Skocz do zawartości

Marynia wysyła 482 żydowskie podkreślam żydowskie piwa do Łodzi


Hawkeye

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie wiem czy wygranie LE i 6 miejsce w Bundeslidze to nie jest maks jaki mogłem wyciągnąć z Dynama Berlin i nie odejść? Jestem legendą klubu już dawno :P

 

Ja sie tak odbilem w Serie A z Alessandria. Cwiercfinal LM i dwa razy z rzedu 3. miejsce w lidze ale zadnych perspektyw na pobicie Juventusu z ktorym mialem koszmarnie zly bilans. Nowy stadion, rozsadne pieniadze ale pewnego poziomu nie udalo mi sie przeskoczyc. No i tryb pokazywania spotkan i zachowanie "pilkarzy" juz mnie tam totalnie zmeczyl - mam nadzieje ze bedzie z tym lepiej w FM16.

 

 

Umberto Eco propsuje ;)

Odnośnik do komentarza

 

Glupie pytanie, glupia odpowiedz ;).

na stadion mozna tylko isc do sektora najbardziej zagorzalych kibicow? oj Lukasz Lukasz, kiedy Ty dorosniesz ;)
Mozna, ale po co? Tak wychodzi ciekawiej i przy okazji taniej. Na polska lige nie chodzi sie (mowie o sobie) na ogladanie spektaklu na boisku, bo poziom za slaby :). Zreszta ja nikomu nie bronie, jak ktos woli napierdalac selfie to niech idzie gdzies indziej. Z Pitkiem pewnie pare razy pisalismy, gdzie chodzimy, wiec to bylo glupie pytanie.
Odnośnik do komentarza

 

 

Glupie pytanie, glupia odpowiedz ;).

na stadion mozna tylko isc do sektora najbardziej zagorzalych kibicow? oj Lukasz Lukasz, kiedy Ty dorosniesz ;)
Mozna, ale po co? Tak wychodzi ciekawiej i przy okazji taniej. Na polska lige nie chodzi sie (mowie o sobie) na ogladanie spektaklu na boisku, bo poziom za slaby :). Zreszta ja nikomu nie bronie, jak ktos woli napierdalac selfie to niech idzie gdzies indziej. Z Pitkiem pewnie pare razy pisalismy, gdzie chodzimy, wiec to bylo glupie pytanie.
Dlatego stadion ma tyle trybun żeby każdy był zadowolony :)
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...