Skocz do zawartości

Marynia wysyła 482 żydowskie podkreślam żydowskie piwa do Łodzi


Hawkeye

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mi w becie 14 stki zacięły się europejskie puchary, po prostu rozgrywki nie odbywały się.

 

Słowo klucz ;)

 

 

ladnie Cie FM wychujal. Akurat w dobrym momencie zeby wyjebac go do kosza i zainstalowac FM16.

 

 

Jakbym miał albo miał środki na niego to już dawno bym to zrobił :P

 

Ta wersja mnie nie lubi, pamiętacie te przekręty w szkockiej lidze jak grałem Queen Of The South?

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą Ilicic jest zajebistym piłkarzem, szkoda tylko że strasznie pizdowatym, bo kładł się co chwilę na murawę.

jebane cioty się ciągle kładły, a ta pizda sędzia to wszystko gwizdał jeszcze :qwa:

 

btw. się zastanawialiśmy z Łukaszem czy Janek był obecny :> Janku?

Odnośnik do komentarza

 

Swoją drogą Ilicic jest zajebistym piłkarzem, szkoda tylko że strasznie pizdowatym, bo kładł się co chwilę na murawę.

jebane cioty się ciągle kładły, a ta pizda sędzia to wszystko gwizdał jeszcze :qwa:

 

btw. się zastanawialiśmy z Łukaszem czy Janek był obecny :> Janku?

 

 

Właśnie Janek, dawaj kiedyś na mecz ze mną i Pitkiem!

O, przypomniało mi się, że mogę już avaar zmienić, ale póki co nie mam pomysłu na nowy :-k.

Nie było mnie bo za późno się o biletach dowiedziałem i nie było jak kupić tanich na podróż..

Planuję na Basel się zjawić. Ale ja na Białasa chodzę :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...