam, a on KURWA MAĆ LEŻY WE WŁASNYCH ODCHODACH i się tarza w nich. Jest tak napierdolony, że nie zdaje sobie sprawy z tego co właśnie uczynił. Wzięliśmy go do wanny, wykąpaliśmy i położyliśmy na łóżku na przedpokoju. Wyobraźcie sobie jego zdziwienie rano jak się budzi i idzie do nas z zapytaniem co się wczoraj wydarzyło i czemu jest nagi. Odpowiedzieliśmy mu, aby poszedł tylko do pokoju zobaczyć co tam nawydziwiał. Wszedł, popatrzył, wyszedł, spojrzał na nas i powiedział tylko blamaż. Najgorsze było też to, że tym gównem ujebał cały pokój i na 3 razy przychodził to sprzątać bo NIE DAŁO SIĘ ŻYĆ, na samą myśl robi mi się nie dobrze.
nie sądziłem, że człowiek może tak się najebać by paplać się we własnych odchodach i na drugi dzień kompletnie tego nie pamiętać

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

a kto śpi ten z Warszawy... hop hip hop :)

 

kuźwa, w ćwierćfinale PUEFA wylosowaliśmy Aston Ville (obecnie 6 miejsce w Premiership), w ewentualnym półfinale spotkamy się ze zwycięzcą dwumeczu ManU-Betis Sevilla :)

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Czekam na Twoją opinię w dziale różne, temat z epapierosami :)


Jest parę nowych osób. Lad - kuzyn Icona, Ingenting (czy jakoś tak), no i krzysfiol (nie znam go ale szkoda gadać, zapaleniec który chce opodatkować kościół). Poczytaj tematy w różnych.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...