Skocz do zawartości

Marynia wysyła 482 żydowskie podkreślam żydowskie piwa do Łodzi


Hawkeye

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pulczas, rozumiem, ze chodzi o cos z GPS-em, co wyswietla Ci dystans, czas i tempo na kilometrze? Ja mam Garmin Forerunner 110 - ok. 6 stow w zestawie z pulsometrem (po dwoch latach zaczalem korzystac zeby sprawdzac jak tetno spada po wysilku, calkiem przydatne). Nie wiem, czy on jest jeszcze w sprzedazy, bo to dosc stary model. Marcin z hali ma model 220, nowszy, cos kolo 9 stow w zestawie, wyswietlacz juz kolorowy. Jest jeszcze firma Polar, kilka stow to np. model M400 - duzy prostokatny wyswietlacz. Odpusc wszelkie Nike.

Odnośnik do komentarza

 

 

Pewnie będziecie wiedzili. Czy jak zrobi się wersję strony na tablety i smartfony, to to jest jakaś dodatkowa praca do wykonania żeby na tej mobilnej wersji mozna byo też umieścić odnośnik do standardowej wersji strony?

 

Dorzucenie linka do pełnej wersji strony, czy też odwrotnie do mobilnej, to jest banał, żadna praca.

Chyba, że strona jest responsywna i ona automatycznie dopasowuje się do wielkości ekranu.

 

Dopiero teraz wlazłem na foruma po 24 h i zobaczyłem, ze mi odpisaliście. Już więcej wiem. To własnie jest strona responsywna i automatycznie dopasowuje się do wielkości ekranu. Czyli na komórce zawsze otworzy się chyba wersja mobilna. Koleś nam w robocie zrobił taka właśnie wersję jednej rzeczy i po zastanowieniu i podpisaniu umowy stwierdzam jednak, że wersja standardowa ładniej wygląda. Czy da się jakoś zrobić żeby był wybór wersji? Czy to jest pracochłonne, bo koleś mi może wyjechać, ze chce za to dodatkowy hajs. W umowie mamy zapis o darmowych "drobnych poprawkach" i jak to jest jakiś banał do zrobienia to mogę się na to powołać. A jak czasochłonne to już nie za bardzo.

 

 

jesli nie jest oparta na boostrapie to wystarczyloby usunac responsywne cssy i na mobilnej bylaby standardowa wersja, tylko czy jest sens? popros zeby upiekszyl responsywna wersje wedlug twoich wskazowek i bedzie cacy :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...